Zaloguj mnie
kwota: 0,00 PLN
produktów:0
Schowek0
Produkty
Gvarant » Znaki BHP > ZNAKI GAZOWNICZE

ZNAKI GAZOWNICZE

6.00 / 6
z 1 opinii
Produkt został dodany do twojego koszyka
Cena:  PLN
Sortuj wg:
Widok
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Żyjemy w czasach, w których to te znaki gazownicze są opcją spotykaną powszechnie. Jednym słowem taki wielki zbiornik gazu do ogrzewania domu, który znajduje się na prywatnej posesji musi być odpowiednio oznakowany, czyli posiadać te nalepki, które są w jego przypadku prawnie wymagane. W tego typu sprawach nie można jedynie powiedzieć tego, że kiedyś była na takowym nalepka, ale się odkleiła, bo jeśli tak się stało, to rzecz jasna trzeba zakupić nową w wyspecjalizowanym sklepie i nakleić na danym zbiorniku i muszą tak uczynić nawet właściciele domów prywatnych.

Hotele i lokale gastronomiczne.

Znaczna część hoteli i lokali gastronomicznych posada rozbudowaną instalację gazową, a niekiedy nawet te gigantyczne butle z gazem do ogrzewania w piwnicy. Instalacje te muszą być oznakowanymi, czyli firmy serwisujące elementy tego typu instalacji muszą wiedzieć gdzie konkretnie się one znajdują. Dlatego też właścicielom urzędy nakazują odpowiednie oznakowanie za pomocą nalepek miejsc, w których znajdują się te instalacje, a te nalepki da się kupić w wyspecjalizowanych sklepach internetowych i to na setki sztuk i co równie istotne kosztują niewiele.

Istotne miejsca.

Wielu z nas doskonale wie też i o tym, że instalacje gazowe zaliczane do tych prowadzonych między budynkami maja też te miejsca przeznaczone do inspekcji, czyli fragment instalacji naziemnej odpowiednio ogrodzony i na dokładkę dobrze oznakowany. Miejsca tego rodzaju trzeba na nowo oznakować raz na jakiś czas, bo znaki są niszczone. Podobnie jest w przypadku lokalizacji, w których magazynuje się te nie sprawne butle gazowe, a termin nie sprawne nie zawsze oznacza pozbawione gazu i właśnie dlatego stosowne oznakowanie musi istnieć w tych miejscach, a jeśli ktoś takowe usunie, to powinno być szybko zastąpione nowym zakupionym w wyspecjalizowanym sklepie.

zobacz wszystkie

Akceptujemy płatności