Zaloguj mnie
kwota: 0,00 PLN
produktów:0
Schowek0
Produkty
Gvarant » Ochrona słuchu > NAUSZNIKI

NAUSZNIKI

5.82 / 6
z 11 opinii
Nauszniki ochronne BHP dla pracowników to obowiązkowy produkt podczas pracy w hałasie.
Hałas i głośne dźwięki, które są powszechnym zjawiskiem w wielu branżach, w tym przede wszystkim w pracach budowlanych, mogą mieć poważne konsekwencje dla zdrowia narządu słuchu. Działania wykonywane z użyciem ciężkich maszyn mogą nawet prowadzić do trwałego uszkodzenia słuchu. Aby przeciwdziałać negatywnym konsekwencjom tego typu działań, należy starannie chronić uszy przed hałasem. W związku z tym przydatne okazują się specjalistyczne produkty z kategorii ochrony słuchu, w tym przede wszystkim nauszniki.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą obejmującą nauszniki ochronne. Oferujemy Państwu najwyższej jakości nauszniki przeciwhałasowe z pałąkiem nagłownym lub nakarkowym. Zajmujemy się sprzedażą nauszników nahełmowych i strzeleckich, które przeznaczone są dla osób stale narażonych na duży hałas. Wśród sprzedawanych przez nas nauszników można znaleźć również niezwykle praktyczne modele składane.
Najlepiej ocenione
Produkt został dodany do twojego koszyka
Cena:  PLN
Sortuj wg:
Widok
 
 
 
Nowość
OCHRONNIKI SŁUCHU PROCERA NEW SILENCE...
33,51 PLN/par.
Dostępne 48H
 
 NAUSZNIKI HONEYWELL HW-OS-VS120-H B
131,99 PLN/szt.
Dostępne 48H
 
Nowość
OCHRONNIKI SŁUCHU PROCERA NEW SILENCE...
41,00 PLN/par.
Dostępne 48H
 
 
Nowość
OCHRONNIKI SŁUCHU PROCERA NEW SILENCE...
36,99 PLN/par.
Dostępne 48H
 
 
 
 
 NAUSZNIKI REIS OSY PAŁĄK NAGŁOWNY
24,50 PLN/szt.
Dostępne 48H
 
NAUSZNIKI PORTWEST CLIP ON PW42...
44,99 PLN/szt.
Dostępne 48H
 
 
 
 

Produkt niedostępny

NAUSZNIKI 3M OPTIME II H520A-407-GQ...
122,50 PLN/szt.
Dostępne 3 dni
 
 NAUSZNIKI HONEYWELL HW-OS-VS110-H B
83,50 PLN/szt.
Dostępne 3 dni
 
 
 
 
NAUSZNIKI HELLBERG XSTREAM LD 48101-001...
1 148,99 PLN/szt.
Dostępne 7 dni
Dowóz gratis
 
NAUSZNIKI HELLBERG XSTREAM LD 48001-001...
1 148,99 PLN/szt.
Dostępne 7 dni
Dowóz gratis
 
 NAUSZNIKI HONEYWELL HW-OS-VS130-H B
135,99 PLN/szt.
Dostępne 3 dni
 
Każdy pracownik, wykonujący swoje czynności służbowe w szkodliwych warunkach, m.in. nadmiernym hałasie, powinien oprócz odzieży roboczej, zostać wyposażony w odpowiedni sprzęt ochrony indywidualnej, którego podstawowym zadaniem jest ochrona słuchu pracownika. Zgodnie z Kodeksem Pracy oraz przepisami bezpieczeństwa i higieny pracy, obowiązek taki spoczywa na Pracodawcy, a dobór odpowiednich ochronników zależny jest od wielkości natężenia hałasu na danym stanowisku pracy. Dopuszczalna norma natężenia hałasu wynosi 80 decybeli i w tym przypadku nie jest nakładana konieczność kontrolowania czy stosowane są ochronniki, lecz w przypadku gdy norma ta zostaje przekroczona - istnieje wymóg bezwzględnego stosowania ochronników słuchu oraz nadzorowania poprawności ich użytkowania.

Nauszniki przeciwhałasowe do pracy

Ochrona słuchu może być zapewniona poprzez zastosowanie umieszczanych wewnątrz przewodu słuchowego - przeciwhałasowych zatyczek do uszu, nakładanych na ucho wkładek przeciwhałasowych albo poprzez nagłowne lub nahełmne nauszniki, wyposażone w specjalne miękkie poduszki redukujące nacisk na ucho oraz w regulowany pałąk, pozwalający na idealne dopasowanie ich do kształtu naszej głowy. Nauszniki składają się z dwóch czasz wypełnionych specjalnym materiałem tłumiącym dźwięk zewnętrzny i nakładane mogą być na dwa sposoby: albo bezpośrednio na małżowiny uszne albo przy pomocy specjalnego zaczepu, montowane na hełmie ochronnym.

Ochronniki słuchu na budowie i w ogrodzie

Nauszniki to niezbędne akcesorium podczas wykonywania różnego prac budowlanych, w których stosowane są młoty pneumatyczne, koparki, jak i wiele innych głośnych urządzeń. Trudno wyobrazić sobie pracę na placu budowy bez ich użycia, aby jednak skutecznie chronić słuch, należy jednocześnie stosować nauszniki. Znajdują one także zastosowanie podczas pracy w ogrodzie, szczególnie w czasie cięcia piłą drewna czy koszenia trawnika. Materiał, z którego zostały wykonane skutecznie tłumi szkodliwe dźwięki, co pozwala nawet na prowadzenie rozmów. Nauszniki posiadają wygodne i przyjemne poduszki wypełnione pianką, a także elastyczne opaski, które idealnie dopasowują się do kształtu głowy. Przylegają do nie, zapewniając wysoki komfort pracy, ale nie powodują uczucia dyskomfortu ani otarć. Produkty dostępne są w kilku wersjach. Wśród nich dostępne są także wygodne modele składane, które po zakończonej pracy można złożyć i przechowywać do następnego użycia. W ofercie znajdują się nauszniki zarówno uniwersalne pasujące do każdego użytkownika, jak i regulowane, które pozwalają dopasować szerokość opaski.

To także Cię zainteresuję
zobacz wszystkie

Akceptujemy płatności