Zaloguj mnie
kwota: 0,00 PLN
produktów:0
Schowek0
Produkty
Gvarant> Urgent
Firma URGENT jest wiodącym na polskim rynku producentem obuwia roboczego, rękawic roboczych i odzieży roboczej. Dzięki bardzo wysokiej jakości proponowanych produktów bardzo szybko uzyskała uznanie klientów. Poznaj produkty dostępne w ofercie sklepu Gvarant BHP.

Urgent

Buty robocze Urgent

Prezentowane buty ochronne Urgent wykonane zostały z najlepszej jakości materiałów, w tym naturalnej skóry, estetycznego zamszu oraz odpornego na uszkodzenia mechaniczne nubucku. Dzięki skrupulatnie dobranym surowcom wytwórczym możliwe okazuje się bezpieczne przebywanie w rozmaitych środowiskach pracy. Buty robocze Urgent okazują się wyjątkowo mocne, stabilne i nieprzemakalne. Pozwalają na komfortowe przemieszczanie się. Większość z modeli jest antypoślizgowa oraz odporna na przemakanie. Poprzez zaawansowane rozwiązania zastosowane w procesach wytwórstwa, asortyment przez nas prezentowany doskonale sprawdza się w oparciu o obowiązujące normy BHP. Trwałość, wytrzymałość oraz precyzja wykonania stanowią podstawowe cechy wyróżniające dystrybuowane przez nas obuwie.

Rękawice Urgent

Poniżej znajdą Państwo ofertę firmy Urgent prezentującą wysokiej jakości rękawice ochronne. Proponowane przez nas akcesoria doskonale nadają się do trwałego użytkowania. Wykonane z bezpiecznej dla skóry dzianiny z jednostronnym nakropieniem, idealnie sprawdzają się we wszelkich warunkach pracy. Dostępne w zróżnicowanych odcieniach kolorystycznych oraz rozmiarach. Możliwe do nabycia zarówno hurtowo jak i detalicznie.

Kategorie produktów:

Akceptujemy płatności