Zaloguj mnie
kwota: 0,00 PLN
produktów:0
Schowek0
Produkty
Gvarant » Praca na wysokości

Praca na wysokości

6.00 / 6
z 3 opinii
Produkt został dodany do twojego koszyka
Cena:  PLN
Sortuj wg:
Widok
 
ZATRZAŚNIK REIS...
17,99 PLN/szt.
Dostępne 48H
 
Nowość
ZESTAW ASEKURACYJNY OXYLINE BASIC 02 DO...
166,98 PLN/szt.
Dostępne 48H
 
MASA KOTWICZĄCA PROTEKT IM 200...
3 506,99 PLN/szt.
Dostępne 48H
 
 
 PASEK DŁUGI PROTEKT SP 061
30,50 PLN/szt.
Dostępne 7 dni
 
SZELKI BEZPIECZEŃSTWA PROTEKT P-39C...
268,99 PLN/szt.
Dostępne 7 dni
 
SZELKI BEZPIECZEŃSTWA PROTEKT P-30A...
184,50 PLN/szt.
Dostępne 7 dni
 
 
SZELKI BEZPIECZEŃSTWA PROTEKT P-10R HV...
217,50 PLN/szt.
Dostępne 7 dni
 
ZATRZAŚNIK PROTEKT ROZŁĄCZALNY AZ...
39,50 PLN/szt.
Dostępne 7 dni
Dowóz gratis
 
PODWÓJNY BLOCZEK TRANSPORTOWY PROTEKT...
158,50 PLN/szt.
Dostępne 7 dni
 
TORBA DERBY OF SWEDEN 1582115 SKY...
58,50 PLN/szt.
Dostępne 14 dni
 
 AMORTYZATOR REIS OUP-KRM-EWL
188,50 PLN/szt.
Dostępne 3 dni
 
 
 
 
TORBA DEKARSKA REIS TORDEK2K PODWÓJNIE...
39,50 PLN/szt.
Dostępne 3 dni
 
 
 
 
TAŚMA STANOWISKOWA PROTEKT AZ 600 1,5m...
45,50 PLN/szt.
Dostępne 7 dni
 
 
 
Sklep internetowy Gvarant BHP zajmuje się także dystrybucją sprzętu stosowanego przy pracach wysokościowych. Wszystkie spośród prezentowanych przez nas akcesoriów BHP wyprodukowane zostały w oparciu o obowiązujące normy europejskie. Oferujemy nowoczesne zestawy asekuracyjne, szelki bezpieczeństwa, liny, amortyzatory, urządzenia przeciwupadkowe, zatrzaśniki stalowe i wiele innych artykułów niezbędnych podczas prac na wysokościach.

Akcesoria do pracy na wysokości to specjalne szelki asekuracyjne i coś takiego jak uprząż, a nawet specjalne pasy i innego rodzaju gadżety dzięki którym robotnik pracujący na wysokości jest bezpieczniejszy. Mowa tu o tym, że liczy się też i to by narzędzie takie jak młotek lub masywny płaski klucz nie spadły w dół, bo ludzie używający tych narzędzi pracują też na wyjątkowo wysokich wieżach radiowo telewizyjnych, a one to rzecz jasna cała masa utrudnień, czyli nie może dojść do sytuacji, w której to klucz spada i uderza kogoś z ekipy naziemnej. Sytuacja tego rodzaju jest czymś, co nie powinno mieć miejsca i co równie ważne jej konsekwencje są dość przykrymi i dlatego też robotnicy pracujący na wysokości nie mogą od tak sobie upuścić masywnego narzędzia na ziemię.

Odpowiedzialność.

Praca na wysokości to także specjalne szkolenia bhp, czyli tu nie tylko trzeba umieć używać narzędzi, ale też i operować nimi tak, by ani jedno nie spadło w dół, bo taki upadek narzędzia oznacza problemy i to nawet wtedy gdy spadnie ono obok kogoś pracującego na dole. wtedy jakiś głupi dowcip rzecz jasna nie pomoże konkretnej nie uważnej osobie i co równie ważne taka osoba może mieć odnotowany tego typu incydent w aktach. Dlatego też to przejście odpowiedniego szkolenia to zaledwie ta jedna strona medalu. Drugą jest stosowanie się do tych wytycznych związanych ze szkoleniem.

Sprzęty.

Na wysokości trzeba używać kasku, specjalnych szelek asekuracyjnych, liny asekuracyjnej i pasa z narzędziami. Jednym słowem w tego typu przypadkach pracownicy są wyszkoleni i mają ten nawyk zabezpieczania młotka w pasie z narzędziami i zabezpieczania sporego klucza płaskiego tak by sam z siebie nie spadł. Jeśli chodzi o pracę na ziemi, to tego typu wymogi nie są aż tak istotne, ale od pewnej wysokości trzeba się cały czas pilnować.

zobacz wszystkie
Gvarant BHP
Infolinia czynna od pn do pt od 07:00 - 17:00

ul. Warszawska 29

35-205 Rzeszów

(budynek Biedronki)

Akceptujemy płatności