Zaloguj mnie
kwota: 0,00 PLN
produktów:0
Schowek0
Produkty
Gvarant » Praca na wysokości > URZĄDZENIA DO NADAWANIA POZYCJI PRZY PRACY

URZĄDZENIA DO NADAWANIA POZYCJI PRZY PRACY

6.00 / 6
z 3 opinii

Podczas pracy na wysokościach nadrzędne znaczenie ma zapewnienie pracownikom wysokiego poziomu bezpieczeństwa. Zadanie to realizowane jest na wiele sposobów. Oprócz klasycznych akcesoriów takie jak liny czy uprzęże, zastosowanie znajdują także profesjonalne urządzenia do nadawania pozycji przy pracy. Tego rodzaju akcesoria stanowią niezbędne wyposażenie uzupełniające, które skutecznie zabezpiecza przed upadkiem z wysokości w czasie pracy na słupach, drzewach czy wysokich konstrukcjach budowlanych. Urządzenia do nadawania pozycji znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie niezbędna jest tzw. praca “w podparciu”. W tej grupie asortymentowej znajduje się szeroki wybór specjalistycznych produktów, w tym takie jak: zaczepy taśmowe, pasy wspornikowe, przyłączeniowe ściągacze linowe. Największą grupę stanowią przede wszystkim taśmy i pasy, choć podzielone są na różne grupy i modele. Zostały wykonane w taki sposób, że skutecznie ochraniają pracownika, zapewniając mu komfort i wygodę, nie przeszkadzając podczas wykonywanych obowiązków. Co najważniejsze, urządzenia do nadawania pozycji przy pracy charakteryzują się doskonałą wytrzymałością i spełniają aktualne normy bezpieczeństwa. Zwykle ich materiał nie rozciąga się, aby maksymalnie obniżyć ryzyko upadku i kontuzji pracownika. Ich obsługa jest prosta i wygodna, ale przede wszystkim odpowiada za komfort i bezpieczeństwo pracy na wysokościach.

Produkt został dodany do twojego koszyka
Cena:  PLN
Sortuj wg:
Widok
TAŚMA STANOWISKOWA PROTEKT AZ 600 1,5m...
45,50 PLN/szt.
Dostępne 7 dni
 
 
 PAS REIS OUP-KRM-WPB POZYCJONUJĄCY
115,50 PLN/szt.
Dostępne 3 dni
 
 
 
 
 
 
 
 ZACZEP TAŚMOWY REIS OUP-KRM-AWS
38,50 PLN/szt.
Dostępne 3 dni
 
 
 
PAS DO PRACY 'W PODPARCIU' PROTEKT PB...
174,50 PLN/szt.
Dostępne 7 dni
 
 PAS WSPORNIKOWY PORTWEST FP98
35,50 PLN/szt.
Dostępne 7 dni
 
 
 ZACZEP TAŚMOWY REIS OUP-KRM-WL-D
119,99 PLN/szt.
Dostępne 3 dni
 
 
 
 
 
 
 
PAS DO PRACY 'W PODPARCIU' PROTEKT PB...
147,50 PLN/szt.
Dostępne 7 dni
 
PAS DO PRACY 'W PODPARCIU' PROTEKT PB...
106,99 PLN/szt.
Dostępne 7 dni
 
Sklep BHP zaprasza do zakupu urządzeń do ustalania pozycji przy pracy, przyłączeniowych ściągaczy linowych, zaczepów taśmowych oraz pasów wspornikowych. Ich konstrukcja nie przeszkadza pracownikowi w wykonywaniu pracy. Sprzedawane przez nas urządzenia do nadawania pozycji przy pracy są niezwykle wytrzymałe i spełniają obowiązujące normy bezpieczeństwa.

Praca fizyczna wiąże się nie tylko z czynnościami siłowymi czy wytrzymałościowymi. Jest to także powtarzalnością ruchów, często w jednej płaszczyźnie. Monotonne ruchy wzmagają uszkodzenia najbardziej obciążonych części ciała. Podczas pracy człowiek często zapomina o zachowaniu właściwej postawy ciała, która pozwoli w sposób ergonomiczny wykonywać zadanie.

Naprzeciw takim sytuacjom wychodzą urządzenia do nadawania pozycji przy pracy oferowane w niniejszej kategorii. Wśród takich urządzeń znaleźć się może pas wspornikowy, lina z urządzeniem samozaciskowym, taśma do ustalania pozycji przy pracy, zaczep taśmowy. Urządzenia te, proste w obsłudze, zapewniają wymagany poziom bezpieczeństwa w trakcie pracy, również na wysokości. Do pracy w podparciu znaleźć można tutaj pasy w wielu rozmiarach. Zostały one stworzone, by zapewnić odpowiedni kąt pracy ciała podczas różnych zajęć takich jak prace budowlane, ogrodnicze.

Oprócz uniwersalnych urządzeń znaleźć tutaj można również bardziej wyspecjalizowane sprzęty, np. do działań na drzewach- pas arborystyczny czy pas akrobat. Są to pasy lokalizowane na biodrach, dzięki czemu ciało człowieka jest stabilne i bezpiecznie ułożone podczas wykonywania cięć gałęzi, wspinaczki po pniu czy przechodzeniu na kolejny obiekt. Zabezpieczenie w postaci samozaciskających się elementów zezwala na ruchy w wielu płaszczyznach, bez utraty stabilności, za to z zapewnionym poziomem bezpieczeństwa. 

Komfort oraz poczucie bezpieczeństwa zapewnione jest w szczególności dzięki wysokiej żywotności materiałów, z których stworzone są poniższe produkty. Główne cechy urządzeń do nadawania pozycji przy pracy to: wytrzymałość materiałów, odporność na ścieranie, pękanie, elastyczność. 

zobacz wszystkie
Gvarant BHP
Infolinia czynna od pn do pt od 07:00 - 17:00

ul. Warszawska 29

35-205 Rzeszów

(budynek Biedronki)

Akceptujemy płatności