Zaloguj mnie
kwota: 0,00 PLN
produktów:0
Schowek0
Produkty
Gvarant » Buty robocze > TRZEWIKI

TRZEWIKI

5.83 / 6
z 217 opinii

Mając konieczność zakupu butów roboczych należy dobrać je do naszych potrzeb, a cena butów nie musi być wysoka. Niedrogie buty także muszą spełniać obowiązujące normy.

Jakie buty wybrać?

Trzewiki i buty robocze zrobione są najczęściej ze skóry. Skóra taka jest łatwa do czyszczenia i posiada odporność  na uszkodzenia mechaniczne. Podeszwa  często jest dwuwarstwowa,  nakładając ciepłe skarpety i wkładki do butów nie będzie straszny żaden mróz. Każdy pracownik dobiera buty robocze do swoich potrzeb i najważniejsze tu będzie, żeby trzewiki były odporne na działanie wody, były ciepłe oraz wygodne. Najważniejszą cechą butów roboczych jest to by były wybrane odnośnie zagrożeń, na jakie będzie narażony pracownik. Obuwie robocze, które nosimy w pracy 8 godzin ma bardzo duży wpływ na stopy, a co za tym idzie na zdrowie pracownika. Bezpieczne obuwie ochronne powinno posiadać specjalny nosek, który w razie wypadku chroni palce. Dobre i bezpieczne obuwie  powinno być oznaczone co gwarantuje spełnienie przez obuwie robocze normy EN ISO 20245.

Buty robocze używane są do ochrony przed zagrożeniami, których może być kilka jednocześnie. Zadaniem trzewików jest ochronienie stóp przed oparzeniami czy różnego rodzaju uszkodzeniami np. mechanicznymi, czy chemicznymi. Buty robocze/trzewiki mają za zadanie chronić stopy przed oddziaływaniem wilgoci w pracy lub przed  zbyt wysokimi  czy niskimi temperaturami. Ochrona stóp uzależniona jest od materiałów, z których buty zostały wyprodukowane, ważne też jest dodanie wkładek np. przeciw grzybicy i takie skonstruowanie buta, żeby chronił kostkę.   

Trzewiki robocze to wysokie buty bhp, których cholewka sięga powyżej kostki. W związku z tym znajdują zastosowanie przede wszystkim w branżach związanych z robotami naziemnymi, budownictwem czy spawaniem, w których wymagane jest odpowiednie zabezpieczenie stopy i jej ochrona. Ze względu na swoją budową skutecznie ochraniają stopę, jak i gwarantują optymalny komfort termiczny w okresie jesienno- zimowym, szczególnie gdy wyposażone są dodatkowo w ocieplaną warstwę. Aby zapewnić jak najwyższy poziom ochrony w czasie wykonywanych zadań, dostępne są różne ich rodzaje, w tym modele: z podnoskiem ochronnym oraz wkładką antyprzebiciową. Dostępne są także modele wodoodporne, antypoślizgowe, antyelektrostatyczne czy odpowiednie do kontaktu z gorącym podłożem, chemią i kwasami. 

Wysoka cholewka zapewnia nie tylko wysoki poziom ochrony i ciepło, ale również utrzymuje stabilną pozycję stopy. Jednocześnie ułatwia wygodne zakładanie i zdejmowanie, a wszystkie modele spełniają obwiązujące normy bhp. Trzewiki zwykle dostępne są w uniwersalnych kolorach, dzięki czemu z łatwością można je dopasować do pozostałych elementów roboczej garderoby. Wciąż jednak pozostają przede wszystkim wygodne i bezpieczne. Podobnie jak pozostałe modele butów roboczych dostępne są w wielu odsłonach. Niektóre z nich spełniają określone funkcje, dzięki czemu sprawdzają się w specyficznych warunkach pracy (np. trzewiki ocieplane). 

Najlepiej ocenione
Produkt został dodany do twojego koszyka
Cena:  PLN
Sortuj wg:
Widok
 TRZEWIKI BETA 7245B S3 SRC SPAWALNICZE
200,50 PLN/par.
Dostępne 48H
 
 TRZEWIKI URGENT 101 S3 ORANGE
87,99 PLN/par.
Dostępne 48H
 
 TRZEWIKI COVERGUARD PEARL HIGH S3 SRC
221,99 PLN/szt.
Dostępne 48H
 
 TRZEWIKI CONSORTE TEXAS S1
75,50 PLN/par.
Dostępne 48H
 
TRZEWIKI PORTWEST FD17 STEELITE MET...
389,50 PLN/szt.
Dostępne 48H
 
Rozmiar: 43
Wyprzedaż
TRZEWIKI RAVEN 0204013 RAVEN XT HIGH...
165,95 PLN/par.
Było: 205,99 PLN
Dostępne 48H
 
Rozmiar: 40
Wyprzedaż
TRZEWIKI PPO STRZELCE OPOLSKIE 031 O1...
137,32 PLN/par.
Było: 170,50 PLN
Dostępne 48H
 
 TRZEWIKI DELTAPLUS JUMPER3 S1P SRC
123,98 PLN/szt.
Dostępne 48H
 
 
Rozmiar: 47
Wyprzedaż
TRZEWIKI REIS BRKRAFTER-T BBR SB E FO...
139,29 PLN/par.
Było: 172,99 PLN
Dostępne 48H
 
 
TRZEWIKI REIS BRKRAFTER-T BBR SB E FO...
194,00 PLN/par.
Dostępne 48H
 
 TRZEWIKI VM WISCONSIN 2290-S3 ESD SRC
292,99 PLN/par.
Dostępne 48H
 
Rozmiar: 38
Wyprzedaż
TRZEWIKI VM LONDON 2330-S3 SRC HRO...
217,17 PLN/par.
Było: 320,50 PLN
Dostępne 48H
 
 
 TRZEWIKI URGENT 101 S1P
78,50 PLN/par.
Dostępne 48H
 
TRZEWIKI REIS BRYES-TO-S3 SRC...
101,00 PLN/par.
Dostępne 48H
 
 TRZEWIKI URGENT 120 S1 TPU
174,50 PLN/par.
Dostępne 48H
 
 
TRZEWIKI COVERGUARD FREEDITE HIGH S3...
159,49 PLN/szt.
Dostępne 48H
 
Nowość
 TRZEWIKI ARTRA ARLES 947 6160 S3 SRC
351,99 PLN/par.
Dostępne 48H
 
 
 
 
Hurtownia internetowa Gvarant oferuje szeroki wybór trzewików z nubuku, skóry, zamszu, ocieplanych, idealnych do użytkowania w sezonie jesienno-zimowym. Poszczególne modele posiadają podeszwy antypoślizgowe, antyprzebiciowe, odporne na ścieranie i na kontakt z olejami, rozpuszczalnikami czy węglowodorami. Zapewniają zwiększoną stabilność stopy. Łatwe w zakładaniu i zdejmowaniu. Trzewiki robocze oferowane przez nasz sklep wyprodukowane zostały zgodnie z obowiązującymi normami bhp. Uniwersalne kolorystycznie, doskonale nadają się do każdego stroju roboczego.

Trzewiki robocze to wysokie buty robocze bhp, które charakteryzują się cholewką sięgającą powyżej kostki. Dlatego znajdują zastosowanie przede wszystkim w branżach, które związane są z robotami naziemnymi, spawaniem, ogrodnictwem czy budownictwem, w których konieczne jest prawidłowe zabezpieczenie stopy oraz jej ochrona. Ze względu na swoją konstrukcję skutecznie chronią stopę, jak i zapewniają komfort termiczny w okresie jesienno- zimowym, zwłaszcza gdy wyposażone są dodatkowo w ocieplaną powłokę. Aby zapewnić jak najlepszy poziom ochrony w trakcie wykonywanych zadań, dostępne są ich różne modele, w tym: z podnoskiem ochronnym czy wkładką antyprzebiciową, wodoodporne, antyelektrostatyczne, antypoślizgowe. 

Trzewiki - charakterystyka

Wysoka cholewka, charakterystyczna dla trzewików, gwarantuje nie tylko wysoki poziom ochrony i ciepło, ale także stabilną pozycję stopy. Umożliwia wygodne zakładanie i zdejmowanie obuwia. Trzewiki dostępne są w uniwersalnych kolorach, co sprawia, że z łatwością można je dopasować do innych elementów roboczej garderoby. Kluczowa jest jednak ich wygoda oraz bezpieczeństwo stosowania. Podobnie jak inne modele butów roboczych dostępne są w wielu wariantach i rozmiarach. Wybrane modele spełniają konkretne funkcje, dzięki czemu znajdują zastosowanie w specyficznym środowisku pracy (np. trzewiki ocieplane). Zastanawiając się nad wyborem konkretnych trzewików, należy zatem uwzględnić specyficzne kryteria i zagrożenia panujące w środowisku pracy. Niemniej, wszystkie dostępne w ofercie produkty spełniają obowiązujące normy jakości, co potwierdzają certyfikaty, dzięki temu zapewniają wysoki poziom ochrony.

zobacz wszystkie
Gvarant BHP
Infolinia czynna od pn do pt od 07:00 - 17:00

ul. Warszawska 29

35-205 Rzeszów

(budynek Biedronki)

Akceptujemy płatności