Zaloguj mnie
kwota: 0,00 PLN
produktów:0
Schowek0
Produkty
Gvarant> Beta
Włoska firma Beta specjalizuje się w produkcji narzędzi od prawie 80 lat. Producent narzędzi Beta rozpoczął działalność jako odlewnia żelaza i stali w 1923 roku we Włoszech. Następnie firma rozwijała się w kierunku produkcji profesjonalnych narzędzi ręcznych. W 1939 roku firma została oficjalnie zarejestrowana pod marka “Beta” . W ciągu następnych kilku lat stopniowo przeszła wyłącznie na produkcje narzędzi. Narzędzia Beta już w latach 70-tych cieszyły się zainteresowaniem nawet poza granicami Włoch.

Beta

Włoska firma Beta specjalizuje się w produkcji narzędzi od prawie 80 lat. Producent narzędzi Beta rozpoczął działalność jako odlewnia żelaza i stali w 1923 roku we Włoszech. Następnie firma rozwijała się w kierunku produkcji profesjonalnych narzędzi ręcznych. W 1939 roku firma została oficjalnie zarejestrowana pod marka “Beta” . W ciągu następnych kilku lat stopniowo przeszła wyłącznie na produkcje narzędzi. Narzędzia Beta już w latach 70-tych cieszyły się zainteresowaniem nawet poza granicami Włoch. Aktualnie producent narzędzi Beta ma swoje odziały we Francji, Wielkiej Brytanii, Holandii, Hiszpanii i Polsce. Narzędzia oraz inne wyroby Bety eksportowane są do ponad 100 krajów na całym świecie i zawsze cieszą się szczególnym zainteresowaniem. Inne wyroby Bety obejmują stylowa odzież roboczą i specjalistyczne obuwie ochronne. Obecnie Beta produkuje również wszelkiego rodzaju akcesoria oraz meble warsztatowe, dostępne z gotowym zestawem narzędzi.

Firma Beta jako pierwsza we Włoszech zainicjowała ideę sponsoringu imprez sportowych. Mówimy tu o początkach lat 70-tych. Marka „Beta” po raz pierwszy pojawiła się w wyścigach samochodowych w 1975 roku, dokładniej na austriackim Gran Prix. Wówczas zwycięstwo odniósł Vittorio Brambilla, który jechał pomarańczowym pojazdem Beta Utensili March i tym samym rozsławił markę Beta. Producent narzędzi Beta do tej pory angażuje się w imprezy sportowe, głównie wyścigi rowerowe, samochodowe i wyścigi motocyklistów. Zwycięstwa sponsorowanych pojazdów podkreślają fakt, że narzędzia marki Beta nie zawodzą nawet w ekstremalnych sytuacjach. Oferta firmy Beta:

Buty robocze Beta

Obuwie robocze Beta to wysokiej jakości modele, które stworzone zostały z myślą o ich zastosowaniu we wszelkich środowiskach pracy. Dzięki wykorzystaniu do ich wytwórstwa nowoczesnych materiałów, możliwe okazuje się bezproblemowe, długotrwałe i systematyczne użytkowanie dystrybuowanych przez naszą placówkę artykułów. Odpowiednio skonstruowane buty robocze Beta pozwalają na wygodne poruszanie się oraz pełne bezpieczeństwo. Wiele z prezentowanych fasonów wyposażonych zostało z antyprzebiciowe warstwy i antystatyczne podeszwy, które pozwalają na maksymalną ochronę przed szkodliwym działaniem rozmaitych chemikaliów. Skonstruowane z przewiewnego ale zarazem mocnego materiału pozwalają stopie właściwie oddychać. Oferujemy atrakcyjne stawki cenowe. Wszelkie prezentowane przez nas produkty zostały zaprojektowane z uwzględnieniem obowiązujących na chwilę obecną europejskich norm prawnych. Gwarantujemy jedynie sprawdzone i przemyślane rozwiązania, które pozwalają na maksymalny komfort korzystających z naszych usług konsumentów. Zapraszamy do zapoznania się z poniższymi modelami dostępnego obuwia roboczego firmy Beta.

Ubrania robocze Beta

Wśród szerokiego asortymentu rozmaitych rodzajów artykułów produkowanych przez przedsiębiorstwo Beta, znajduje się szereg rozlicznych produktów z kategorii odzieży roboczej. W skład proponowanych przez nas elementów BHP wchodzą m.in. wysokiej klasy kurtki oraz bluzy, które doskonale sprawdzają się we wszelkich środowiskach pracy. Ubrania robocze Beta odznaczają się wytrzymałością, solidnością oraz precyzją wytwórstwa. Dzięki zastosowaniu trwałych materiałów możliwe jest systematyczne użytkowanie bez obaw o wyblaknięcie kolorów. Odporne na wchłanianie się brudu i zanieczyszczeń pozwalają na praktyczne zastosowanie. Odzież robocza Beta nie gniecie się i jest wodoodporna, pozwalając na swobodne jej użytkowanie w rozmaitych warunkach. Zachęcamy do zaznajomienia się z dostępnymi w sklepie internetowym Gvarant konkretnymi modelami elementów garderoby BHP przez nas dystrybuowanych.

Narzędzia Beta

Włoskie przedsiębiorstwo Beta posiada niemal 80-letnie doświadczenie w dziedzinie wytwórstwa różnorodnych, specjalistycznych sprzętów. Precyzja wykonania, nowoczesne rozwiązania techniczne a także bezustanny rozwój pozwoliły na rozszerzenie skali działania firmy na obszar ponad 100 państw z całego świata. Produkcja narzędzi Beta to doskonale przemyślany proces, dzięki któremu otrzymywany asortyment jest niezawodny i wyjątkowo trwały. Wszelkie akcesoria dostępne w niniejszym serwisie internetowym możliwe są do nabycia zarówno na sztuki jak także w postaci pełnych, gotowych zestawów. Proponujemy atrakcyjne stawki cenowe.

Kategorie produktów:

Akceptujemy płatności