Zaloguj mnie
kwota: 0,00 PLN
produktów:0
Schowek0
Produkty
Gvarant » Praca na wysokości > URZĄDZENIA ZACZEPOWE

URZĄDZENIA ZACZEPOWE

6.00 / 6
z 3 opinii

Praca na wysokościach wymaga specjalnego zabezpieczenia i asekuracji, które minimalizują ryzyko groźnych upadków i uszkodzeń ciała. Powinny być dopasowane do charakteru wykonywanej pracy, jak i konkretnego użytkownika. Jednym z akcesoriów asekuracyjnych są urządzenia zaczepowe, które wykorzystywane są zwykle jako przenośny punkt zaczepowy, zwiększając tym samym mobilność jego użytkownika. Stanowią podstawowe, profesjonalne wyposażenie każdego pracownika wykonującego swoją pracę na wysokościach. Urządzenie zaczepowe jest odpowiednie dla jednej osoby, zabezpieczając ją na wysokościach. Obligatoryjnie powinno być stosowane razem z kompatybilnym sprzętem chroniącym przed upadkami z wysokości. Wysoki poziom bezpieczeństwa w trakcie wykonywanych zadań gwarantują wysokiej jakości materiały i tworzywa, z których akcesoria zostały wykonane, jak i ich precyzyjne łączenia. Wszystkie urządzenia zaczepowe spełniają obowiązujące, rygorystyczne normy bezpieczeństwa. W ofercie dostępne są przede wszystkim liczne punkty kotwiczenia, które znajdują zastosowanie do mocowania do konstrukcji stałej. Mogą mieć różny kształt i wielkość i, co wpływa na ich zastosowanie. W kategorii urządzeń zaczepowych dostępne są także akcesoria takie jak: zaczep linkowy bezłącznikowy, , klamki, uchwyty i zaczepy, dzięki czemu z łatwością można dopasować produkt odpowiedni do konkretnych pracy zapewniający wysoki poziom bezpieczeństwa.

Produkt został dodany do twojego koszyka
Cena:  PLN
Sortuj wg:
Widok
 URZĄDZENIE ZACZEPOWE PROTEKT AZ 300
226,98 PLN/szt.
Dostępne 7 dni
 
 WÓZEK ZACZEPOWY PROTEKT ST 010
804,99 PLN/szt.
Dostępne 7 dni
 
 
 KLAMRA POD DACHÓWKĘ PROTEKT AT 401
91,50 PLN/szt.
Dostępne 7 dni
 
 BELKA ZACZEPOWA PROTEKT AT 060
792,50 PLN/szt.
Dostępne 7 dni
 
 URZĄDZENIE ZACZEPOWE PROTEKT ST 020
737,99 PLN/szt.
Dostępne 7 dni
 
 
 
ZACZEP NOŻYCOWY PROTEKT AZ 200 81mm...
71,00 PLN/szt.
Dostępne 7 dni
 
 URZĄDZENIE ZACZEPOWE PROTEKT AC 340
396,50 PLN/szt.
Dostępne 7 dni
 
 
 URZĄDZENIE ZACZEPOWE PROTEKT AT 403
91,50 PLN/szt.
Dostępne 7 dni
 
 KLAMRA KOTWICZĄCA PROTEKT AT 151
176,98 PLN/szt.
Dostępne 7 dni
 
 URZĄDZENIE ZACZEPOWE PROTEKT ST 030
377,99 PLN/szt.
Dostępne 7 dni
 
 
 BELKA ZACZEPOWA PROTEKT AT 065
298,99 PLN/szt.
Dostępne 7 dni
 
 
 
 
 PUNKT KOTWICZENIA PROTEKT AT 020 TYP B
179,49 PLN/szt.
Dostępne 7 dni
 
 HAK POD DACHÓWKĘ PROTEKT AT 402
134,50 PLN/szt.
Dostępne 7 dni
 
 URZĄDZENIE ZACZEPOWE PROTEKT AT 250
579,50 PLN/szt.
Dostępne 7 dni
 
 
 
W sklepie internetowym Gvarant BHP klienci nabędą także profesjonalne urządzenia zaczepowe, które mogą stanowić przenośny punkt zaczepowy. Urządzenie zaczepowe stanowi zabezpieczenie dla jednej osoby, stosowane jest wraz ze sprzętem chroniącym przed upadkami z wysokości. Wyprodukowane zgodnie z rygorystycznymi normami bezpieczeństwa.

Jeśli chodzi o urządzenia zaczepowe związane z pracą na wysokości to nie w każdym przypadku są one przystępnymi cenowo. Mowa tu o tym, że pewne typy tych urządzeń to te przeznaczone do sporych stalowych belek, czyli te belki mogą tworzyć konstrukcję dachu hali magazynowej, a urządzeń zaczepowych w tego typu przypadkach używa się po to, by monterzy wysokościowi mogli poprowadzić instalacje w okolicy sufitu, a instalacje takowe są powiązane z detektorami dymu i ze zraszaczami. Pozornie to wszystko oznacza sporo dodatkowej pracy, ale ta praca jest niezbędną, bo nawet hale magazynowe muszą dziś posiadać więcej niż samo oświetlenie połączone z konstrukcją sufitu, bo takie hale to też spełnianie wymogów związanych z zabezpieczeniami przez pożarem.

Tanie typy urządzeń zaczepowych.

Wiele urządzeń zaczepowych to rzecz jasna jakieś tanie pasy, linki stalowe i specjalne uszy do montowania tych linek. Tego typu dodatki montuje się z myślą o rozbudowie instalacji w przyszłości lub ze względu na to, że do tego typu urządzeń dosłownie trzeba coś przyczepić. Mowa tu o tym, że ucho przyczepia się do kilku stalowych belek, czyli do każdego po jednym. Potem do tych uszu przytwierdza się stalowe liny, które są dodatkowym zabezpieczeniem konstrukcji regału wysokiego na ponad dwadzieścia metrów.

Produkcja.

Wiele typów urządzeń zabezpieczających, czyli tych montowanych na stałe lub na czas określony wytwarza się dość tanio ze stali i z materiałów syntetycznych. Kluczowe znaczenie ma też i to, że produkuje się je zazwyczaj maszynowo, bo to czyni produkcję tańszą i na dokładkę szybszą. Szybkość w tym przypadku jest chyba najważniejszą, bo urządzenie zabezpieczające wyprodukowane dziś może już jutro zostać sprzedane klientowi indywidualnemu.

zobacz wszystkie
Gvarant BHP
Infolinia czynna od pn do pt od 07:00 - 17:00

ul. Warszawska 29

35-205 Rzeszów

(budynek Biedronki)

Akceptujemy płatności