Zaloguj mnie
kwota: 0,00 PLN
produktów:0
Schowek0
Produkty
Gvarant » Rękawice robocze > RĘKAWICE GUMOWE I Z TWORZYW

RĘKAWICE GUMOWE I Z TWORZYW

5.94 / 6
z 66 opinii
Rękawice gumowe i z tworzyw

Rękawice gumowe robocze

Rękawice gumowe oraz z tworzyw gwarantują skuteczną ochroną dłoni w środowisku wilgotnym. Znajdują zatem zastosowanie w wielu branżach przemysłowych, jak i do prac domowych. Wiele z nich wyposażonych jest w protekcyjną warstwę znajdującą się na wewnętrznej części dłoni, co skutecznie chroni przed poślizgiem. Wewnętrzna warstwa może być także wykonana z bawełny (tzw. flok bawełniany). W asortymencie dostępne są rękawice gumowe oraz z tworzyw jednorazowe, jak i wielokrotnego użytku. Z powodzeniem mogą być używane do ręcznego prania, sprzątania, jak i prac w ogrodzie czy gospodarstwie. Rękawice przeznaczone dla branży przemysłowej wykonywane są zwykle na nośniku tkaninowym. Wybrane modele spełniają dodatkowo normy EN-374 chemicznej i bakteriologicznej, dzięki czemu uznawane są za kategorię 3 rękawic ochronnych. Stanowią skuteczną ochronę przed szkodliwym działaniem kwasów, zasad i pozostałych substancji oraz drobnoustrojów. W kategorii rękawic lateksowych wyróżnia się także modele specjalistyczne produkowane z gumy kauczukowej jak sekcyjne o ponadprzeciętnej wytrzymałości mechanicznej, a także wysokiej jakości. Wybrane modele sprawdzają się także do prac wykonywanych na zewnątrz lub w zimnym środowisku, ponieważ posiadają specjalną, wewnętrzną warstwę ocieplającą. Aby zminimalizować ryzyko rozwoju mikroorganizmów we wnętrzu rękawicy gumowej, stosowana jest specjalna powłoka bakteriobójcza.
Produkt został dodany do twojego koszyka
Cena:  PLN
Sortuj wg:
Widok
 
 
 
 RĘKAWICE KWASOODPORNE ANTEK
30,50 PLN/par.
Dostępne 48H
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
RĘKAWICE REIS RINDUSTRIAL WYKONANE Z...
17,99 PLN/par.
Dostępne 48H
 
 
 
 
 RĘKAWICE REIS RVINEX-PF WINYLOWE
23,99 PLN/szt.
Dostępne 48H
 
 
Rozmiar: XL
Wyprzedaż
RĘKAWICE REIS RALATEX-PF LATEKSOWE...
45,50 PLN/par.
Było: 61,50 PLN
Dostępne 48H
 
 
 
 
RĘKAWICE DELTAPLUS LAT50 WYKONANE Z...
31,00 PLN/par.
Dostępne 5 dni
 

Rękawice robocze z gumy

i lateksowe zapewniają ochronę rąk przed środowiskiem wilgotnym. Są dobrą ochroną zarówno w domu przy pracach porządkowych jak i zawodowo przy ochronie przed środkami chemicznymi. Różnego rodzaju wersje gumowych rękawic ochronnych posiadają protekcyjne wykonanie na wewnętrznej części dłoni, co zabezpiecza przed poślizgiem. Skąd się bierze lateks, jest on pochodzenia drzewa kauczukowca.

Rękawice robocze gumowe

W sprzedaży są dostępne zarówno modele jednorazowe jak i do wielorazowego zastosowania. Rękawica lateksowa zalecana jest także do utrzymania czystości, prania, oraz innych zajęciach w ogrodzie i gospodarstwie. Odmiany ochronne rękawic gumowych mogą być wykończone wewnątrz bawełną, czyli flok bawełniany. Wersje dedykowane do działalności technicznej wytwarzane są zazwyczaj na nośniku tkaninowym. Kategorie zalecane do ochrony przed chemią agresywną lub gospodarczą w zależności od właściwości BHP danego wyrobu. Dodatkowe informacje znajdziecie Państwo w kartach charakterystyk rękawiczek. Niektóre artykuły spełniają dodatkowo wymagania ochronne 3 kategorii według normy EN-374 chemicznej i bakteriologicznej. Zabezpieczają przed działaniem kwasów, zasad i innych substancji oraz drobnoustrojami. Wśród rękawic lateksowych występują również modele wysoce specjalistyczne z gumy kauczukowej jak sekcyjne o ponadprzeciętnej wytrzymałości mechanicznej i wysokiej jakości. Do prac w zimnym środowisku oferujemy wersje z wewnętrzną warstwą ocieplającą. Dla ograniczenia rozwoju mikroorganizmów wewnątrz rękawicy gumowej, stosowana jest apretura bakteriobójcza zwana Sanityzującą.
Rękawice gumowe oraz z tworzyw lateksowych są skutecznym zabezpieczeniem przed wilgocią. Produkowane z dodatkowymi zabezpieczeniami sprawdzają się również przy pracy ze środkami chemicznymi. W zależności od konkretnego modelu mogą być wyposażone w specjalne protektory znajdujące się na wewnętrznej części dłoni, które chronią przed poślizgiem.

Rękawice z tworzyw  sztucznych

Ze względu na swoje właściwości wodoodporne rękawice gumowe oraz lateksowe znajdują przede wszystkim zastosowanie do kontaktu z wodą. Stosowane są zatem przy pracach porządkowych w domu, do prania, jak i zajęć ogrodowych. Ochronne rękawice gumowe wyścielane są wewnątrz bawełną (tzw. flok bawełniany), natomiast przeznaczone do branży technicznej produkowane są z tkanin. Rękawice gumowe znajdują również zastosowanie w branży chemicznej, zwykle przypisane są wtedy do 3 kategorii według normy EN-374 chemicznej i bakteriologicznej. Tym samym wykazują skuteczną ochronę przed działaniem kwasów, zasad oraz pozostałych substancji czy drobnoustrojów. Z kolei w kategorii rękawic lateksowych można wyróżnić modele specjalistyczne produkowane z gumy kauczukowej. Charakteryzują się one ponadprzeciętną wytrzymałością mechaniczną. Dostępne są także rękawice gumowe oraz z tworzyw z wewnętrzną warstwą ocieplaną, dzięki czemu sprawdzają się również do wykonywania prac na zewnątrz. Aby zminimalizować ryzyko rozwoju mikroorganizmów niektóre rękawice mają wewnętrzną powłokę z apreturą bakteriobójczą zwana Sanityzującą. Rękawice gumowe oraz z tworzyw można podzielić na wiele podkategorii. Wśród nich należy wymienić przede wszystkim wersje jednorazowe oraz wielorazowe. 

Rękawice gumowe oraz z tworzyw sztucznych do pracy

zobacz wszystkie

Akceptujemy płatności