Zaloguj mnie
kwota: 0,00 PLN
produktów:0
Schowek0
Produkty
Gvarant » Ochrona oczu

Ochrona oczu

5.90 / 6
z 31 opinii

Akcesoria i narzędzia do ochrony oczu znajdują zastosowanie w sytuacjach, gdy istnieje bezpośrednie zagrożenie na odpryski i inne niebezpieczeństwa. Podstawą są okulary, których powłoka zabezpiecza oczy i ich okolice przed opiłkami, i wirami. Wszystkie okulary ochronne spełniają niezbędne normy BHP. Sprawdzają się w ochronie przed czynnikami biologicznymi, mechanicznymi, chemicznymi, termicznymi i wieloma innymi. Zostały wykonane z dobrej jakości materiałów, dzięki czemu sprawdzają się w różnych warunkach. Ze względu na ich przeznaczenie można między innymi wyróżnić: okulary ochronne i gogle, przyłbice i tarcze spawalnicze, inne osłony twarzy. Wszystkie zabezpieczają przed wypadkami i uszkodzeniami twarzy i oczu. Oczy ludzkie wykazują szczególną podatność na działanie rozmaitych czynników zewnętrznych, dlatego wymagają specjalnej ochrony. Właściwie dopasowane okulary ochronne gwarantują wysoki poziom ochrony, są gwarancją bezpieczeństwa. Ochrona oczu to jeden z ważniejszych aspektów w środowiskach pracy takich jak: spawalnictwo, branża budowalna. Okulary są wyposażone w nietłukące się szybki, a niektóre z nich dzięki specjalnemu barwieniu zabezpieczają oczy przed szkodliwym działaniem promieni ultrafioletowych, podczerwonych czy jaskrawym światłem. Tym samym zwiększają komfort użytkowania i bezpieczeństwo w specyficznych warunkach. Odpowiednio wyprofilowane wyglądają także bardzo estetycznie.    

Produkt został dodany do twojego koszyka
Cena:  PLN
Sortuj wg:
Widok
 
 OKULARY REIS GOG-FRAMBER-DARK
7,55 PLN/szt.
Dostępne 48H
 
MINIPRZYŁBICA NA USTA I NOS...
13,51 PLN/szt.
Dostępne 48H
 
 OKULARY ISPECTOR BARDEN 5010364
19,99 PLN/szt.
Dostępne 48H
 
 OKULARY DELTAPLUS BRAVA2 YELLOW
13,99 PLN/szt.
Dostępne 48H
 
 OKULARY REIS GOG-ICER-LIGHT
8,60 PLN/szt.
Dostępne 48H
 
 OKULARY DELTAPLUS BRAVA2 CLEAR
13,99 PLN/szt.
Dostępne 48H
 
 OKULARY SPERIAN A800
24,50 PLN/szt.
Dostępne 48H
 
 GOGLE MCR MCR-STRYKER-F
28,99 PLN/szt.
Dostępne 48H
 
 OKULARY REIS GOG-FRAMEB
7,75 PLN/szt.
Dostępne 48H
 
 OSŁONA TWARZY REIS OTY
34,99 PLN/szt.
Dostępne 48H
 
 OKULARY PORTWEST PW32ID-19
13,51 PLN/szt.
Dostępne 48H
 
 OKULARY GVARANT TVS PRZECIWODPRYSKOWE
8,11 PLN/szt.
Dostępne 48H
 
 
Nowość
OKULARY PROFUS 61052 NA SZNURKU...
8,40 PLN/szt.
Dostępne 48H
 
OKULARY 3M 2821 DE272933057 PELTOR...
47,50 PLN/szt.
Dostępne 48H
 
 
 OKULARY DELTAPLUS BRAVA2 SMOKE
13,99 PLN/szt.
Dostępne 48H
 
 OKULARY BETA 1928864 SVP200 ŻÓŁTE
17,99 PLN/szt.
Dostępne 48H
 
 OSŁONA TWARZY DELTAPLUS VISORPC
56,49 PLN/szt.
Dostępne 48H
 
POKROWIEC NA OKULARY ISPECTOR...
23,99 PLN/szt.
Dostępne 48H
 
 OSŁONA TWARZY REIS OTB
53,98 PLN/szt.
Dostępne 48H
 
Nowość
 OSŁONA TWARZY OT-S
29,99 PLN/szt.
Dostępne 48H
 
Nowość
OKULARY PROCERA BOLLE RUSH...
29,50 PLN/szt.
Dostępne 48H
 
Hurtownia internetowa Gvarant oferuje Państwu najlepszej jakości sprzęt przeznaczony do ochrony oczu. Zajmujemy się dystrybucją wysokiej klasy okularów, zarówno transparentnych, jak i przyciemnianych, gogli, profesjonalnych osłon twarzy oraz innych praktycznych akcesoriów do ochrony wzroku i twarzy. Produkty przez nas oferowane wykonane są z takich materiałów jak poliwęglan, poliamid, stal nierdzewna czy octan. Niezastąpione podczas wykonywania prac, przy których konieczna jest ochrona przed odpryskami, promieniami UV i IR oraz groźnymi środkami chemicznymi.

W środowisku pracy, w którym występuje narażenie twarzy człowieka na odpryski niezbędne jest stosowanie ochrony oczu i twarzy. Standardową ochronę wzroku stanowią specjalnie przystosowane okulary. Obowiązek ich użytkowania występuje tam, gdzie możliwe jest choćby minimalne stężenie opiłków, wirów czy bryzgów. Wszystkie produkty powinny spełniać aktualne normy bezpieczeństwa, w tym normy takie jak: PN-EN 168 i PN-EN 166, czego potwierdzeniem są odpowiednie certyfikaty.

Ochrona oczu w środowisku pracy

Produkty w kategorii ochrona oczu zabezpieczają przed czynnikami biologicznymi, chemicznymi, termicznymi, mechanicznymi i wieloma innymi. Zostały wykonane z najlepszych materiałów, dzięki czemu prawidłowo spełniają swoją rolę w specyficznych warunkach pracy. Ze względu na rodzaj, sposób wykonania czy zastosowanie dzielimy je na:

  • okulary ochronne oraz gogle,
  • przyłbice i tarcze spawalnicze,
  • osłony twarzy.

Wszystkie skutecznie zabezpieczają oczy przed ewentualnymi wypadkami, do których dochodzi bardzo często. Prawidłowe środki ochrony indywidualnej pozwalają jednak skutecznie im przeciwdziałać. Ludzkie oko jest silnie narażone na działanie różnych czynników, dlatego wymaga specjalnej ochrony. Zapewniając sobie skuteczną ochronę oczu, można uniknąć nieprzyjemnych zagrożeń i zapewnić sobie, jak i pracownikowi wysoki poziom bezpieczeństwa. Okulary zostały wyposażone w specjalne, nietłukące się szybki, a ich barwienie powoduje, że są w stanie chronić oczy przed negatywnym działaniem promieni ultrafioletowych, podczerwonych, a nawet silnie jaskrawym światłem. Jednocześnie pozostają wygodne i komfortowe w codziennym użytkowaniu, w różnych warunkach pracy.

zobacz wszystkie
Gvarant BHP
Infolinia czynna od pn do pt od 07:00 - 17:00

ul. Warszawska 29

35-205 Rzeszów

(budynek Biedronki)

Akceptujemy płatności