Zaloguj mnie
kwota: 0,00 PLN
produktów:0
Schowek0
Produkty
Gvarant » Ochrona oczu > OKULARY

OKULARY

5.88 / 6
z 34 opinii
Okulary ochronne specjalistyczne BHP na zdjęciach w ofercie sklepu Gvarant
Jednym z najważniejszych środków ochrony indywidualnej, który służy do ochrony wzroku są okulary ochronne. Aby zapewniały odpowiedni poziom bezpieczeństwa, należy dopasować je do konkretnych warunków pracy panujących w danym środowisku. W związku z tym są modele, które ochraniają oczy przed szkodliwym wpływem promieni słonecznych czy też przedostawaniem się zanieczyszczeń czy też opiłków. Oferujemy szeroki wybór okularów, które sprawdzają się w konkretnych środowiskach pracy. Aby skutecznie zabezpieczyć oczy przed działaniem odprysków, dostępne są ich specjalne wersje, które zatrzymują odpryski i przeciwdziałają ich przedostawaniu się do oczu. Ponadto niektóre modele zostały wyposażone w powłokę, która uniemożliwia parowanie. Wszystkie modele cechują się wysoką trwałością i wytrzymałością w różnych warunkach, a dodatkowo są łatwe w utrzymaniu czystości, dzięki czemu gwarantują doskonałą widoczność. Ponadto okulary są odporne na zarysowania i kontakt ze szkodliwymi środkami chemicznymi, dlatego sprawdzają się w różnego rodzaju laboratoriach czy zakładach produkcyjnych. Wybrane modele okularów ochronnych skutecznie chronią przed szkodliwym promieniowaniem UV, IR a także występującymi na co dzień promieniami światła słonecznego. Dostępne są różne modele okularów, które można dopasować do wybranych potrzeb, w tym okulary ochronne takie jak: transparentne, przyciemniane czy lustrzane.
Najlepiej ocenione
Produkt został dodany do twojego koszyka
Cena:  PLN
Sortuj wg:
Widok
 
 OKULARY DELTAPLUS BRAVA2 SMOKE
12,99 PLN/szt.
Dostępne 48H
 
 OKULARY DELTAPLUS BRAVA2 YELLOW
10,50 PLN/szt.
Dostępne 48H
 
 OKULARY DELTAPLUS BRAVA2 CLEAR
10,50 PLN/szt.
Dostępne 48H
 
 OKULARY SPERIAN A800
24,50 PLN/szt.
Dostępne 48H
 
Nowość
 OKULARY PROCERA MARCUS
17,50 PLN/szt.
Dostępne 48H
 
 OKULARY REIS OO-VERMONT
21,50 PLN/szt.
Dostępne 48H
 
 
 OKULARY REIS GOG-ICER-LIGHT
8,60 PLN/szt.
Dostępne 48H
 
 
 
 OKULARY REIS GOG-FRAMBER-DARK
7,55 PLN/szt.
Dostępne 48H
 
 OKULARY GVARANT TVS PRZECIWODPRYSKOWE
6,95 PLN/szt.
Dostępne 48H
 
 OKULARY ISPECTOR BARDEN 5010364
16,99 PLN/szt.
Dostępne 48H
 
 
 OKULARY REIS BEARKAT T TRANSPARENTNY
14,50 PLN/szt.
Dostępne 48H
 
 
 OKULARY REIS GOG-FRAMEB
7,75 PLN/szt.
Dostępne 48H
 
 
Nowość
OKULARY PROFUS 61052 NA SZNURKU...
11,99 PLN/szt.
Dostępne 48H
 
 OKULARY MCR CHECKLITE S STALOWE
9,99 PLN/szt.
Dostępne 48H
 
 
Nowość
 OKULARY PROCERA BOLLE SILEXPSJ ŻÓŁTE
31,99 PLN/szt.
Dostępne 48H
 
OKULARY ARTMAS B507P ANTI FOG...
8,99 PLN/szt.
Dostępne 48H
 

Ochronne okulary do pracy

Nasz sklep oferuje Państwu szeroki wybór okularów ochronnych. Dystrybuujemy idealne do pracy przy obróbce różnorodnych materiałów okulary przeciwodpryskowe. Trwałe, wytrzymałe, łatwe do utrzymania w czystości. Odporne na zarysowania i kontakt ze środkami chemicznymi. Chronią przed promieniowaniem UV, IR a także promieniami światła słonecznego. Dostępne okulary ochronne transparentne, przyciemniane i lustrzane. Dostępne w naszym sklepie okulary możemy podzielić na następujące kategorie:
  • spawalnicze przygotowane do specyficznych warunków pracy, zabezpieczające oczy przed odłamkami spawanych elementów, jak i szkodliwym działaniem wysokiej temperatury,
  • okulary szkła bezbarwne
  • okulary szkła kolorowe w wielu wariantach odcieni,
  • osłona siatkowa
  • osłona tworzywo sztuczne.

Wybierając okulary do ochrony oczu w środowisku pracy, należy zwrócić uwagę na ich rozmiar, który powinien być dopasowany indywidualnie do potrzeb użytkownika. Dzięki temu praca będzie nie tylko bezpieczna, ale także komfortowa. Okulary różnią się także pod względem kształtu i przeznaczenia. Wersja z poliwęglanowymi soczewkami z dodatkową powłoką chroniącą przed zarysowaniem szkieł jest szczególnie atrakcyjna, ponieważ przedłuża trwałość okularów. Jednocześnie powłoka skutecznie chroni przed zaparowaniem, dzięki czemu nie ogranicza pola widzenia. Ponadto okulary mogą być również łączone z innymi środkami ochrony indywidualnej w celu zwiększenia poziomu ochrony i bezpieczeństwa pracownika.

zobacz wszystkie

Akceptujemy płatności