Zaloguj mnie
kwota: 0,00 PLN
produktów:0
Schowek0
Produkty
Gvarant » Rękawice robocze > RĘKAWICE DZIANE/TKANINOWE

RĘKAWICE DZIANE/TKANINOWE

5.94 / 6
z 66 opinii
Rękawice dziane i tkaninowe
Rękawice dziane tkaninowe cieszą się dużą popularnością zarówno w konkretnych branżach przemysłowych, jak i w pracach domowych. Zapewniają skuteczną ochronę dłoni. Dostępne rękawice produkowane są przede wszystkim z przędzy technologicznej oraz tkaniny bawełnianej, poliestrowej lub nylonu. Różnorodność asortymentowa sprawia, że bez problemu można znaleźć model dopasowany do indywidualnych potrzeb.

Rękawice robocze dziane

Znaczącą popularnością cieszą się rękawice ochronne z naturalnych oraz syntetycznych dzianin. Bawełniane cechują się nie tylko naturalnym składem, ale również wzbogacone są nakropieniami PCV, które ułatwiają utrzymywanie i przenoszenie przedmiotów. Świetnie dopasowują się także do kształtu dłoni, dzięki czemu gwarantują większą precyzję podczas wykonywania różnych czynności. Rękawice dziane można także wykorzystać jako wkład do innych, zwykle specjalistycznych rękawic. Inne udogodnienia rękawic to ściągacze na nadgarstku. Specjalną ofertę stanowią pikowane dziane rękawice ochronne, które chronią dłonie przed przesuwaniem się wewnątrz rękawicy. Ergonomiczny kształt, a także możliwość dopasowania właściwego rozmiaru wpływają bezpośrednio na komfort użytkowania rękawic roboczych. Specjalnie zaprojektowane z myślą o specyficznych warunkach pracy są wygodne i komfortowe. Są jednocześnie wytrzymałe i trwałe. Dostępne w wielu wariantach kolorystycznych, rozmiarach i wzorach, wykonane z kilku rodzajów tworzyw.
Produkt został dodany do twojego koszyka
Cena:  PLN
Sortuj wg:
Widok
 
 
Nowość
 RĘKAWICE REIS RPOLTRIP POLAROWE RZEP
27,50 PLN/par.
Dostępne 48H
 
 
 
 RĘKAWICE REIS RSKIMAX-WIN OCIEPLANE
51,00 PLN/szt.
Dostępne 48H
 
 
Rozmiar: 10
Wyprzedaż
RĘKAWICE JS DZIANE RJ-KEVLAFIBV...
11,50 PLN/par.
Było: 14,50 PLN
Dostępne 48H
 
 
RĘKAWICE REIS AXLIM Z TKANINY...
16,49 PLN/szt.
Dostępne 48H
 
 
 
 
 RĘKAWICE REIS RDK DRELICHOWE
4,19 PLN/par.
Dostępne 48H
 
 
Rozmiar: 10
Wyprzedaż
RĘKAWICE JS DZIANE RJ-KEVTEN DZIANE Z...
9,59 PLN/par.
Było: 21,99 PLN
Dostępne 48H
 
 
 
 RĘKAWICE REIS RD DRELICHOWE
7,55 PLN/par.
Dostępne 48H
 
 
 
 
 
 

Rękawice dziane do pracy

Wybór odpowiednich rękawic do pracy zależy głownie od rodzaju wykonywanej pracy. Ochronne rękawice robocze wykazują wysoką odporność na rozdarcia, ścieranie oraz umożliwiają pełną manualność. Ochrona rąk to jeden a ważniejszych aspektów BHP. W tej kategorii produktów można znaleźć rękawie tkaninowe i dziane. Produkowane są z takich materiałów jak bawełna, nylon czy przędza technologiczna. W ofercie sklepu dostępne są ocieplane rękawice polarowe, które sprawdzą się do różnego rodzaju prac gospodarskich.

 Rękawice dziane/ tkaninowe – gwarancja komfortu i bezpieczeństwa

Elastyczne cienkie rękawice z nylonu doskonale dopasowują się do ręki i pozwalają wykonywać precyzyjne czynności. Bawełniane rękawice zapewniają odpowiednia wentylacje powietrza, przez co skóra może oddychać i zwiększa się poziom higieny. Rękawice z 100 % bawełny dedykowane są do prostych czynności, które w stopniu minimalnym zagrażają  dłoniom. Bawełniane rękawice ochronne są często stosowane podczas prac drukarskich czy jubilerskich. Elastyczne rękawice ochronne zapewniają komfort i bezpieczeństwo w miejscu pracy.

 Rękawice tkaninowe do pracy

Rękawice z poliestru lub poliamidu przeznaczone są do wykonywania prac porządkowych lub montażowych. Bawełniane modele rękawic są praktyczne przy pracach sortowniczych lub monterskich. Rękawice stylowe stosowane są m.in. w podczas kontaktu z żywnością. W tej kategorii produktów znalazły się również solidne rękawice do wykonywania napraw mechanicznych. Podczas produkcji rękawic dzianinowych i tkaninowych stosowane są trzy rodzaje splotów. Prosty splot, który cechuje niezwykła wytrzymałość. Splot twill wyróżnia przestronna struktura, tkanina posiada przednią i tylną stronę.  Splot z satyn charakteryzuje gładkość oraz połyskliwość.

Rękawice dziane i tkaninowe do pracy

zobacz wszystkie

Akceptujemy płatności