Zaloguj mnie
kwota: 0,00 PLN
produktów:0
Schowek0
Produkty
Gvarant » Ochrona oczu

Ochrona oczu

5.89 / 6
z 27 opinii
Okulary ochronne
Akcesoria i narzędzia do ochrony oczu znajdują zastosowanie w sytuacjach, gdy istnieje bezpośrednie zagrożenie na odpryski i inne niebezpieczeństwa. Podstawą są okulary, których powłoka zabezpiecza oczy i ich okolice przed opiłkami i wirami. Wszystkie okulary ochronne spełniają niezbędne normy BHP. Sprawdzają się w ochronie przed czynnikami biologicznymi, mechanicznymi, chemicznymi, termicznymi i wieloma innymi. Zostały wykonane z dobrej jakości materiałów, dzięki czemu sprawdzają się w różnych warunkach. Ze względu na ich przeznaczenie można między innymi wyróżnić: okulary ochronne i gogle, przyłbice i tarcze spawalnicze, inne osłony twarzy. Właściwie dopasowane okulary ochronne gwarantują wysoki poziom ochrony, są gwarancją bezpieczeństwa.
Produkt został dodany do twojego koszyka
Cena:  PLN
Sortuj wg:
Widok
 
 
 GOGLE ARTMAS B403 PRZEZROCZYSTE
4,94 PLN/szt.
Dostępne 48H
 
Nowość
 OKULARY PROCERA MARCUS
17,50 PLN/szt.
Dostępne 48H
 
 OKULARY REIS OO-VERMONT
21,50 PLN/szt.
Dostępne 48H
 
Nowość
OKULARY PROCERA BOLLE RUSH...
31,50 PLN/szt.
Dostępne 48H
 
 
 OKULARY PORTWEST PS06 PARIS BEZBARWNE
35,50 PLN/szt.
Dostępne 48H
 
 OKULARY REIS GOG-FRAMEB-DARK CIEMNE
8,70 PLN/szt.
Dostępne 48H
 
 
 
 
 
Nowość
OKULARY PROFUS 61052 NA SZNURKU...
11,99 PLN/szt.
Dostępne 48H
 
 OKULARY MCR CHECKLITE S STALOWE
9,99 PLN/szt.
Dostępne 48H
 
 OKULARY GVARANT TVS PRZECIWODPRYSKOWE
6,95 PLN/szt.
Dostępne 48H
 
 GOGLE MCR MCR-STRYKER-F
35,99 PLN/szt.
Dostępne 48H
 
 
Nowość
 OKULARY PROCERA BOLLE SILEXPSJ ŻÓŁTE
32,99 PLN/szt.
Dostępne 48H
 
 
 GOGLE MSA MSA-GOG-GIV2300
52,99 PLN/szt.
Dostępne 48H
 
 GOGLE ARTMAS GB028 PRZEZROCZYSTE
15,99 PLN/szt.
Dostępne 48H
 
 GOGLE SPAWALNICZE REIS GOG-CIRCLE ZB
22,99 PLN/szt.
Dostępne 48H
 
 OKULARY REIS GOG-FRAMEB
7,75 PLN/szt.
Dostępne 48H
 

Środki ochronne BHP do oczu i twarzy

Hurtownia internetowa Gvarant oferuje Państwu najlepszej jakości sprzęt przeznaczony do ochrony oczu. Zajmujemy się dystrybucją wysokiej klasy okularów, zarówno transparentnych, jak i przyciemnianych, gogli, profesjonalnych osłon twarzy oraz innych praktycznych akcesoriów do ochrony wzroku i twarzy. Produkty przez nas oferowane wykonane są z takich materiałów jak poliwęglan, poliamid, stal nierdzewna czy octan. Niezastąpione podczas wykonywania prac, przy których konieczna jest ochrona przed odpryskami, promieniami UV i IR oraz groźnymi środkami chemicznymi. Standardową ochronę wzroku stanowią specjalnie przystosowane okulary. Obowiązek ich użytkowania występuje tam, gdzie możliwe jest choćby minimalne stężenie opiłków, wirów czy bryzgów. Wszystkie produkty powinny spełniać aktualne normy bezpieczeństwa, w tym normy takie jak: PN-EN 168 i PN-EN 166, czego potwierdzeniem są odpowiednie certyfikaty.

Ochrona oczu w środowisku pracy

Ochrona oczu to jeden z ważniejszych aspektów w środowiskach pracy takich jak: spawalnictwo, branża budowlana. Okulary są wyposażone w nietłukące się szybki, a niektóre z nich dzięki specjalnemu barwieniu zabezpieczają oczy przed szkodliwym działaniem promieni ultrafioletowych, podczerwonych czy jaskrawym światłem. Tym samym zwiększają komfort użytkowania i bezpieczeństwo w specyficznych warunkach. Odpowiednio wyprofilowane wyglądają także bardzo estetycznie.
zobacz wszystkie
Infolinia czynna od pn do pt od 07:00 - 17:00

ul. Warszawska 29

35-205 Rzeszów

(budynek Biedronki)

Akceptujemy płatności