Zaloguj mnie
kwota: 0,00 PLN
produktów:0
Schowek0
Produkty
Gvarant> Nadruki
nadruki na odzieży w sklepie Gvarant BHP
Odzież robocza z nadrukiem to dziś popularna forma reklamy i element wizerunku w firmach. Odpowiednio oznakowane ubranie robocze nie tylko pozwala na łatwą identyfikację zespołu, ale również wpływa na pozytywny odbiór otoczenia. Nadruki mogą być wszelkiego rodzaju - od prostych form z nazwą firmy, po slogany reklamowe czy krótki opis oferty.

Odzież robocza z logo firmy

Dzisiejsza oferta pozwala na stworzenie ciekawych oznaczeń w wielu technikach. Firma Gvarant BHP od lat słynie z produkcji profesjonalnych i trwałych nadruków na dowolnej odziezy roboczej. U nas nie tylko kupisz koszulki, kamizelki czy kurtki robocze, ale także zlecisz wykonanie nadruku w wybranej przez siebie technice. W zależności od ilości oraz rodzaju produktu dobieramy najbardziej optymalną technikę. Zapraszamy do zakupów - z chęcią pomożemy Państwu w wyborze najlepszej dla Państwa potrzeb metody nadruku.

Nadruki

Nadruki na odzież roboczą

Zamawiając odzież możesz zlecić wykonanie na niej nadruków reklamowych.
Nadruki reklamowe wykonujemy metodami:

-flex
-haft komputerowy
-termotransfer
-sitodruk

W zależności od wielkości zamówienia i możliwości technicznych doradzamy najbardziej ekonomiczną metodę nadruku.

Odzież robocza z nadrukiem

FLEX

Nadruk jest wykonywany poprzez wgrzewanie folii flex bezpośrednio na odzieży dzięki odpowiedniej temperaturze, naciskowi i w odpowiednim czasie. Wysoka trwałość nadruku oraz bardzo dobre krycie materiału to zalety tej metody. W ofercie jest dostępna obszerna gama kolorów. Dodatkową zaletą jest możliwość wykonania nadruków folią odblaskową. Brak możliwości przejść tonalnych przy tej formie znakowania odzieży. Ilość zawartych kolorów na jednym projekcie to max 5. Idealnie sprawdza się przy nadruku nieskomplikowanych logotypów lub treści, które umieszczamy na materiale w niskim nakładzie.
odzież robocza z logo
 
ubrania robocze z nadrukiem firmowym

HAFT KOMPUTEROWY

Metoda znakowania odzieży cechująca się dużą wytrzymałością i ciekawym efektem wizualnym. Dzięki specjalnemu programowi komputerowemu, ściegi haftu odwzorowują podany wzór na materiale. Nakłucia igieł z nićmi są solidną metodą znakowania, która w trakcie użytkowaniu nie traci na swojej wartości oraz nie zniekształca się. Polecana do wizytowych jak i tych bardziej codziennych ubrań. Możliwość użycia większej ilości kolorów na jednym projekcie.
 

TERMOTRANSFER

Metoda, która pozwala na bardzo dobre i szczegółowe odzwierciedlenie grafiki, która ma zostać nadrukowana na materiale. Termotransfer sitodrukowy jest techniką wykorzystującą specjalne farby, które są nadrukowywane na papierze lub specjalnej folii, a następnie powlekane klejem najczęściej w postaci proszku. Nagrzewanie wygląda podobnie jak w przypadku folii flex, odpowiednia temperatura, czas oraz siła docisku mają tu bardzo duży wpływ na końcowy efekt. Zalety to na pewno gładkość nadruku oraz możliwość wykonywania bardziej skomplikowanych wzorów.
TERMOTRANSFER
 
SITODRUK

SITODRUK

Technika nadruku polegająca na użyciu farb tekstylnych poprzez przeciskanie ich raklą przez matryce. Od pojedynczych kolorów po przejścia tonalne to główna zaleta sitodruku. Jeden kolor = jedna matryca, dlatego też ta metoda świetnie sprawdza się przy większych nakładach. Proces naświetlania jest wymagany przy kolorowych wzorach, każdy kolor/matryca jest naświetlany oddzielnie. Matryce nie są przechowywane do ponownego użytku. Metodę tą cechuje bardzo wysoka trwałość nadruku.
 
Standardowe wymiary nadruków:
Mały-115 mm szerokości
Duży- 235mm szerokości
(wysokość nadruku proporcjonalnie do projektu)
Formaty plików, które należy przygotować/wysłać do wyceny i realizacji: EPS, CDR, PDF, AI, SVG
Wycena indywidualna każdego projektu oraz szczegółowe informacje pod adresem e-mail

Akceptujemy płatności