Zaloguj mnie
kwota: 0,00 PLN
produktów:0
Schowek0
Produkty
Gvarant » Rękawice robocze > RĘKAWICE SKÓRZANE

RĘKAWICE SKÓRZANE

5.92 / 6
z 52 opinii

Rękawice robocze skórzane są bardzo mocne. Porządne rękawice są mocne i dobrze się sprawdzają. Dobra jakość takich rękawic jest gwarantowana. Można korzystać z takich rękawic przez dowolnie długi czas. Ich jakość jest wysoka, a klienci mogą z nich korzystać przez długi czas. Solidna jakość oraz dobry wygląd przekładają się na takie rękawice. Takie rękawice nadają się do spawania. Produkowane są z dwoiny bydlęcej i pakowane zbiorczo po 60 par. Opakowanie takich rękawic waży 20 kilogramów. W jednostkowych opakowaniach jest 10 par takich rękawic. Mocne, długie i wytrzymałe są dobre dla spawaczy, którzy dzięki nim dobrze chronią ręce przed urazami i oparzeniami.  Do różnych prac fizycznych Godne polecenia są rękawice Eco-Winter. Są to rękawice ochronne ocieplane do prac mechanicznych, monterskich, budowlanych czy też ogrodniczych. Ocieplane są materiałem mającym wysokie parametry izolacji termicznej. Sprzedawane są w rozmiarach S, M, L. Producent pakuje je po 120 par w kartonie.  Solidne rękawice z cielęcej skóry licowej Rękawice Cofra są zszyte bawełnianym szwem, mają mankiet ze ściągaczem. Wykonane są z wysokogatunkowej cielęcej skóry licowej. Nadają się dla osób pracujących w rolnictwie, przy obróbce materiałów budowlanych oraz w przemyśle mechanicznym. Pakowane są po 12 par, można też kupić opakowanie zawierające 120 par takich rękawic. Solidna jakość takich rękawic to sprawa godna uwagi, wyjątkowa, dobra, najlepszej próby. Klienci doceniają porządne rękawice robocze i kupują je dla pracowników, żeby mogli bezpiecznie pracować. 

Najlepiej ocenione
Produkt został dodany do twojego koszyka
Cena:  PLN
Sortuj wg:
Widok
 
 RĘKAWICE OGRIFOX OX-INPAK KOZIA SKÓRA
12,99 PLN/szt.
Dostępne 48H
 
Nowość
RĘKAWICE PROCERA X-PERFECT WZMOCNIONE...
7,70 PLN/par.
Dostępne 48H
 
 RĘKAWICE ALPA ECO-9840 KOZIA SKÓRA
8,50 PLN/par.
Dostępne 48H
 
 RĘKAWICE ALPA ECO-WINTER OCIELPANE
16,49 PLN/par.
Dostępne 48H
 
 
Nowość
RĘKAWICE PROFIX LAHTI PRO L271508K...
14,50 PLN/par.
Dostępne 48H
 
 
RĘKAWICE REIS RSPLLUX SKÓRZANE...
22,99 PLN/par.
Dostępne 48H
 
Nowość
RĘKAWICE PROFIX LAHTI PRO L270708K...
15,50 PLN/par.
Dostępne 48H
 
 
 
 RĘKAWICE REIS RLTOPER-DUO KOZIA SKÓRA
18,99 PLN/szt.
Dostępne 48H
 
 
Rozmiar: 8
Wyprzedaż
RĘKAWICE OGRIFOX OX-INPAK KOZIA...
10,27 PLN/szt.
Było: 12,99 PLN
Dostępne 48H
 
 
 RĘKAWICE REIS R-LONGER SKÓRA LICOWA
21,50 PLN/par.
Dostępne 48H
 
 
Nowość
RĘKAWICE PROCERA X-SUPERIOR WZMOCNIONE...
11,50 PLN/par.
Dostępne 48H
 
 RĘKAWICE ALPA 9818 WINTER OCIELPANE
16,49 PLN/par.
Dostępne 48H
Dowóz gratis
 
RĘKAWICE ALPA COMFO 9818...
12,50 PLN/par.
Dostępne 48H
 
Rozmiar: XL
Wyprzedaż
RĘKAWICE REIS R-LONGER SKÓRA...
18,97 PLN/par.
Było: 21,50 PLN
Dostępne 48H
 
 
 
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą obejmującą dobrej jakości skórzane rękawice robocze pochodzące od renomowanych producentów. Wykonano je z wysokiej klasy skóry bydlęcej lub koziej. Charakteryzują się nie tylko trwałością i wytrzymałością, ale też tym, że pozwalają oddychać skórze rąk. Skórzane rękawice robocze dostępne są w wielu wariantach rozmiarowych oraz kolorystycznych. Sprawdzają się podczas prac budowlanych, ślusarskich i monterskich, a także w zakładach przemysłowych i transporcie.

Między nami jest bardzo wielu zwolenników tych skórzanych rękawic roboczych wykonanych z tej barwionej skóry. Mowa tu dokładnie o tym, że skóra ma znaczną wytrzymałość i co równie istotne rękawice skórzane wykonuje się ze skóry i z tkaniny nazywanej nylonem. Wykonanie takowych to także praca ludzi, czyli maszyny w odpowiedni sposób wycinają tkaninę i skórę, a następnie ludzie łączą te typy materiałów ręcznie, bo w tym konkretnym przypadku ludzka zręczność nadal się przydaje, a ludzie pracujący na budowach blisko dwie dekady temu preferowali głównie takowe.

Pewna ilość problemów związanych z produkcją.

Skórzane rękawice robocze wykonuje się i z tkanin i ze skóry, a zszywać muszą je ludzie i dlatego produkcja trwa dłużej i są też one droższymi, bo tylko dzięki ludzkiej zręczności da się wykonywać takie rękawice dostatecznie szybko. Natomiast produkcja rękawic z grubego nylonu, które następnie powleka się trwa krócej i w związku z tym można je taniej sprzedawać i o wiele szybciej dostarczać do marketów budowlanych i dlatego też ludzie częściej takowe wybierają od skórzanych, które wytwarza się i dłużej i trudniej.

Zamawianie w sieci.

Skórzane rękawice robocze na chwilę obecną zamawia się także w sieci i nadal używane są one na budowach. Głównie ze względu na tę znaczną wytrzymałość skóry. Ta jej zaleta jest bardzo ważną i dla niektórych wiele znaczy też i to, że ten rodzaj rękawic prezentuje się o wiele ciekawiej od tych powlekanych lateksem, czyli to już taki roboczy styl, ale to także przystępna cena i ze względu na właściwości tych rękawic wielu wybiera takowe, bo lateks może się zapalić, a skóra nie zapali się od ognia, czyli choćby od palnika.

zobacz wszystkie
Gvarant BHP
Infolinia czynna od pn do pt od 07:00 - 17:00

ul. Warszawska 29

35-205 Rzeszów

(budynek Biedronki)

Akceptujemy płatności