Zaloguj mnie
kwota: 0,00 PLN
produktów:0
Schowek0
Produkty
Gvarant » Rękawice robocze > RĘKAWICE SKÓRZANE

RĘKAWICE SKÓRZANE

5.94 / 6
z 66 opinii
Skórzane rękawice robocze
Skórzane rękawice robocze są bardzo mocne. Produkowane są z dwoiny bydlęcej i pakowane zbiorczo po 60 par. Opakowanie takich rękawic waży 20 kilogramów. Mocne, długie i wytrzymałe są dobre dla spawaczy, którzy dzięki nim dobrze chronią ręce przed urazami i oparzeniami.  Świetnie spradzają się również do innych prac fizycznych, dlatego cieszą się dużą popularnością wśród klientów.

Skórzane rękawice robocze

Godne polecenia są rękawice Eco-Winter. Są to rękawice ochronne ocieplane do prac mechanicznych, monterskich, budowlanych czy też ogrodniczych. Ocieplane są materiałem mającym wysokie parametry izolacji termicznej. Sprzedawane są w rozmiarach S, M, L.
Najlepiej ocenione
Produkt został dodany do twojego koszyka
Cena:  PLN
Sortuj wg:
Widok
Nowość
RĘKAWICE PROCERA X-PERFECT WZMOCNIONE...
7,40 PLN/par.
Dostępne 48H
 
 
 
RĘKAWICE ALPA COMFO 9818...
11,99 PLN/par.
Dostępne 48H
 
 RĘKAWICE ALPA ECO-9840 KOZIA SKÓRA
6,65 PLN/par.
Dostępne 48H
 
 
 
RĘKAWICE REIS RSPLLUX SKÓRZANE...
22,99 PLN/par.
Dostępne 48H
 
 
Nowość
RĘKAWICE PROCERA X-SUPERIOR WZMOCNIONE...
13,51 PLN/par.
Dostępne 48H
 
Rozmiar: 10
Wyprzedaż
RĘKAWICE REIS RLKOPAS OCIEPLANE...
8,50 PLN/par.
Było: 12,99 PLN
Dostępne 48H
 
 
Nowość
RĘKAWICE CAŁOSKORZANE PROCERA...
13,99 PLN/par.
Dostępne 48H
 
Nowość
RĘKAWICE CAŁOSKÓRZANE PROCERA...
10,50 PLN/par.
Dostępne 48H
 
 
 
 
 
RĘKAWICE DELTAPLUS FIB49 SKÓRZANE...
45,99 PLN/par.
Dostępne 5 dni
 
 
 
 
RĘKAWICE DELTAPLUS FIBKV02 SKÓRZANE...
103,50 PLN/par.
Dostępne 5 dni
 
RĘKAWICE DELTAPLUS CA515R SKÓRZANE...
26,99 PLN/par.
Dostępne 5 dni
 

Rękawice robocze skórzane

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą obejmującą dobrej jakości skórzane rękawice robocze pochodzące od renomowanych producentów. Wykonano je z wysokiej klasy skóry bydlęcej lub koziej. Charakteryzują się nie tylko trwałością i wytrzymałością, ale też tym, że pozwalają oddychać skórze rąk. Skórzane rękawice robocze dostępne są w wielu wariantach rozmiarowych oraz kolorystycznych. Sprawdzają się podczas prac budowlanych, ślusarskich i monterskich, a także w zakładach przemysłowych i transporcie.

Rękawice robocze ze skóry


Między nami jest bardzo wielu zwolenników tych skórzanych rękawic roboczych wykonanych z tej barwionej skóry. Mowa tu dokładnie o tym, że skóra ma znaczną wytrzymałość i co równie istotne rękawice skórzane wykonuje się ze skóry i z tkaniny nazywanej nylonem. Wykonanie takowych to także praca ludzi, czyli maszyny w odpowiedni sposób wycinają tkaninę i skórę, a następnie ludzie łączą te typy materiałów ręcznie, bo w tym konkretnym przypadku ludzka zręczność nadal się przydaje, a ludzie pracujący na budowach blisko dwie dekady temu preferowali głównie takowe.

Pewna ilość problemów związanych z produkcją.

Skórzane rękawice robocze wykonuje się i z tkanin i ze skóry, a zszywać muszą je ludzie i dlatego produkcja trwa dłużej i są też one droższymi, bo tylko dzięki ludzkiej zręczności da się wykonywać takie rękawice dostatecznie szybko. Natomiast produkcja rękawic z grubego nylonu, które następnie powleka się trwa krócej i w związku z tym można je taniej sprzedawać i o wiele szybciej dostarczać do marketów budowlanych i dlatego też ludzie częściej takowe wybierają od skórzanych, które wytwarza się i dłużej i trudniej.

Zamawianie w sieci.

Skórzane rękawice robocze na chwilę obecną zamawia się także w sieci i nadal używane są one na budowach. Głównie ze względu na tę znaczną wytrzymałość skóry. Ta jej zaleta jest bardzo ważną i dla niektórych wiele znaczy też i to, że ten rodzaj rękawic prezentuje się o wiele ciekawiej od tych powlekanych lateksem, czyli to już taki roboczy styl, ale to także przystępna cena i ze względu na właściwości tych rękawic wielu wybiera takowe, bo lateks może się zapalić, a skóra nie zapali się od ognia, czyli choćby od palnika.

zobacz wszystkie

Akceptujemy płatności