Zaloguj mnie
kwota: 0,00 PLN
produktów:0
Schowek0
Produkty
Gvarant » Znaki BHP

Znaki BHP

6.00 / 6
z 1 opinii
Zdjęcia znaków BHP i znaków bezpieczeństwa dostępnych w naszym sklepie

Znaki BHP służą utrzymaniu odpowiednich standardów i bezpieczeństwa w firmach oraz instytucjach publicznych czy użytkowych. Dzięki nim podczas wypadków i innych niebezpiecznych sytuacji świadkowie, jak i uczestnicy zdarzeń wiedzą, jak się zachować, przeprowadzić akcję ratunkową i inne tego typu działania.

Sklep Gvarant prowadzi szeroki zakres działań w sferze dystrybucji wysokiej jakości oznaczeń BHP, w tym tabliczek BHP i naklejek BHP, które umiejscawiane są w pomieszczeniach konkretnych przedsiębiorstw, fabryk oraz zakładów jak również na zewnątrz budynków. Umożliwiamy sprzedaż hurtową oraz detaliczną. Zapraszamy do wglądu w zakres asortymentu proponowanego przez nas serwis.
Produkt został dodany do twojego koszyka
Cena:  PLN
Sortuj wg:
Widok
 
ZNAK BHP TIB-03 PCVZ OGŁOSZENIE...
295,50 PLN/szt.
Dostępne 48H
 
 
 
ZNAK BHP Z-1P FS PCV HYDRANT...
496,50 PLN/szt.
Dostępne 48H
 
 
 
 
 
 
 
ZNAK BHP TBI-61 PCVZ UWAGA POLOWANIE...
237,50 PLN/szt.
Dostępne 48H
 
 
 
 ZNAK BHP TI-46 PCVZ WYJŚCIE TABLICZKA
58,99 PLN/szt.
Dostępne 48H
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jak dzielimy znaki BHP?

Wyróżniamy wiele różnych znaków bezpieczeństwa i higieny pracy. Najbardziej rozpowszechnione są piktogramy, czyli symbol, który graficznie przedstawia reguły zachowania w konkretnej sytuacji. Równie popularne są tabliczki BHP, które dołączone do znaku przyspieszają jego zrozumienie, zwłaszcza gdy znak jest mało czytelny. Poza tym specjaliści wskazują na następujące rodzaje znaków :

- znaki informacyjne bhp,

- znaki zakazu bhp,

- instrukcje bhp,

- znaki ostrzegawcze bhp,

- tablice budowalne,

- znaki ewakuacyjne i pozostałe.

Tabliczki bezpieczeństwa oraz naklejki bhp

Znaki informacyjne bhp i pozostałe, w tym także piktogramy produkowane są z rozmaitych materiałów i tworzyw. Część powstaje jako naklejki BHP, pozostałe wykonywane są na twardych planszach. Najczęściej wykorzystywana, przede wszystkim ze względu na swoją uniwersalność, jest płyta PCV, która cechuje się również doskonałą trwałością. Ponadto zdecydowana większość znaków wyposażona jest w tylnej części w warstwę samoprzylepną, która ułatwia szybki i sprawny montaż w dowolnym miejscu. Inną formą są znaki wykonywane na folii samoprzylepnej. W ten sposób naklejki BHP z łatwością można umieścić na nierównych albo zakrzywionych powierzchniach. Niemniej, stanowią ważny element obowiązujących przepisów prawa pracy i kodeksów z zakresu BHP, do których przestrzegania zobowiązani są pracodawcy i nie tylko.

zobacz wszystkie

Akceptujemy płatności