Zaloguj mnie
kwota: 0,00 PLN
produktów:0
Schowek0
Produkty
Gvarant » Ochrona głowy

Ochrona głowy

5.75 / 6
z 8 opinii
Środki ochrony osobistej w kategorii ochrona głowy stanowią bardzo istotny rodzaj ochrony osobistej. Głowa należy do części ciała najbardziej narażonych na uszkodzenia i urazy podczas większości rodzajów aktywności zawodowej. Podczas wykonywania różnego rodzaju prac bardzo ważna jest odpowiednia ochrona głowy, ponieważ należy ona do tych części ciała, które są szczególnie narażone na uszkodzenia. W swojej ofercie mamy takie artykuły jak kaski ochrnne i hełmy, w tym kaski antyskalpowe, osłony, ramki do akcesoriów, zestawy hełmowe czy też więźby wymienne do kasków budowlanych. Wszystkie oferowane przez nas akcesoria do ochrony głowy są atestowane i certyfikowane.
Produkt został dodany do twojego koszyka
Cena:  PLN
Sortuj wg:
Widok
 KASK HEŁM DELTAPLUS ZIRCON I
31,99 PLN/szt.
Dostępne 48H
 
 
 
 
 
KASK HEŁM PORTWEST ENDURANCE PLU(MM)...
81,00 PLN/szt.
Dostępne 48H
 
 
Nowość
 KASK HEŁM PROCERA OCHRONNY MORION
37,99 PLN/szt.
Dostępne 48H
 
 
KASK HEŁM PORTWEST ENDURANCE Z...
81,00 PLN/szt.
Dostępne 48H
 
 KASK HEŁM JSP KAS-EVO2
38,99 PLN/szt.
Dostępne 48H
 
 
 
Rozmiar: UNIWERSALNY
Wyprzedaż
KASK HEŁM 3M G3000CUV-BB XH001674684...
57,43 PLN/szt.
Było: 71,50 PLN
Dostępne 48H
 
 KASK HEŁM REIS KASPE
16,49 PLN/szt.
Dostępne 48H
 
 
UCHWYT NAHEŁMOWY DO WIZJERKI PORTWEST...
25,50 PLN/szt.
Dostępne 48H
 
 
 
 
Nowość
KASK HEŁM DELTAPLUS ONYX ODPORNY NA...
560,50 PLN/szt.
Dostępne 5 dni
 
Nowość
KASK HEŁM PROFIX LAHTI PRO L1040201...
32,99 PLN/szt.
Dostępne 7 dni
 
Nowość
WIZYTOWNIK PROTEKT IHA 310 DO HEŁMU...
14,99 PLN/szt.
Dostępne 7 dni
 
 
Podczas wykonywania różnego rodzaju prac bardzo ważna jest odpowiednia ochrona głowy, ponieważ należy ona do tych części ciała, które są szczególnie narażone na uszkodzenia. W swojej ofercie mamy takie artykuły jak kaski i hełmy, w tym kaski antyskalpowe, osłony, ramki do akcesoriów, zestawy hełmowe czy też więźby wymienne do kasków budowlanych. Wszystkie oferowane przez nas akcesoria do ochrony głowy są atestowane i certyfikowane.
W czasie wykonywania różnego rodzaju prac istotna jest prawidłowa ochrona głowy, która jest szczególnie narażona na różnego rodzaju urazy i uszkodzenia. Dotyczy to szczególnie pracy na budowie lub w innych miejscach, w których istnieje ryzyko upadku przedmiotów z dużej wysokości. W kategorii dostępne są różnego rodzaju kaski i hełmy, w tym takie jak:
  • kaski antyskalpowe,
  • kaski ochronne/ hełmy
  • pozostałe akcesoria (np. osłony, zestawy hełmowe,  więźby wymienne do kasków budowlanych., ramki do akcesoriów,).

Wszystkie dostępne w ofercie produkty posiadają odpowiednie atesty i certyfikaty potwierdzające ich jakość i bezpieczeństwo stosowania.

Ochrona głowy: kaski i hełmy

Środki ochrony osobistej w kategorii ochrona głowy są ważnym elementem ochrony osobistej. Głowa stanowi część ciała, która jest najbardziej narażona na uszkodzenia i urazy podczas wielu aktywności zawodowej. Jednocześnie konsekwencje takich urazów mogą mieć poważne konsekwencje zdrowotne, nawet w postaci trwałego inwalidztwa. Dostępne w ofercie kaski i hełmy zostały wyposażone w wygodny pasek z regulacją, który pozwala na dopasowanie długości do indywidualnych potrzeb użytkownika, a jednocześnie stabilne utrzymanie kasku na głowie, co zwiększa poziom bezpieczeństwa. Kaski hełmy wyprodukowane z wysokiej jakości tworzyw zapewniają optymalny poziom ochrony, a także amortyzację w przypadku upadku lub kontaktu z czynnikami zewnętrznymi. Pozostają jednocześnie lekkie i komfortowe podczas codziennego użytkowania, dzięki czemu sprawdzają się w wielu dziedzinach i branżach. Przede wszystkim w pracach budowlanych i drogowych, ale także wielu obszarach przemysłu i nie tylko.
 
 
zobacz wszystkie
Infolinia czynna od pn do pt od 07:00 - 17:00

ul. Warszawska 29

35-205 Rzeszów

(budynek Biedronki)

Akceptujemy płatności