Zaloguj mnie
kwota: 0,00 PLN
produktów:0
Schowek0
Produkty
Gvarant> Nadruki

Nadruki

Zamawiając odzież możesz zlecić wykonanie na niej nadruków reklamowych.
Nadruki reklamowe wykonujemy metodami:

-flex
-haft komputerowy
-termotransfer
-sitodruk

W zależności od wielkości zamówienia i możliwości technicznych doradzamy najbardziej ekonomiczną metodę nadruku.

FLEX

Nadruk jest wykonywany poprzez wgrzewanie folii flex bezpośrednio na odzieży dzięki odpowiedniej temperaturze, naciskowi i w odpowiednim czasie. Wysoka trwałość nadruku oraz bardzo dobre krycie materiału to zalety tej metody. W ofercie jest dostępna obszerna gama kolorów. Dodatkową zaletą jest możliwość wykonania nadruków folią odblaskową. Brak możliwości przejść tonalnych przy tej formie znakowania odzieży. Ilość zawartych kolorów na jednym projekcie to max 5. Idealnie sprawdza się przy nadruku nieskomplikowanych logotypów lub treści, które umieszczamy na materiale w niskim nakładzie.
FLEX
 
HAFT KOMPUTEROWY

HAFT KOMPUTEROWY

Metoda znakowania odzieży cechująca się dużą wytrzymałością i ciekawym efektem wizualnym. Dzięki specjalnemu programowi komputerowemu, ściegi haftu odwzorowują podany wzór na materiale. Nakłucia igieł z nićmi są solidną metodą znakowania, która w trakcie użytkowaniu nie traci na swojej wartości oraz nie zniekształca się. Polecana do wizytowych jak i tych bardziej codziennych ubrań. Możliwość użycia większej ilości kolorów na jednym projekcie.
 

TERMOTRANSFER

Metoda, która pozwala na bardzo dobre i szczegółowe odzwierciedlenie grafiki, która ma zostać nadrukowana na materiale. Termotransfer sitodrukowy jest techniką wykorzystującą specjalne farby, które są nadrukowywane na papierze lub specjalnej folii, a następnie powlekane klejem najczęściej w postaci proszku. Nagrzewanie wygląda podobnie jak w przypadku folii flex, odpowiednia temperatura, czas oraz siła docisku mają tu bardzo duży wpływ na końcowy efekt. Zalety to na pewno gładkość nadruku oraz możliwość wykonywania bardziej skomplikowanych wzorów.
TERMOTRANSFER
 
SITODRUK

SITODRUK

Technika nadruku polegająca na użyciu farb tekstylnych poprzez przeciskanie ich raklą przez matryce. Od pojedynczych kolorów po przejścia tonalne to główna zaleta sitodruku. Jeden kolor = jedna matryca, dlatego też ta metoda świetnie sprawdza się przy większych nakładach. Proces naświetlania jest wymagany przy kolorowych wzorach, każdy kolor/matryca jest naświetlany oddzielnie. Matryce nie są przechowywane do ponownego użytku. Metodę tą cechuje bardzo wysoka trwałość nadruku.
 
Standardowe wymiary nadruków:
Mały-115 mm szerokości
Duży- 235mm szerokości
(wysokość nadruku proporcjonalnie do projektu)
Formaty plików, które należy przygotować/wysłać do wyceny i realizacji: EPS, CDR, PDF, AI, SVG
Wycena indywidualna każdego projektu oraz szczegółowe informacje pod adresem e-mail
Infolinia czynna od pn do pt od 07:00 - 17:00

ul. Warszawska 29

35-205 Rzeszów

(budynek Biedronki)

Akceptujemy płatności