Zaloguj mnie
kwota: 0,00 PLN
produktów:0
Schowek0
Produkty
Gvarant » Rękawice robocze

Rękawice robocze

5.92 / 6
z 52 opinii

Do środków ochrony indywidualnej pracownika zaliczamy Rękawcie robocze - oferowane przez nasz sklep BHP - to największy wybór jaki znajdziecie w sieci. Od lat budujemy realcje z nowymi producentami aby zapewnić iż wybór w naszym sklepie będzie najszerszy a zarazem jakościowo zapewni bezpieczeństo użytkowników sprzedawanych przez nas produktów. Wybór odpowiednich rękawic ochronnych zależy głównie od ich przeznaczenia, rodzaju wykonywanej pracy oraz jakosci użytych materiałów. Rękawice robocze mają chronić dłonie pracownika przed szkodliwym działaniem otoczenia w miejscu pracy czy warunków atmosferycznych. Rękawice mają chronić część lub całą rękę, być odporne na ścieranie i rozdarcie, i umżliwiać jak największą manualność dłoni i palców (nie powinny krępować ruchów). Sporo zależy od tego czy bardziej zależy nam na manualności czy ochronie i wynika to ze specyfikacji danego zawodu. Ochrona rąk jest jednym z najważniejszych aspektów ochrony pracownika, dlatego nie można jej bagatelizować. Rękawice ochonne zazwyczaj ulegają szybkiemu zużyciu, dlatego należy pamiętać iż spełniają one swoje zadanie jeśli nie posiadają uszkodzeń i są używane zgodnie z przeznaczeniem.

Produkt został dodany do twojego koszyka
Cena:  PLN
Sortuj wg:
Widok
Rozmiar: 9
Wyprzedaż
RĘKAWICE CANIS CXS CERRO 3410-086...
3,27 PLN/szt.
Było: 4,10 PLN
Dostępne 48H
 
 
 
 
 
 
Nowość
 RĘKAWICE PROCERA X-FLEX
7,05 PLN/par.
Dostępne 48H
 
Rozmiar: M
Wyprzedaż
RĘKAWICE MERCATOR COMFORT POWDERED...
21,78 PLN/op.
Było: 27,50 PLN
Dostępne 48H
 
 
 
 
Rozmiar: 10
Wyprzedaż
RĘKAWICE COVERGUARD 5311...
4,70 PLN/par.
Było: 6,20 PLN
Dostępne 48H
 
 
 RĘKAWICE REIS RPCV60 POWLEKANE PCV
37,99 PLN/par.
Dostępne 48H
 
 
 
 
RĘKAWICE FOLIOWE HDPE ZBLOKOWANE OP....
8,11 PLN/szt.
Dostępne 48H
 
 
 
 
 
 
RĘKAWICE SECURA ELSEC 5KV...
106,99 PLN/par.
Dostępne 48H
 
Firma Gvarant BHP oferuje szeroki wybór rękawic roboczych, które wykonane zostały z wysokiej jakości tworzyw sztucznych, tkanin, skóry czy metalu. W naszej ofercie znajdą Państwo wytrzymałe i niezawodne rękawice chroniące dłonie przed zranieniami, otarciami, a także kontaktem z niską lub wysoką temperaturą oraz niebezpiecznymi substancjami chemicznymi.

W czasach obecnych te typowe rękawice robocze to rzecz jasna modele wykonywane z tanich tkanin syntetycznych i pokrywane jednym z najpopularniejszych typów tworzywa. Jednym słowem wszystkie te modele zazwyczaj łączy niska cena zakupu i niska cena produkcji. W tym tkwi spora zaleta dla niewielkich firm budowlanych, bo nawet w lokalnym sklepie budowlanym mogą te konkretne rękawice kupować dziesiątkami lub setkami par. Takie rękawice niezależnie od marki szybko się zużywają i to choćby na tym noszeniu cegieł z dość ostrymi krawędziami, ale to nie problem, bo już kolejnego dnia szef może dać nam nową parę i może też zamawiać takowe za pomocą smartfona, a konkretniej raz w miesiącu zamówić nawet pięćset par.

Produkcja.

Tanie rękawice robocze powlekane wytwarza się z wielkich bel materiału syntetycznego i z granulatu tworzywa, który trafia do fabryk w wielkich workach. Nie dziwi też i to, że ta produkcja jest w znacznym stopniu zmechanizowaną, bo im mniej w tym przypadku wykonują ludzie, tym szybszą jest produkcja tego konkretnego typu rękawic. Wiele znaczy też i to, że takie rękawice raczej nie są poddawane testom jakościowym i jeśli w liczbie trzech na sto trafiają się jakieś z drobnymi defektami, to producent nie przerabia takowych na w pełni sprawne bo to kosztuje zbyt wiele.

Koszty.

Wielu z nas doskonale wie o tym, że te tanie rękawice robocze dość tanio się także wytwarza i co równie ważne robi się to maszynowo. Wszystko to po to, by ten koszt od momentu dostarczenia do fabryki półproduktów do chwili, w której to gotowe rękawice trafiają na regały w sklepach był możliwie jak najniższym, bo to nie są rękawice w których pracuje się z dość niebezpiecznymi chemikaliami.

zobacz wszystkie
Gvarant BHP
Infolinia czynna od pn do pt od 07:00 - 17:00

ul. Warszawska 29

35-205 Rzeszów

(budynek Biedronki)

Akceptujemy płatności