Zaloguj mnie
kwota: 0,00 PLN
produktów:0
Schowek0
Produkty
Gvarant » Praca na wysokości > POZIOME LINY KOTWICZĄCE

POZIOME LINY KOTWICZĄCE

6.00 / 6
z 9 opinii

Praca na wysokościach to różnego rodzaju zadania wykonywane na: pomostach, rusztowaniach, słupach, stałych galeriach czy masztach. Ponadto na konstrukcjach budowlanych, kominach, stropach, drabinach, klamrach czy pozostałych podwyższeniach. Ze względu na specyfikę tej pracy pracodawca zobowiązany jest zapewnić swoim pracownikom odpowiednie warunki pracy wynikające z obowiązujących przepisów. Oprócz spełnienia norm odnoszących się do miejsca pracy, niezbędne jest także profesjonalne wyposażenie, które umożliwia przeprowadzenie wybranych operacji, a także zwiększa poziom bezpieczeństwa pracownika.

Jednym z elementów poprawiających poziom bezpieczeństwa pracownika, jak i wpływający na komfort jego pracy są poziome liny kotwiczące. Znajdują powszechne zastosowanie w przypadku prac, które wymagają częstego przemieszczania się w poziomej płaszczyźnie.

Produkt został dodany do twojego koszyka
Cena:  PLN
Sortuj wg:
Widok
 ZESTAW AKROBAT AK3000 LINA ŻYCIA
419,50 PLN/szt.
Dostępne 48H
 
TYMCZASOWY SYSTEM ASEKURACJI PORTWEST...
312,51 PLN/szt.
Dostępne 7 dni
 
 LINA REIS OUP-KRM-HAL20
455,99 PLN/szt.
Dostępne 3 dni
 
 
 
 
LINKA OGRANICZAJĄCA PORTWEST FP24...
83,50 PLN/szt.
Dostępne 7 dni
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
LINA POZIOMA KOTWICZĄCA PROTEKT LP120...
524,50 PLN/szt.
Dostępne 7 dni
 
 
 
 
 
 
 
Poziome liny kotwiczące mogą być wykonane z różnych materiałów. Do najpopularniejszych należą: włókiennicze oraz poliamidowe. W zestawie do nich znajdują się wysokiej jakości zatrzaśniki stalowe albo duraluminiowe, które dają gwarancję bezpieczeństwa, a także komfortu podczas pracy. Ich użytkowanie jest proste i wygodne, a wysoka jakość wykonania sprawia, że zapewniają optymalny poziom bezpieczeństwa.

zobacz wszystkie

Akceptujemy płatności