Zaloguj mnie
kwota: 0,00 PLN
produktów:0
Schowek0
Produkty
Gvarant » Drogi oddechowe > URZĄDZENIA FILTRUJĄCE

URZĄDZENIA FILTRUJĄCE

5.33 / 6
z 9 opinii
Urządzenia filtrujące powietrze to specjalistyczne zestawy z wymuszonym przepływem powietrza, które gwarantują bezpieczne i komfortowe warunki pracy. Spełniają obowiązujące normy BHP oraz posiadają odpowiednie certyfikaty jakości. Sprzęt oczyszczający znajduje zastosowanie między innymi do absorpcji pyłów, aerozoli, gazów, jak i niejednorodnej mieszaniny aerozoli, par i gazów. Wentylatory z wymuszonym przepływem powietrza stanowią nowoczesne alternatywny dla tradycyjnych masek, gwarantują jednocześnie wyższy poziom bezpieczeństwa. Wymuszony przepływ powietrza znacznie rozszerza możliwości zastosowania masek i półmasek, w tym również kapturów i hełmów, czyli elementów osłaniających twarz. Profesjonalne urządzenia filtrujące, w tym przede wszystkim silniki z filtrami przeciwpyłowymi, filtry mocowane na ścianie czy filtropochłaniacze zdecydowanie zwiększają komfort pracy, skutecznie zabezpieczając drogi oddechowe. Dzieje się tak, ponieważ urządzenia filtrujące chronią zarówno przed cząstkami o charakterze stałym, jak i płynnym, w tym przede wszystkim oparami olejów, wody, wirusami, bakteriami, pyłami, dymami. Natomiast filtry instalowane na ścianach znajdują przede wszystkim zastosowanie w sytuacjach, gdy powietrze z kompresora nie nadaje się do oddychania. Wbrew pozorom urządzenia się proste i intuicyjne w obsłudze, ale przede wszystkim niezawodne, gwarantując wysoki poziom ochrony.
Produkt został dodany do twojego koszyka
Cena:  PLN
Sortuj wg:
Widok
Zachęcamy do zakupu profesjonalnych urządzeń filtrujących, a więc silników z filtrami przeciwpyłowymi, filtrów mocowanych na ścianie lub filtropochłaniaczy. W asortymencie naszego sklepu dostępne są zarówno gotowe zestawy filtrujące, jak i praktyczne akcesoria. Wszystkie produkty posiadają atesty i certyfikaty potwierdzające ich jakość. Maski oddechowe z zasilaniem i powietrzem to kompletny sprzęt, który należy zastosować w specyficznych środowiskach z widocznym zagrożeniem dla dróg oddechowych. Ważny jest prawidłowy montaż zestawu oraz uszczelnienie pojedynczych elementów, które wchodzący w jego skład. W ten sposób można osiągnąć możliwie najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Sprzęt ochronny układu oddechowego

Ochronę układu oddechowego w specyficznych środowiskach pracy zapewniają urządzenia filtrujące dostępne w zestawach. Poszczególne części powinny być ze sobą kompatybilne i solidnie zespolone z częścią twarzową, jak i komponentem wymuszającym przepływ powietrza. W sprzęcie oczyszczającym wdychane powietrze dociera przez filtr, w którym zatrzymywane są zanieczyszczenia. Dostępne w ofercie produkty pochodzą od dwóch wiodących w branży producentów: JSP oraz Sundstrom, którzy gwarantują ich wysoką jakość.

zobacz wszystkie

Akceptujemy płatności