Zaloguj mnie
kwota: 0,00 PLN
produktów:0
Schowek0
Produkty
Gvarant » Praca na wysokości > URZĄDZENIA SAMOZACISKOWE PRZESUWNE

URZĄDZENIA SAMOZACISKOWE PRZESUWNE

6.00 / 6
z 3 opinii

Urządzenia samozaciskowe przesuwne to profesjonalne przyrządy i akcesoria, które spełniają wszystkie wymagane normy bezpieczeństwa i jakości, gwarantując przede wszystkim wysoki komfort pracy, ale przede wszystkim ochronę przed upadkami ze znacznej wysokości. W związku z tym poddawane są licznym testom sprawdzającym ich wytrzymałość i zastosowanie w konkretnych warunkach. Wykonane są najczęściej z tworzyw syntetycznych, które spełniają określone normy, a jednocześnie prezentują właściwości takie jak: wytrzymałość, odporność na uszkodzenia mechaniczne, w tym przede wszystkim przetarcia. Urządzenia samozaciskowe przesuwne znajdują zastosowanie przede wszystkim przy pracach na wysokości, które wymagają przemieszczania się na większe odległości, zwłaszcza do pracy na dachu płaskim oraz stromym, a także na drabinach, np. do mycia okien w wieżowcach czy naprawy dachów. W związku z tym wykorzystywane są przez profesjonalistów. Przeznaczone są do użytkowania z dopasowanymi do nich linami roboczymi oraz specjalnymi szelkami bezpieczeństwa. Aby maksymalnie zwiększyć poziom bezpieczeństwa, posiadają automatyczny system blokujący. Dzięki temu urządzenia samozaciskowe należą do kategorii indywidualnego sprzętu, który służy zabezpieczeniu pracownika przed upadkiem z dużej wysokości. Wszystkie urządzenia samozaciskowe przesuwne zostały  wyprodukowane zgodnie z obowiązującymi w Unii Europejskiej normami.

Produkt został dodany do twojego koszyka
Cena:  PLN
Sortuj wg:
Widok
 
 
URZĄDZENIE SAMOZACISKOWE PROTEKT...
391,99 PLN/szt.
Dostępne 7 dni
 
URZĄDZENIE SAMOZACISKOWE PROTEKT AC...
364,99 PLN/szt.
Dostępne 7 dni
 
 
URZĄDZENIE SAMOZACISKOWE PROTEKT AC...
418,99 PLN/szt.
Dostępne 7 dni
 
URZĄDZENIE SAMOZACISKOWE PROTEKT AC...
337,99 PLN/szt.
Dostępne 7 dni
 
URZĄDZENIE SAMOZACISKOWE LANEX...
330,99 PLN/szt.
Dostępne 14 dni
 
 
URZĄDZENIE SAMOZACISKOWE REIS...
474,99 PLN/szt.
Dostępne 3 dni
 
 
 
 
URZĄDZENIE SAMOZACISKOWE PROTEKT...
472,98 PLN/szt.
Dostępne 7 dni
 
 
URZĄDZENIE SAMOZACISKOWE REIS...
393,99 PLN/szt.
Dostępne 3 dni
 
 
 
 
Proponujemy Państwu zakup profesjonalnych urządzeń samozaciskowych przesuwnych. Przeznaczone są one do stosowania z dopasowanymi do nich linami roboczymi i szelkami bezpieczeństwa. Wyposażone w automatyczny system blokujący urządzenia samozaciskowe zaliczane są do indywidualnego sprzętu, który ma za zadanie chronić pracownika przed upadkiem z dużej wysokości. Wyprodukowane zgodnie z obowiązującymi w Unii Europejskiej normami.
Praca na wysokościach wymaga specjalnego wyposażenia, które zabezpiecza pracownika przed groźnymi konsekwencjami upadku. Wszystkie akcesoria i narzędzia dostępne w tej kategorii spełniają obowiązujące normy europejskie, dzięki czemu zapewniają najwyższą jakość użytkowania, wysoki poziom bezpieczeństwa, jak i komfort pracy. W kategorii produktów do pracy na wysokości znajdują się między innymi urządzenia samozaciskowe przesuwne, które odpowiadają za zabezpieczenie spadającej osoby przed dalszym upadkiem. Urządzenie zaciska się na pewnej wysokości, pozostawiając użytkownika bezpiecznym. Pracownik utrzymuje się na przymocowanej do ciała linie za pomocą szelek bezpieczeństwa oraz kotwicy. W takiej sytuacji niezbędna jest pomoc z zewnątrz. Ponadto urządzenia samozaciskowe przesuwne zabezpieczają użytkownika przed opadaniem pod wpływem własnego ciężaru ciała. Urządzenia działają w sposób automatyczny i pełnią istotną funkcję w asekuracji w czasie prac na wysokości, dlatego powinny spełniać wymagane normy jakości.

Urządzenia samozaciskowe przesuwne - charakterystyka

Profesjonalne urządzenia samozaciskowe przesuwne dostępne są w różnych rozmiarach. Przeznaczone są do użytku z dopasowanymi do nich linami roboczymi oraz szelkami bezpieczeństwa. Posiadają specjalny, automatyczny system blokujący urządzenia samozaciskowe. W związku z tym należą do kategorii sprzętów, indywidualnych, które chronią pracownika przed upadkiem z dużej wysokości. W ofercie dostępne są produkty pochodzące od renomowanych producentów, co potwierdza ich jakość oraz bezpieczeństwo stosowania. Korzystanie z urządzeń jest proste i komfortowe, podnosi bezpieczeństwo.
zobacz wszystkie
Gvarant BHP
Infolinia czynna od pn do pt od 07:00 - 17:00

ul. Warszawska 29

35-205 Rzeszów

(budynek Biedronki)

Akceptujemy płatności