Zaloguj mnie
kwota: 0,00 PLN
produktów:0
Schowek0
Produkty
Gvarant> Sara
Firma SARA posiada szerokie doświadczenie w zakresie produkcji oraz dystrybucji rozmaitych rodzajów elementów odzieży roboczej zgodnej z obowiązującymi obecnie wymogami norm europejskich BHP. W skład oferowanego wachlarza produktu wchodzą m.in. specjalistyczne ubrania, które doskonale sprawdzają się w szkodliwych warunkach pracy. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, w tym poliestrowych oraz bawełnianych umożliwiają skórze właściwe oddychanie.

Sara

Sara Workwear to polska firma produkująca odzież roboczą i obuwie ochronne. Firma ta została założona w 1993 roku i od tego czasu bardzo się rozwinęła. W ofercie Sara Workwear znajduje się między innymi odzież Neoflex, która jest idealna dla osób szukających wygodnego i funkcjonalnego modelu. Zaprojektowana z myślą o zapewnieniu komfortu i swobody ruchów, sprawdzi się w wielu sytuacjach. Neoflex to innowacyjna odzież robocza, która zapewnia nie tylko maksymalną ochronę podczas pracy, ale również dzięki wysokiej jakości materiałom jest bardzo trwała.

 

Gvarant BHP odzież ochronna SARA

Wszystkie produkty Sara są dostępne w ofercie Gvarant BHP. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem, a nasza wieloletnia współpraca pozwala na utrzymanie najwyższej jakości w realizacji dostaw, co ma duży wpływ na zadowolenie naszych klientów.

 

Gvarant BHP - oficjalny dystrybutor odzieży Sara

Poprzez zastosowanie ściśle określonych surowców dają możliwość w pełni komfortowego użytkowania. Uniwersalne kolorystycznie i estetyczne pod względem wzornictwa znakomicie sprawdzają się w każdym miejscu pracy. Odzież Sara Workwear okazuje się właściwie zabezpieczona przed rozpruciem poprzez zastosowanie podwójnych i potrójnych szwów.
W skład oferowanych przez nas elementów garderoby roboczej wchodzą m.in.: ogrodniczki, doskonale sprawdzające się w każdej branży przemysłowej; spodnie o tradycyjnym fasonie - idealne dla pracowników służb drogowych, monterów oraz spawaczy; bluzy oraz fartuchy przeznaczone do użytku laboratoryjnego, farmaceutycznego i placówek służby zdrowia. W serwisie dostępne są także gotowe zestawy odzieży BHP. Dystrybuowane przez nas ubrania zapewniają właściwa ochronę poszczególnych partii ciała. Okazują się one niezawodne w przypadku wykonywania pracy w rozmaitych zagrażających bezpieczeństwu warunkach. Proponujemy atrakcyjne stawki cenowe oraz bezproblemowe nawiązanie współpracy.

Kategorie produktów:

Akceptujemy płatności