Zaloguj mnie
kwota: 0,00 PLN
produktów:0
Schowek0
Produkty
Gvarant » Ochrona słuchu

Ochrona słuchu

5.87 / 6
z 15 opinii

Najpewniejszą metodą zapobiegania problemów ze słuchem pracowników jest ograniczenie hałasu u źródła metodami inżynierii. Jednak w pewnych warunkach w miejscu pracy, są jednak sytuację gdy jest to niemożliwe i nic nie można zrobić, aby ograniczyć hałas u źródła. W takich miejscach pracy, pracownicy nosić ochraniacze słuchu, aby zmniejszyć ilość hałasu docierającego do uszu. Nasz sklep BHP posiada także szeroką ofertę akcesoriów, których zadaniem jest ochrona słuchu. Oferujemy dobrej jakości zatyczki przeciwhałasowe, nauszniki z pałąkiem nagłownym i składane czy nauszniki nahełmowe. Sprzedawane przez nas produkty zapewniają bardzo dobrą ochronę słuchu i - co ważne - nie utrudniają pracy. Są niezastąpione w przemyśle kamieniarskim, budowlanym, szklarskim, metalurgicznym czy samochodowym. Spełniają wymagania norm europejskich.

Najlepiej ocenione
Produkt został dodany do twojego koszyka
Cena:  PLN
Sortuj wg:
Widok
 NAUSZNIKI REIS OSY PAŁĄK NAGŁOWNY
24,50 PLN/szt.
Dostępne 48H
 
 
 
 
 
 
 
 
Nowość
OCHRONNIKI SŁUCHU PROCERA NEW SILENCE...
37,50 PLN/par.
Dostępne 48H
 
 
 
Nowość
OCHRONNIKI SŁUCHU PROCERA NEW SILENCE...
45,50 PLN/par.
Dostępne 48H
 
Nowość
OCHRONNIKI SŁUCHU PROCERA NEW SILENCE...
41,50 PLN/par.
Dostępne 48H
 
 
 
 
 
 NAUSZNIKI REIS OSB PAŁĄK NAGŁOWNY
27,50 PLN/szt.
Dostępne 48H
 
 
 
 
 
 
 
Sklep internetowy Gvarant BHP posiada także szeroką ofertę akcesoriów, których zadaniem jest ochrona słuchu. Oferujemy dobrej jakości zatyczki przeciwhałasowe, nauszniki z pałąkiem nagłownym i składane czy nauszniki nahełmowe. Sprzedawane przez nas produkty zapewniają bardzo dobrą ochronę słuchu i - co ważne - nie utrudniają pracy. Są niezastąpione w przemyśle kamieniarskim, budowlanym, szklarskim, metalurgicznym czy samochodowym. Spełniają wymagania norm europejskich.

Skuteczną metodą przeciwdziałania problemom z narządem słuchu jest stworzenie pracownikowi sprzyjających warunków do pracy. Należy przez to rozumieć prawidłowe przygotowane środowiska pracy, w tym przede wszystkim redukcję hałasu. W wielu przypadkach jest to jednak niemożliwe, dlatego pracodawcy zapewniają zatrudnionym osobom profesjonalne ochraniacze słuchu, aby w ten sposób zmniejszyć ilość hałasu docierającą do uszu.

Ochrona słuchu- akcesoria

W kategorii, którą jest ochrona słuchu można wymienić wiele specjalistycznych przedmiotów, które służą zabezpieczenie narządu słuchu przed negatywnymi konsekwencjami nadmiernego hałasu. Ochraniacze słuchu dostępne w tej kategorii to:

  • nauszniki, czyli specjalnie opracowane słuchawki, zbudowane z wygłuszających i przyjaznych dla skóry materiałów, które wygłuszają hałas,
  • zatyczki, które należy umieścić w uchu, aby zminimalizować dźwięki docierające z otoczenia,
  • pozostałe akcesoria (np. osłona przeciwwiatrowa czy zestaw higieniczny).

Szeroka oferta akcesoriów w kategorii ochrona słuchu pozwala wygodnie dopasować potrzeby model do indywidualnych potrzeb. Wszystkie elementy zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, które gwarantują bezpieczeństwo stosowania, skuteczną ochronę przed hałasem i konsekwencjami jego działania, jak i wygodę użytkowania. Jednocześnie zapewniają pełną swobodę ruchów, co sprawia, że nie utrudniają wykonywania codziennych obowiązków. W związku z tym znajdują szerokie zastosowanie w następujących dziedzinach przemysłu: budowlanym, kamieniarskim, szklarskim, samochodowym czy  metalurgiczny. Ponadto spełniają obowiązujące wymagania norm europejskich, co potwierdzają certyfikaty.

 
zobacz wszystkie
Gvarant BHP
Infolinia czynna od pn do pt od 07:00 - 17:00

ul. Warszawska 29

35-205 Rzeszów

(budynek Biedronki)

Akceptujemy płatności