Zaloguj mnie
kwota: 0,00 PLN
produktów:0
Schowek0
Produkty
Gvarant> Hurtownia BHP Gvarant - o firmie
hurtownia bhp

Hurtownia BHP

Hurtownia BHP Gvarant to jedna z największych placówek stacjonarnych w Polsce oferująca szeroki asortyment odzieży roboczej, butów roboczych oraz akcesoriów dedykowanych branży BHP. Od lat działamy również online. Proponowane Klientom produkty odznaczają się precyzją wykonania i solidnością zastosowanych surowców. Cechą szczególną wyróżniającą naszą placówkę spośród dość silnej konkurencji jest między innymi rzetelność i niezawodność. Działamy bardzo szybko i sprawnie. Odznaczamy się indywidualnym podejściem do zamawiającego uwzględniając wszelkie jego potrzeby i indywidualne preferencje.

Hurtownia internetowa odzieży roboczej BHP

W gamie dostępnych artykułów posiadamy części garderoby przeznaczone do pracy w wyspecjalizowanych zakładach przemysłowych oraz rzemieślniczych, jak również akcesoria doskonale nadające się do wykonywania rutynowych prac porządkowych w gospodarstwie domowym bądź ogrodzie.

Hurtownia BHP Gvarant - o firmie

Przedsiębiorstwo Gvarant BHP jest wysokiej jakości firmą specjalizującą się w dystrybucji komfortowej odzieży roboczej. W skład oferowanego przez nas asortymentu wchodzą tak poszczególne elementy ubrań typu spodnie, buty bądź rękawice, jak i akcesoria dodatkowe w postaci przykładowo kasków oraz maseczek, a nawet fachowego sprzętu przeciwpożarowego oraz ratowniczego.

Proponowane Klientom produkty odznaczają się precyzją wykonania i solidnością zastosowanych surowców. Cechą szczególną wyróżniającą naszą placówkę spośród dość silnej konkurencji jest między innymi rzetelność i niezawodność. Działamy bardzo szybko i sprawnie. Odznaczamy się indywidualnym podejściem do zamawiającego uwzględniając wszelkie jego potrzeby i indywidualne preferencje.

Za sprawą odzieży BHP jaka znajduje się w palecie świadczonych przez nas usług możliwe jest zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa w trakcie wykonywania nawet najbardziej ryzykownych zadań. Prezentowany Państwu asortyment charakteryzuje się funkcjonalnością i gwarancją wytrzymałości. W gamie dostępnych artykułów posiadamy części garderoby przeznaczone do pracy w wyspecjalizowanych zakładach przemysłowych oraz rzemieślniczych, jak również akcesoria doskonale nadające się do wykonywania rutynowych prac porządkowych w gospodarstwie domowym bądź ogrodzie.

 

 

 

 


Nasza firma prowadzi ciągłe działania, które mają na celu podnoszenie standardów bezpieczeństwa pracy naszych pracowników.
Zostało to docenione w 2016 roku przez Państwową Inspekcję Pracy specjalnym wyróżnieniem.
Jesteśmy dumni z tego wyróżnienia, tym bardziej, że nasza praca polega na zapewnianiu bezpieczeństwa pracy wśród naszych klientów.


Nasza firma prowadzi ciągłe działania, które mają na celu podnoszenie standardów bezpieczeństwa pracy naszych pracowników. 
Zostało to docenione w 2016 roku przez Państwową Inspekcję Pracy specjalnym wyróżnieniem.
Jesteśmy dumni z tego wyróżnienia tym bardziej że nasza praca polega na zapewnianiu bezpieczeństwa pracy wśród naszych klientów.

Akceptujemy płatności