Zaloguj mnie
kwota: 0,00 PLN
produktów:0
Schowek0
Produkty
Gvarant> Cerva
Przedsiębiorstwo CERVA specjalizujące się w dziedzinie produkcji oraz dystrybucji zaawansowanych technicznie środków ochrony indywidualnej posiada szeroki wachlarz asortymentu dopasowanego do potrzeb oraz preferencji pracowników wykonujących prace w rozmaitych środowiskach. Wysoka jakość dostępnego asortymentu sprawia, że nabyte akcesoria nadają się do trwałego użytkowania.

Cerva

W ofercie CERRVA BHP znajdują się m.in. kaski i czapki ochronne, okulary, odzież wierzchnia w postaci kurtek, fartuchów i bluz, specjalistyczne obuwie robocze, rękawice i inne. Stawiamy w swojej szerokiej działalności na nowoczesne standardy, w oparciu o które produkowane są wszelkie artykuły. Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo oraz ochronę.

Cerva odzież robocza

Oferowana przez nas odzież robocza to wysokiej jakości ubrania BHP w postaci kurtek, bluz, koszulek, spodni oraz kombinezonów. Dodatkowo oferujemy także specjalne akcesoria ochronne typu czapki, kaski i rękawice. W swojej działalności kierujemy się trwałością oraz wytrzymałością codziennego użytkowania dystrybuowanych przez nas artykułów. Jesteśmy wiodącą marką w zakresie produkcji odzieży BHP, która wyróżnia się nowoczesnością stosowanych rozwiązań oraz dbałością o najdrobniejsze detale. Proponowany przez nas asortyment to trwałe, mocne i solidne tkaniny, które doskonale nadają się do regularnego użytkowania. Odporne na zabrudzenia i nieprzemakalne. Możliwe do nabycia na sztuki oraz hurtowo.

Kategorie produktów:

Akceptujemy płatności