Zaloguj mnie
kwota: 0,00 PLN
produktów:0
Schowek0
Produkty
Gvarant » Praca na wysokości > ŁAWKI DO PRACY NA WYSOKOŚCI

ŁAWKI DO PRACY NA WYSOKOŚCI

6.00 / 6
z 3 opinii

Jednym z akcesoriów dodatkowych w zakresie indywidualnej ochrony osobistej jest ławka do pracy na wysokości. Jej podstawowym celem jest zapewnienie bezpieczeństwa pracy wykonywanej na wysokościach, jak i komfortu użytkowania oraz swobody ruchów nóg w czasie długotrwałych robót, w tym również wymagających manualnej dokładności. Wybierając konkretną ławkę do pracy na wysokościach, należy kierować się aspektami związanymi z komfortem pracy, ale przede wszystkim bezpieczeństwem. Dostępne w ofercie producenta narzędzia cechują się doskonałą wytrzymałością, optymalną konstrukcją, jak i wysoką precyzją wykonania, co wpływa na jakość jej użytkowania. Wszystkie dostępne produkty zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, które wpływają bezpośrednio na użyteczność ławki, ale przede wszystkim jej istotne parametry techniczne. Ławka do pracy na wysokościach to specjalistyczny sprzęt, który umożliwia wygodną pracę w pozycji siedzącej na wygodnych siedziskach, które zapewniają jednocześnie wysoki poziom bezpieczeństwa. Stabilne, jak i szerokie siedzenia odpowiadają za komfort pracy, a jednocześnie zapewniają pełną swobodę ruchu podczas wykonywanych zadań. Wszystkie oferowane w asortymencie produkty spełniają obowiązujące normy europejskie, co potwierdza ich jakość oraz bezpieczeństwo stosowania. Dostępnych jest kilka modeli ławek, co pozwala dopasować konkretny rodzaj do specyfiki pracy oraz potrzeb wybranego środowiska pracy.

Produkt został dodany do twojego koszyka
Cena:  PLN
Sortuj wg:
Widok
Nasza firma zajmuje się również dystrybucją ławek do pracy na wysokości. Ten praktyczny sprzęt umożliwia pracę na wysokościach w pozycji siedzącej. Szerokie i stabilne siedzenia nie ograniczają swobody ruchów nóg. Sprzedawane przez nas ławki do prac na wysokości wyprodukowane zostały zgodnie z rygorystycznymi normami europejskimi.

Pewna część z nas doskonale wie o tym, że ławki do pracy na wysokości to dziś nie kawałek deski na linie z nylonu. Teraz to kawałek tworzywa lub spory kawałek grubszej tkaniny nylonowej z jakimś wypełnieniem. Jednym słowem to coś takiego jak krzesełko na bujawce dla dzieci, choć w tym konkretnym przypadku w sensie jakościowym jest rzecz jasna lepiej i co najważniejsze to nadal opcja dość tanie, bo w przypadku budowy mostu wiszącego lub w przypadku budowy wieżowca tego typu sprzętu używa się powszechnie, a to oznacza tanie materiały i zazwyczaj szybkie maszynowe wykonawstwo. Właśnie dzięki temu klient, którym jest spora firma może dostać sporą ilość sprzętu na to malowanie sporego wiszącego mostu.

Produkcja.

Ławki do pracy na wysokości wykonuje się tak samo jak liny zabezpieczające, czyli też z granulatu tworzywa, który do fabryki trafia w sporych workach. Taki granulat maszynowo zamienia się w gotowe ławki do pracy w jakieś kilka godzin, czyli rano granulat trafia do fabryki, a w okolicy godziny piętnastej gotowe ławki wyjeżdżają do sklepu na naczepie. Tak właśnie wygląda ta produkcja, bo tu chodzi o to by towar produkować szybko i równie szybko sprzedawać go sklepom i firmom budowlanym.

Jakość.

Ławki do pracy na wysokości testuje się też na maszynach niszczących, bo one muszą znieść obciążenie typowego człowieka i niekiedy nawet znaczne siły, bo trafiają się też i te niebezpieczne sytuacje, kiedy to danym pracownikiem poruszy choćby wiatr. Coś takiego może się wydarzyć, a od byle wzrostu siły taka ławka nie powinna się zerwać i właśnie dlatego te towary testuje się regularnie w fabrycznych laboratoriach i dopiero po wykonaniu serii testów dany produkt dostaje nalepkę z atestem.

zobacz wszystkie
Gvarant BHP
Infolinia czynna od pn do pt od 07:00 - 17:00

ul. Warszawska 29

35-205 Rzeszów

(budynek Biedronki)

Akceptujemy płatności