Zaloguj mnie
kwota: 0,00 PLN
produktów:0
Schowek0
Produkty
» > RĘKAWICE GUMOWE I Z TWORZYW

RĘKAWICE GUMOWE I Z TWORZYW

5.91 / 6
z 54 opinii
Producenci
ROZMIAR
RĘKAWICE OGÓLNIE
STATUS
KOLOR
CENA OD:    DO 
Produkt został dodany do twojego koszyka
Cena:  PLN
Sortuj wg:
Widok
 
 
 
 
 
 
RĘKAWICE REIS RINDUSTRIAL WYKONANE Z...
12,50 PLN/par.
Dostępne 48H
 
 
 
 
 
 
 RĘKAWICE KWASOODPORNE ANTEK
19,50 PLN/par.
Dostępne 48H
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ZARĘKAWNIKI FOLIOWE REIS RFOL OP. 100...
21,50 PLN/szt.
BIAŁY ZIELONY NIEBIESKI
Dostępne 48H
 
Rękawice gumowe i lateksowe zapewniają ochronę rąk przed środowiskiem wilgotnym. Są dobrą ochroną zarówno w domu przy pracach porządkowych jak i zawodowo przy ochronie przed środkami chemicznymi. Różnego rodzaju wersje gumowych rękawic ochronnych posiadają protekcyjne wykonanie na wewnętrznej części dłoni, co zabezpiecza przed poślizgiem. Skąd się bierze lateks, jest on pochodzenia drzewa kauczukowca. W sprzedaży są dostępne zarówno modele jednorazowe jak i do wielorazowego zastosowania. Rękawica lateksowa zalecana jest także do utrzymania czystości, prania, oraz innych zajęciach w ogrodzie i gospodarstwie. Odmiany ochronne rękawic gumowych mogą być wykończone wewnątrz bawełną, czyli flok bawełniany. Wersje dedykowane do działalności technicznej wytwarzane są zazwyczaj na nośniku tkaninowym. Kategorie zalecane do ochrony przed chemią agresywną lub gospodarczą w zależności od właściwości BHP danego wyrobu. Dodatkowe informacje znajdziecie Państwo w kartach charakterystyk rękawiczek. Niektóre artykuły spełniają dodatkowo wymagania ochronne 3 kategorii według normy EN-374 chemicznej i bakteriologicznej. Zabezpieczają przed działaniem kwasów, zasad i innych substancji oraz drobnoustrojami. Wśród rękawic lateksowych występują również modele wysoce specjalistyczne z gumy kauczukowej jak sekcyjne o ponadprzeciętnej wytrzymałości mechanicznej i wysokiej jakości. Do prac w zimnym środowisku oferujemy wersje z wewnętrzną warstwą ocieplającą. Dla ograniczenia rozwoju mikroorganizmów wewnątrz rękawicy gumowej, stosowana jest apretura bakteriobójcza zwana Sanityzującą.
Produkty spełniające warunki konieczne do kontaktu z żywnością mogą być stosowane w przemyśle spożywczym, cukierniczym i innym, gdzie występuje bezpośredni kontakt z żywnością.
czytaj więcej »
Rękawice jednorazowe, są szeroko stosowane zarówno w przemyśle jak i w życiu codziennym. Widzimy je często na dłoniach dentystów, lekarzy czy w gabinetach kosmetycznych. Używają ich także mechanicy, osoby pracujące w gastronomii i ogrodnictwie.
czytaj więcej »
Gvarant BHP

42200496

ul. Warszawska 29

35-205 Rzeszów

(budynek Biedronki)

Akceptujemy płatności