Zaloguj mnie
kwota: 0,00 PLN
produktów:0
Schowek0
Produkty
Gvarant » Praca na wysokości > ZATRZAŚNIKI

ZATRZAŚNIKI

6.00 / 6
z 3 opinii

Praca na wysokościach wymaga profesjonalnego zabezpieczenia przy użyciu wysokiej jakości sprzętu alpinistycznego, który spełnia obowiązujące normy jakości i bezpieczeństwa. W szerokiej kategorii akcesoriów i narzędzi do pracy na wysokościach mieszczą się zatrzaśniki, które można podzielić na dwie standardowe podgrupy: rozłączalne i nierozłączalne. Obie kategorie produktów wykonane są z najwyższej jakości stali. Różnorodność form, jak i rodzajów umożliwia dopasowanie właściwych elementów do konkretnych wymogów oraz potrzeb. Zatrzaśniki zostały wyprodukowane w sposób solidny i wyjątkowo precyzyjny, w wyniku czego ich eksploatacja jest bardzo komfortowa. Niektóre modele zostały dodatkowo wyposażone w praktyczne zabezpieczenia i blokady, które niwelują ryzyko niekontrolowanego odczepienia się liny czy szelek. Oprócz klasycznej oferty zatrzaśników stalowych, które cechują się doskonałą jakością, ale także trwałością i solidnością, dostępne są produkty wykonane z aluminium, jak i zatrzaśniki duraluminiowe. Urządzenia są lekkie i poręczne, a ich konstrukcja ułatwia swobodne z nich korzystanie. Przeznaczone są do łączenia okresowego lub na stałe kolejnych składników systemu, który skutecznie obniża ryzyko spadania podczas pracy na wysokościach. Obsługa zatrzaśników jest bardzo prosta. Spełniają wszystkie niezbędne normy, które sprawiają, że znacząco podnoszą poziom bezpieczeństwa podczas pracy.

Produkt został dodany do twojego koszyka
Cena:  PLN
Sortuj wg:
Widok
ZATRZAŚNIK REIS...
17,99 PLN/szt.
Dostępne 48H
 
ZATRZAŚNIK PROTEKT ROZŁĄCZALNY AZ...
39,50 PLN/szt.
Dostępne 7 dni
Dowóz gratis
 
ZATRZAŚNIK STALOWY DELTAPLUS AM018 Z...
101,00 PLN/szt.
Dostępne 5 dni
 
 
 
 
ZATRZAŚNIK PROTEKT AZ017T STALOWY...
51,50 PLN/szt.
Dostępne 7 dni
 
 ZATRZAŚNIK PORTWEST FP30 STALOWY 205G
27,50 PLN/szt.
Dostępne 7 dni
 
ZATRZAŚNIK REIS...
42,99 PLN/szt.
Dostępne 3 dni
 
 
 
 
ZATRZAŚNIK PROTEKT ROZŁĄCZALNY AZ...
39,50 PLN/szt.
Dostępne 7 dni
 
 
 
ZATRZAŚNIK PROTEKT ROZŁĄCZALNY AZ...
45,50 PLN/szt.
Dostępne 7 dni
 
 
 ZATRZAŚNIK DELTAPLUS AM002X5 OP. 5 SZT
175,50 PLN/szt.
Dostępne 5 dni
 
 
ZATRZAŚNIK PROTEKT ROZŁĄCZALNY AZ...
124,50 PLN/szt.
Dostępne 7 dni
 
ZATRZAŚNIK PORTWEST FP32 BLOKADA...
78,99 PLN/szt.
Dostępne 7 dni
 
ZATRZAŚNIK PROTEKT ROZŁĄCZALNY AZ...
64,99 PLN/szt.
Dostępne 7 dni
 
 ZATRZAŚNIK DELTAPLUS AM025X2 OP. 2 SZT
210,50 PLN/szt.
Dostępne 5 dni
 
 
Hurtownia internetowa Gvarant zaprasza do zapoznania się z ofertą obejmującą wysokiej klasy zatrzaśniki. Proponujemy zakup zatrzaśników stalowych, aluminiowych i duraluminiowych. Sprzedajemy zarówno zatrzaśniki rozłączalne, jak i nierozłączalne.

Dość wielu z nas myśli wprost o tym, że praca na wysokości powiązana z użyciem zatrzasków lub karabinków wspinaczkowych to dość niebezpieczne i jednocześnie skomplikowane zajęcia. Mowa tu o tym, że sprzęt taki jak olinowanie i zatrzaski do pracy na wysokości niestety swoje kosztuje i co równie ważne trzeba sprawdzać takowy przed rozpoczęciem pracy, a w trakcie jej trwania dbać głównie o własne bezpieczeństwo i przejmować się czynnikami takimi jak prędkość wiatru i jego kierunek, a nawet tym czy w najbliższym czasie ma padać deszcz. Pogoda w użyciu tego sprzętu to istotna zmienna, bo po opadach deszczu wszystko jest mokre, czyli potem się nie pracuje lub trzeba zachować szczególną ostrożność.

Wytwarzanie.

Zatrzaski do pracy na wysokości wytwarza się z tej bardzo dobrej gatunkowo stali. Mowa tu o tym, że taka stal trafia do fabryki w formie zwojów dość grubego drutu, a potem maszynowo jest przetwarzana na zatrzaski, z których to jeden lub kilka na tysiąc najzwyczajniej w świecie się niszczy na sprzęcie testującymi, bo trzeba się przekonać czy zniesie on to znamionowe obciążenie i jeśli badana sztuka jest zbyt słabą to całą partię towaru się niszczy, po to by nie trafił on do sklepów i by ktoś nie ucierpiał.

Testy jakościowe.

Jeśli chodzi o zatrzaski do pracy na wysokości to badania jakościowe tych średnich i bardzo drogich to rzecz jasna norma. Mowa tu konkretnie o tym, że te drobiazgi niestety swoje kosztują i co równie ważne muszą zapewniać ochronę. Dlatego też wiele z nich się prześwietla w poszukiwaniu pęknięć i znacznie lepiej widocznych defektów produkcyjnych. Jeśli zaś dany zatrzask rozpadnie się podczas trwania próby maksymalnego obciążenia, to oznacza to zniszczenie całej partii takich zatrzasków.

zobacz wszystkie
Gvarant BHP
Infolinia czynna od pn do pt od 07:00 - 17:00

ul. Warszawska 29

35-205 Rzeszów

(budynek Biedronki)

Akceptujemy płatności