Zaloguj mnie
kwota: 0,00 PLN
produktów:0
Schowek0
Produkty
» > RĘKAWICE ELEKTROIZOLACYJNE

RĘKAWICE ELEKTROIZOLACYJNE

5.91 / 6
z 54 opinii
Hurtownia internetowa Gvarant BHP w swej ofercie posiada także nowoczesne rękawice elektroizolacyjne. Zapewniają one ochronę rąk przed porażeniem prądem elektrycznym. Mogą być stosowane przy pracy z prądem o napięciu do 1 kV. W przypadku, gdy napięcie jest wyższe, będą pełnić funkcję dodatkowej osłony, używanej w połączeniu z innymi zabezpieczeniami. Sprzedawane przez nas rękawice elentroizolacyjne wykonane zostały z wysokiej klasy lateksu i wyposażone we wkładki przeciwpotne z delikatnej warstwy bawełnianej. Nie utrudniają posługiwania się specjalistycznymi narzędziami. Zaliczane do środków ochrony indywidualnej o złożonej konstrukcji.
Producenci
ROZMIAR
RĘKAWICE OGÓLNIE
KOLOR
CENA OD:    DO 
Produkt został dodany do twojego koszyka
Cena:  PLN
Sortuj wg:
Widok
Prawidłowe zabezpieczenie sieci elektrycznych an placu budowy jest ważnym aspektem bezpieczeństwa pracy, jednak niejednokrotnie jest to temat bagatelizowany.
czytaj więcej »
Zwłaszcza w czasie prac elektryczbych zazwyczaj okazują się nieodzowne różnego typu rękawice robocze, jakie skutecznie ochraniają dłonie, zapewnią niemałą wygodę , jak również ułatwiają skuteczną pracę.
czytaj więcej »
Gvarant BHP

42200496

ul. Warszawska 29

35-205 Rzeszów

(budynek Biedronki)

Akceptujemy płatności

Realizacja: meble.pl