Zaloguj mnie
kwota: 0,00 PLN
produktów:0
Schowek0
Produkty
Gvarant » Rękawice robocze > SNICKERS

Rękawice robocze SNICKERS

5.94 / 6
z 66 opinii
Niektórzy z nas doskonale wiedzą o tym, że rękawice robocze Snickers to także rękawice antyprzepięciowe i modele powlekane tworzywem. Jednym słowem są to jedne z lepszych rękawic dostępnych na rynku jeśli chodzi o jakość wykonania, bo one rzecz jasna wyglądają ciekawie i co równie istotne nadają się i do pracy na budowie i do pracy w jakimś zakładzie, który zajmuje się wytwarzaniem prefabrykatów. Dlatego też jedyną i tą dość sporą wadą rękawic roboczych snickers jest cena, bo kosztują one tyle co ponad dwadzieścia par tańszych rękawic powlekanych lateksem, które da się nabyć w każdej hurtowni budowlanej.

Produkt został dodany do twojego koszyka
Cena:  PLN
Sortuj wg:
Widok
 
 
 
 
 
RĘKAWICE SNICKERS 9585 Power Core...
172,99 PLN/par.
Dostępne 7 dni
 
Nowość
 RĘKAWICE SNICKERS WEATHER DRY 9562
178,99 PLN/par.
Dostępne 7 dni
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Nowość
 RĘKAWICE SNICKERS 9330 PRECISION
76,51 PLN/szt.
Dostępne 7 dni
 
Nowość
 ZARĘKAWKI SNICKERS LITEWORK 9453
77,50 PLN/par.
Dostępne 7 dni
 

Rękawice robocze Snickers to kilkanaście wyjątkowo ciekawych modeli i nie chodzi tu jedynie o to, że jakościowo są one lepszymi, bo w ich przypadku także ten parametr stylu jest niebywale istotnym. Jednym słowem w tego typu rękawicach chce pracować dosłownie każdy, bo są one trwałe, wygodne, ciekawie prezentują się na dłoniach i raczej nie zużyją się tak szybko jak rękawice powlekane lateksem, bo w tym konkretnym przypadku wyższa cena to także fenomenalna jakość, której brakuje tańszym wyrobom.

Snickers rękawice do pracy

Rękawice robocze Snickers spotyka się także w katalogach, które przedstawiają taki wyidealizowany obraz budowy. Mowa tu dokładnie o tym, że taka budowa to ciekawie wyglądające rusztowanie betonowa konstrukcja i modele przebrani w takie czyste robocze stroje. Rzecz jasna na ich dłoniach idealnie widać te rękawice robocze snickers, bo to wizerunek publikowany przez ekspertów od marketingu. Można to śmiało nazwać takim tworzeniem mody na te o wiele ciekawsze rękawice robocze zaliczane do modeli ekskluzywnych, takie mają w sobie to coś.

zobacz wszystkie

Akceptujemy płatności