Zaloguj mnie
kwota: 0,00 PLN
produktów:0
Schowek0
Produkty

Buty robocze Blog

Tanie buty robocze, nie zawsze muszą oznaczać niskiej jakości wykonania. O zaletach i wadach butów roboczych w najlepszych cenach... Zapraszamy
Sandały robocze doskonale sprawdzają się w pracy w miejscach w której panuje podwyższona temperatura. Szczególnie w okresie letnim doceniamy starania producentów obuwia roboczego, aby buty robocze były zarówno bezpieczne jak i wygodne.
Włoski producent butów roboczych, znany z nieprzeciętnej jakości i wykorzystania najlepszych materiałów do produkcji obuwia.
Kompozytowe, aluminiowe, a może stalowe? Wybór podnosków w butach roboczych jest dzisiaj duży. Warto zatem znać wszystkie funkcje, wady oraz zalety każdego z rozwiązań, aby dobrać właściwe obuwie do pracy.
CANIS to wiodący, czeski importer, producent i dystrybutor środków ochrony indywidualnej oraz profesjonalnego obuwia roboczego. Jeśli właśnie przymierzasz się do zakupu dobrej jakości butów do pracy sprawdź naszą ofertę.
Sixton Peak® to legendarna jakość, za którą stoi ponad 40 lat doświadczenia w produkcji obuwia specjalistycznego.
Mnogość ofert od wielu producentów sprawia, że dziś dobór ekonomicznych, a jednocześnie dobrych butów roboczych, które sprawdzą się w codziennej pracy nie jest karkołomnym zadaniem.
Jednym z czołowych producentów butów roboczych w naszej ofercie jest czeska marka VM Footwear. VM Footwear produkuje również buty trekkingowe, które mieliśmy okazję przetestować podczas wypadu w góry.
Zadania związane z należytym utrzymaniem dachów wiążą się nie tylko z odśnieżaniem, ale niejednokrotnie także z usuwaniem niebezpiecznych sopli oraz lodu. Praca w takich warunkach wymaga od nas odpowiedniego przygotowania i doboru odpowiedniego obuwia.
Oddychające, wodoodporne, antypoślizgowe i ocieplane - idealne buty zimowe BHP muszą spełniać wiele funkcji jednocześnie. Na szczęście, dzięki bogatej ofercie producentów jesteśmy w stanie zaoferować Wam produkty najwyższej jakości.
1  2  3  »  
 

Akceptujemy płatności