Zaloguj mnie
kwota: 0,00 PLN
produktów:0
Schowek0
Produkty
Gvarant » Praca na wysokości > SZELKI BEZPIECZEŃSTWA

SZELKI BEZPIECZEŃSTWA

6.00 / 6
z 3 opinii

Szelki bezpieczeństwa to podstawowe wyposażenie osób pracujących na wysokościach, w ratownictwie czy budownictwie. Za sprawą właściwej konstrukcji, użytkownik ma zapewnioną pełną swobodę ruchów przy jednoczesnej ochronie przed upadkiem z dużej wysokości. Wszystkie szelki bezpieczeństwa wykonane są zgodnie z aktualnymi normami bezpieczeństwa, będąc niezawodnym elementem ochrony i bezpieczeństwa użytkownika. Szelki asekuracyjne posiadają solidne klamry zaczepowe, jak i regulowane pasy mocowane na klatce piersiowej i udach, dzięki czemu można dopasować ich szerokość do indywidualnych potrzeb, zwiększając tym samym zakres ochrony. Przyrządy produkowane są najczęściej z trwałych i odpornych na uszkodzenia materiałów syntetycznych, w tym przede wszystkim poliestru i poliamidu, a także stali. Tym samym gwarantują komfort i bezpieczeństwo niezależnie od sytuacji czy miejsca pracy. Dostępnych jest kilka rodzajów szelek bezpieczeństwa. Oferta sklepu obejmuje szelki z tylną oraz przednią klamrą zaczepową, kamizelką czy roboczym pasem pozycjonującym. W celach zachowania jak najwyższego poziomu bezpieczeństwa warto też korzystać z ostrzegawczych szelek bezpieczeństwa, które wyposażone są dodatkowo w kamizelkę z taśmami odblaskowymi. Produkty dostępne są w różnych rozmiarach i kolorach. Znajdują zastosowanie w wielu branżach, skutecznie ograniczając ryzyko upadku i uszkodzeń ciała z nim związanych.

Produkt został dodany do twojego koszyka
Cena:  PLN
Sortuj wg:
Widok
Nowość
ZESTAW ASEKURACYJNY OXYLINE BASIC 02 DO...
166,98 PLN/szt.
Dostępne 48H
 
SZELKI BEZPIECZEŃSTWA PROTEKT P-39C...
268,99 PLN/szt.
Dostępne 7 dni
 
SZELKI BEZPIECZEŃSTWA PROTEKT P-30A...
184,50 PLN/szt.
Dostępne 7 dni
 
SZELKI BEZPIECZEŃSTWA PROTEKT P-10R HV...
217,50 PLN/szt.
Dostępne 7 dni
 
 
 
SZELKI BEZPIECZEŃSTWA PROTEKT P-37CR...
281,50 PLN/szt.
Dostępne 7 dni
 
SZELKI BEZPIECZEŃSTWA PROTEKT P-35CR...
268,99 PLN/szt.
Dostępne 7 dni
 
 
Nowość
 SZELKI BEZPIECZEŃSTWA PROTEKT P-51 EmX
445,99 PLN/szt.
Dostępne 7 dni
 
SZELKI BEZPIECZEŃSTWA PROTEKT P-03S...
120,50 PLN/szt.
Dostępne 7 dni
 
SZELKI BEZPIECZEŃSTWA PROTEKT P-56C...
396,50 PLN/szt.
Dostępne 7 dni
 
SZELKI BEZPIECZEŃSTWA PROTEKT P-61C...
408,99 PLN/szt.
Dostępne 7 dni
 
SZELKI BEZPIECZEŃSTWA PROTEKT P-58C...
422,51 PLN/szt.
Dostępne 7 dni
 
SZELKI BEZPIECZEŃSTWA REIS...
623,50 PLN/szt.
Dostępne 3 dni
 
SZELKI BEZPIECZEŃSTWA PROTEKT P-35...
177,99 PLN/szt.
Dostępne 7 dni
 
SZELKI BEZPIECZEŃSTWA DELTAPLUS...
639,50 PLN/szt.
Dostępne 5 dni
 
 
SZELKI BEZPIECZEŃSTWA PROTEKT P-80...
549,99 PLN/szt.
Dostępne 7 dni
 
 
 SZELKI PROTEKT P-72 MX
675,50 PLN/szt.
Dostępne 7 dni
 
SZELKI BEZPIECZEŃSTWA PROTEKT P-35CR...
256,98 PLN/szt.
Dostępne 7 dni
 
SZELKI BEZPIECZEŃSTWA PROTEKT P-12PRO...
261,50 PLN/szt.
Dostępne 7 dni
 
 
W sklepie internetowym Gvarant BHP zakupić można różne modele szelek bezpieczeństwa. Nasza oferta obejmuje szelki z tylną i przednią klamrą zaczepową, roboczym pasem pozycjonującym czy kamizelką. Oferujemy również ostrzegawcze szelki bezpieczeństwa, wyposażone w kamizelkę z taśmami odblaskowymi. Sprzedawane przez nas produkty posiadają wymagane certyfikaty. Dostępne są w różnych rozmiarach i kolorach.

Ludzie pracujący choćby na wysokim budynku, jako pracownicy myjący okna mają te szelki bezpieczeństwa i podobnie jest z inspektorami sprawdzającymi stan mostu wiszącego, oraz z pracownikami, którzy konserwują ten most. Tacy ludzie wyjątkowo często używają szelek bezpieczeństwa i liny asekuracyjnej, która jest niemal ciągle do czegoś przytwierdzona. Właśnie tego w czasach obecnych wymagają od tych ludzi przepisy związane z bezpieczeństwem. Jednym słowem jeśli jakaś z firm nie używa tego sprzętu na wysokości to grożą jej za to kary finansowe i to zwłaszcza w sporych miastach, w których to kontrole urzędnicze są częstymi, bo urzędnicy w sporych miastach zazwyczaj mają blisko, jeśli chodzi o sprawdzenie tej najbliższej budowy.

Wytwarzanie.

Nie da się też ukryć tego, że szelki bezpieczeństwa wytwarza się z tkanin takich jak dość gruby i sztywny nylon. Mowa tu o tym, że takie szelki łączą w sobie dwie zalety. Tanio się je wytwarza i zazwyczaj są one dostatecznie wytrzymałe. Rzecz jasna ten konkretny sprzęt zabezpieczający da się też wykonywać ze znacznie droższych tekstyliów, ale wtedy gdy trzeba zabezpieczyć kilka tysięcy pracowników budowy wieżowca to niewielu sięga po rozwiązania, które są też i tymi dość drogimi w przeliczeniu na jednego pracownika.

Testy jakościowe.

Szelki zabezpieczające sprawdza się też na specjalnych maszynach, czyli w laboratoriach producenta i to zaraz po wyprodukowaniu takowych. Mowa tu o tym, że tego typu sprzęt musi spełnić szereg wymogów odnośnie wytrzymałości, a szelki które wykonano niezbyt dobrze nie mogą trafić do sklepu, bo w momencie próby mogą nie wytrzymać i się rozerwać. Natomiast producent tych wadliwych może zostać ukarany wykluczeniem z rynku.

zobacz wszystkie
Gvarant BHP
Infolinia czynna od pn do pt od 07:00 - 17:00

ul. Warszawska 29

35-205 Rzeszów

(budynek Biedronki)

Akceptujemy płatności