Zaloguj mnie
kwota: 0,00 PLN
produktów:0
Schowek0
Produkty
Gvarant » Buty robocze > OCHRANIACZE BUTOW

OCHRANIACZE BUTOW

5.83 / 6
z 217 opinii

W kategorii butów roboczych dostępne są również praktyczne ochraniacze butów. Mogą być wykonane z różnych tworzyw sztucznych, w tym takich jak: PVC, Tyvek, polietylen czy polipropylen. Dostępne są zarówno higieniczne, foliowe wersje jednorazowe, jak i ochraniacze wielorazowe do wielokrotnego użytku. W zależności od ich rodzaju mają różne przeznaczenie. Niemniej, ich wspólną cechą jest ochrona obuwia przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Przede wszystkim wszelkiego rodzaju zabrudzeniami, wilgotnym środowiskiem czy zakażeniami. W związku z tym ochraniacze butów znajdują przede wszystkim zastosowanie w laboratoriach, szpitalach, w przemyśle spożywczym i miejscach, gdzie konieczne jest zabezpieczenie obuwia właściwego. Ponadto w obiektach o podwyższonym rygorze czystości. Dostępne są również specjalne ich wersje znajdujące zastosowanie do prac spawalniczych i pokrewnych, znane jako nastopniki, które produkowane są ze skór naturalnych dwoinowych oraz licowanych, dzięki temu zabezpieczają dodatkowo podudzie, czyli goleń.
Producenci oferują różne ich modele- zarówno pod względem rozmiaru, materiału wykonania, jak i stopnia ochrony, co uzależnione jest od konkretnych potrzeb, jak i wyglądu butów roboczych. W zależności od indywidualnych potrzeb można wybrać różne wysokości ochraniaczy, zapewniając sobie zarówno wysoki poziom higieny i bezpieczeństwa, jak i komfort użytkowania.

Produkt został dodany do twojego koszyka
Cena:  PLN
Sortuj wg:
Widok
 
OCHRANIACZE NA BUTY DUPONT TYVEK...
21,00 PLN/szt.
Dostępne 3 dni
 
 OCHRANIACZE NA BUTY REIS BFOL-BOX
15,99 PLN/szt.
Dostępne 3 dni
 
 
NAGOLENNIK SKÓRTEX NNB SKÓRZANY Z...
24,50 PLN/szt.
Dostępne 3 dni
 
 
OCHRANIACZE NA BUTY CERVA TYVEK...
122,50 PLN/szt.
Dostępne 5 dni
 
 OCHRANIACZE NA OBUWIE KRUUSE KRU-RFOLC
330,50 PLN/szt.
Dostępne 3 dni
 
 
 
Nowość
OCHRANIACZE NA BUTY PROCERA FOLIOWE...
14,50 PLN/par.
Dostępne 5 dni
 
 
 
 
OCHRANIACZE NA BUTY DUPONT TYVEK...
122,50 PLN/szt.
Dostępne 3 dni
 
OSŁONA NA BUTY 3M 402 GT700001586...
113,50 PLN/szt.
Dostępne 7 dni
 
NAGOLENNIK SKÓRTEX NNL SKÓRZANY Z...
121,00 PLN/szt.
Dostępne 3 dni
 
OCHRANIACZE NA BUTY PORTWEST D340 PE OP...
910,99 PLN/szt.
Dostępne 7 dni
 
 
OCHRONNIKI NA OBUWIE DELTAPLUS SURCHPE...
21,50 PLN/szt.
Dostępne 5 dni
 
 
OCHRANIACZE NA BUTY DUPONT TYVEK...
26,99 PLN/szt.
Dostępne 3 dni
 
 
 
Hurtownia internetowa Gvarant BHP sprzedaje praktyczne ochraniacze butów, a także m.in. nakolanniki i nagolenniki. Przeznaczone dla gości ochronniki na obuwie wykonane są z polietylenu i posiadają elastyczny ściągacz w kostkach. Oferujemy też nagolenniki skórzane, które chronią golenie i stopy przed urazami i kontaktem z gorącymi metalami, przez co szczególnie polecane są w branży spawalniczej. W naszej ofercie można znaleźć też m.in. nakolanniki zewnętrzne i wewnętrzne oraz wkłady izotermiczne do butów. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z obowiązującą ofertą obejmującą ochraniacze na buty.
zobacz wszystkie
Gvarant BHP
Infolinia czynna od pn do pt od 07:00 - 17:00

ul. Warszawska 29

35-205 Rzeszów

(budynek Biedronki)

Akceptujemy płatności