Zaloguj mnie
kwota: 0,00 PLN
produktów:0
Schowek0
Produkty

Sandały robocze, Blog sklep bhp

sandały robocze
sandały robocze

Sandały robocze używane są najczęściej latem. Dzięki swojej budowie, zwiększonej wentylacji  zapewniają komfort termiczny naszym stopom, jednocześnie chroniąc je przed niebezpieczeństwami w pracy.

Nie jest jednak prawdą, że sandały robocze używane są jedynie latem. W wielu wypadkach mogą być używane przez cały rok. Mogą być używane całorocznie w pomieszczeniach gdzie panuje wysoka temperatura.  Wybór sandałów roboczych jest ogromny. Każdy z producentów butów roboczych ma w swojej ofercie sandały.

 

Na co zwracać uwagę przy ich wyborze? Kupując sandały robocze liczymy na wysoki komfort użytkowania. Dlatego powinniśmy wybrać buty posiadające podnoski i wkładki antyprzebiciowe wykonane z materiałów kompozytowych. Oferują one takie same właściwości zabezpieczające jak ich metalowe odpowiedniki, będąc jednocześnie znacznie lżejszymi. Należy również pamiętać że elastyczność wkładki kompozytowej jest zdecydowanie większa niż jej metalowego odpowiednika. Nie bez znaczenia jest również materiał z  jakiego wykonane są buty. Mamy do wyboru skórę licową, zamszową czy nubuk. Sandały robocze różnią się również ilością wycięć . Wszystko to sprawia że możemy dopasować buty do swoich indywidualnych potrzeb.

 

Nasi klienci najczęściej wybierają następujące sandały:

 

https://www.gvarant.pl/p18546,buty-urgent-301-s1-orange-skora-lico-sandal-meskiedamskie.html

 

dzięki wykonaniu ze skóry licowej są łatwe w utrzymaniu w czystości. Posiadają również znaczne wycięcia zapewniając oddychalność.

 

Często wybieranym modelem buta jest produkt czeskiego producenta – marki Canis:

https://www.gvarant.pl/p25461,buty-canis-rock-phyllite-2136013700-2136013700-sandal-zamsz-s1p-hro-sra-kompozytowy-podnosek.html

 

Buty spełniają wysoką normę S1P. Wysoka jakość wykonania idzie w parze z dobrej jakości skórą zamszową. Kompozytowy podnosek i wkładka antyprzebiciowa również pozytywnie wpływa na komfort użytkowania tych butów.  Podeszwa wykonana jest ze specjalnych materiałów odpornych na działanie wysokiej temperatury – spełniają normę HRO. To bardzo dobry wybór.

 

Klienci poszukujący jakości premium powinni sprawdzić buty marki TOE GUARD:

https://www.gvarant.pl/p17363,buty-snickers-toe-guard-rush-tg80450-en20345-s1p-src-esd-sandal-tekstylne-kompozytowy-podnosek-damskiemeskie.html

Buty bez metalowych elementów spełniające normę ESD. Podeszwa tych butów odporna jest na działanie olei i posiada właściwości antystatyczne. Buty wykonane z najwyższej jakości skóry.

 

Sandały robocze będą dobrym rozwiązaniem nie tylko dla osób pracujących w upale – choć tutaj sprawdzą się idealnie – zadowoleni z nich będą też pracownicy ogrzewanych hal, magazynów czy  pracownicy sklepowi.

 

Ilość odsłon:
zobacz wszystkie

Akceptujemy płatności