Zaloguj mnie
kwota: 0,00 PLN
produktów:0
Schowek0
Produkty
Gvarant » Praca na wysokości > URZĄDZENIA ASEKURACYJNE

URZĄDZENIA ASEKURACYJNE

6.00 / 6
z 3 opinii

Urządzenia asekuracyjne znajdują przede wszystkim zastosowanie do prac na wysokości. Kategoria mieści w sobie szeroki wachlarz sprzętu przeznaczonego do wielu zadań, w tym między innymi urządzenia przeznaczone do zjazdu na pionowej linie, do autoasekuracji, podchodzenia na linie pionowej, a także przyrządy do tworzenia samodzielnych stanowisk asekuracyjnych. Dostępne w kategorii produkty cechują się bezterminowym dopuszczeniem do użytkowania, ale wymagają regularnego serwisu i przeglądu. Wyróżniają się także bezpieczeństwem potwierdzonym certyfikatem jakości, jak i ergonomią oraz komfortem w użytkowaniu. Specjalnie zaprojektowane przyrządy zapewniają użytkownikowi maksymalną wygodę w trakcie wykonywanej pracy na wysokości. Wygodna, dostosowana do indywidualnych potrzeb uprząż, z licznymi możliwościami regulacji, to gwarancja bezpieczeństwa, dłuższy czas pracy, jak i ograniczone ryzyko ewentualnych błędów. Urządzenia asekuracyjne zostały wykonane z bezpiecznych i solidnych materiałów, które zapewniają ich wysoką jakość, jak i bezpieczeństwo stosowania. Jednocześnie pozostają łatwe w obsłudze, dzięki czemu można je szybko i bezproblemowo zamontować, jak i zdemontować, jeśli wymaga tego sytuacja. W kategorii dostępne są przede wszystkim gotowe zestawy, jak i pojedyncze elementy asekuracyjne np. krętlik czy czujnik upadku, co pozwala dopasować wybór do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Produkt został dodany do twojego koszyka
Cena:  PLN
Sortuj wg:
Widok
 
WÓZEK PROTEKT SD 100 NA SZYNĘ...
725,50 PLN/szt.
Dostępne 7 dni
 
 
 ZESTAW ASEKURACYJNY DELTAPLUS AN420
577,99 PLN/szt.
Dostępne 5 dni
 
 
 ZESTAW ASEKURACYJNY DELTAPLUS EX030200
788,50 PLN/szt.
Dostępne 5 dni
 
 
 
 ZESTAW ASEKURACYJNY DELTAPLUS AN430
761,99 PLN/szt.
Dostępne 5 dni
 
 ZESTAW ASEKURACYJNY DELTAPLUS AN401
24,99 PLN/szt.
Dostępne 5 dni
 
ZESTAW ASEKURACYJNY DELTAPLUS CAMELEON...
560,50 PLN/szt.
Dostępne 5 dni
 
 
 ZESTAW ASEKURACYJNY DELTAPLUS EX030400
823,50 PLN/szt.
Dostępne 5 dni
 
 KRĘTLIK PROTEKT KR200 Z ŁOŻYSKAMI
96,51 PLN/szt.
Dostępne 7 dni
 
 KRĘTLIK PROTEKT KR210 Z ŁOŻYSKAMI
84,50 PLN/szt.
Dostępne 7 dni
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hurtownia internetowa Gvarant zaprasza do zapoznania się z ofertą obejmującą wysokiej klasy zatrzaśniki. Proponujemy zakup zatrzaśników stalowych, aluminiowych i duraluminiowych. Sprzedajemy zarówno zatrzaśniki rozłączalne, jak i nierozłączalne.

Urządzenia asekuracyjne do pracy na wysokości to rzecz jasna specjalne szelki i rozciągliwe liny. Takich sprzętów w połączeniu z kaskiem używają pracownicy budujący mosty wiszące i podwieszane, a nawet inspektorzy, którzy co kilka miesięcy sprawdzają stan techniczny konstrukcji tego rodzaju. Dlatego też te konkretne dodatki do pracy nie są tanimi tak samo jak rękawiczki robocze powlekane lateksem, ale też nie są to rzeczy wybitnie drogie, bo podczas trwania budowy sporego mostu wiszącego tego osprzętu może używać nawet kilka tysięcy ludzi i właśnie dlatego nie powinien on być tym wybitnie drogim. Wiele znaczy też i to, że znaczne zapotrzebowanie na takie sprzęty oznacza też użycie popularnych i nie drogich materiałów, które się sprawdzą.

Testy jakościowe.

Urządzenia asekuracyjne takie jak liny zabezpieczające i dedykowane szelki sprawdza się też na sprzęcie, czyli w szelkach jakościowych sprawdza się to czy dany sztywny nylon spełnia wymogi, jeśli chodzi o parametry techniczne tej tkaniny. Rzecz jasna takie wizualne sprawdzenie nie może być tym jedynym. Mowa tu o tym, że wykonanie trudniejszego testu to też opcja obowiązkowa, bo szelki nie mogą się najzwyczajniej w świecie rozerwać przy zbyt małym obciążeniu, a jeśli tak się właśnie stanie to cała wyprodukowana w danym dniu partia nie trafi do sprzedaży.

Kupowanie.

Wielu z nas wie też, że urządzenia asekuracyjne kupuje się także w sklepach stacjonarnych i w tych internetowych. Druga z tych opcji jest tą wygodniejszą, bo zamawia się coś takiego rano w poniedziałek smartfonem, a we wtorek w okolicy godziny piętnastej odbiera od kuriera. Dla wielu z nas takie kupowanie to rzecz jasna oszczędność czasu i pieniędzy.

zobacz wszystkie
Gvarant BHP
Infolinia czynna od pn do pt od 07:00 - 17:00

ul. Warszawska 29

35-205 Rzeszów

(budynek Biedronki)

Akceptujemy płatności