Zaloguj mnie
kwota: 0,00 PLN
produktów:0
Schowek0
Produkty
Gvarant » Praca na wysokości > POZIOME LINY KOTWICZĄCE

POZIOME LINY KOTWICZĄCE

6.00 / 6
z 3 opinii
Produkt został dodany do twojego koszyka
Cena:  PLN
Sortuj wg:
Widok
 
 
 
 
 
 LINA KOTWICZĄCA DELTAPLUS AN410
402,98 PLN/szt.
Dostępne 5 dni
 
 ZESTAW AKROBAT AK3000 LINA ŻYCIA
244,00 PLN/szt.
Dostępne 7 dni
 
TYMCZASOWY SYSTEM ASEKURACJI PORTWEST...
305,50 PLN/szt.
Dostępne 7 dni
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 TAŚMA KOTWICZĄCA DELTAPLUS LO030150
46,49 PLN/szt.
Dostępne 5 dni
 
 
 
Zapraszamy do zakupu poziomych lin kotwiczących, które są niezastąpione podczas wykonywania prac wymagających częstego przemieszczania się w poziomej płaszczyźnie. Oferujemy liny kotwiczące włókiennicze oraz poliamidowe. Dołączone są do nich wysokiej jakości zatrzaśniki stalowe lub duraluminiowe. Dają gwarancję bezpieczeństwa i komfortu podczas pracy.

Poziome linie kotwiczne produkowane i przeznaczone są do ochrony dla przed upadkiem przy pracy na wysokościach. Linie mają za zadanie ochronić pracownika, który w czasie wykonywanej pracy musi się przemieszczać w poziomie pracując na wysokości. Liny mają zabezpieczyć jedną osobę pracującą. Takie liny kotwiczne w poziomie nie mogą być absolutnie używane do podnoszenia ładunków. Są przeznaczone wyłącznie do zabezpieczenia oraz ochrony osobistej pracownika.

Normy dla liniowych urządzeń kotwicznych to normy z symbolem PN-EN:2012 klasa C . Przy produkcji linii kotwicznych należy uwzględnić dużo czynników, które mogą mieć wpływ na wysoki poziom bezpieczeństwa, działanie, które ma być skuteczne oraz komfort pracownika pracującego na wysokości.

Ponieważ obiekty, na których pracują pracownicy są bardzo różnorodne do każdego projektu trzeba podejść indywidualnie. Przede wszystkim należy całkowicie wyeliminować możliwość upadku z wysokości pracującej osoby. Upadek pracownika może grozić nie tylko  kalectwem, a nawet śmiercią. Bardzo ważną sprawą jest,  by przy montowaniu lin kotwicznych na dachach wykonać obliczenia odnoszące się do ugięcia liny oraz dopasować inne elementy, które zabezpieczają system, by chroniły przed upadkiem, a w przypadku upadku mają za zadanie powstrzymać przed uderzeniem ciała o ziemię. Dobre obliczenia linowe odnoście ugięcia liny mają właśnie za zadanie wydłużyć drogę hamowania, gdy dojdzie do upadku.

Poziome liny bezpieczeństwa są produktami, które są wykonywane z materiałów najwyższej jakości. Praca, którą wykonują pracownicy na wysokości musi być wykonana z materiałów, które zapewnią bezpieczeństwo podczas prac na wysokościach.

zobacz wszystkie
Gvarant BHP
Infolinia czynna od pn do pt od 07:00 - 17:00

ul. Warszawska 29

35-205 Rzeszów

(budynek Biedronki)

Akceptujemy płatności