Zaloguj mnie
kwota: 0,00 PLN
produktów:0
Schowek0
Produkty
Gvarant> Sara
Firma SARA posiada szerokie doświadczenie w zakresie produkcji oraz dystrybucji rozmaitych rodzajów elementów odzieży roboczej zgodnej z obowiązującymi obecnie wymogami norm europejskich BHP. W skład oferowanego wachlarza produktu wchodzą m.in. specjalistyczne ubrania, które doskonale sprawdzają się w szkodliwych warunkach pracy. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, w tym poliestrowych oraz bawełnianych umożliwiają skórze właściwe oddychanie.

Sara

Poprzez zastosowanie ściśle określonych surowców dają możliwość w pełni komfortowego użytkowania. Uniwersalne kolorystycznie i estetyczne pod względem wzornictwa znakomicie sprawdzają się w każdym miejscu pracy. Odzież SARA BHP okazuje się właściwie zabezpieczona przed rozpruciem poprzez zastosowanie podwójnych i potrójnych szwów.
W skład oferowanych przez nas elementów garderoby roboczej wchodzą m.in.: ogrodniczki, doskonale sprawdzające się w każdej branży przemysłowej; spodnie o tradycyjnym fasonie - idealne dla pracowników służb drogowych, monterów oraz spawaczy; bluzy oraz fartuchy przeznaczone do użytku laboratoryjnego, farmaceutycznego i placówek służby zdrowia. W serwisie dostępne są także gotowe zestawy odzieży BHP. Dystrybuowane przez nas ubrania zapewniają właściwa ochronę poszczególnych partii ciała. Okazują się one niezawodne w przypadku wykonywania pracy w rozmaitych zagrażających bezpieczeństwu warunkach. Proponujemy atrakcyjne stawki cenowe oraz bezproblemowe nawiązanie współpracy.

Kategorie produktów:
Infolinia czynna od pn do pt od 07:00 - 17:00

ul. Warszawska 29

35-205 Rzeszów

(budynek Biedronki)

Akceptujemy płatności