Zaloguj mnie
kwota: 0,00 PLN
produktów:0
Schowek0
Produkty

Rękawice robocze ARTMAS

5.94 / 6
z 66 opinii
Produkt został dodany do twojego koszyka
Cena:  PLN
Sortuj wg:
Widok
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Nowość
RĘKAWICE ARTMAS RWNYL 2 BI FOAM...
4,85 PLN/szt.
Dostępne 48H
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Rozmiar: 10
Wyprzedaż
RĘKAWICE ARTMAS RBI+ DZIANE Z...
1,14 PLN/par.
Było: 2,40 PLN
Dostępne 7 dni
 
Rozmiar: 7
Wyprzedaż
RĘKAWICE ARTMAS RBI+ DZIANE Z...
2,40 PLN/par.
Było: 2,40 PLN
Dostępne 7 dni
 
 
 RĘKAWICE ARTMAS DRIVER KAT 2 LICO
10,98 PLN/par.
Dostępne 5 dni
 

Produkt niedostępny

Nowość
RĘKAWICE ARTMAS RTOPERYMECH...
6,99 PLN/szt.
Dostępne 7 dni
 

Produkt niedostępny

RĘKAWICE ARTMAS RWNYL 3/4 FOAM KAT.1...
3,80 PLN/par.
Dostępne 31 dni
 

Niektórzy z nas wiedzą o tym, że rękawice robocze Artmas to modele wykonane z syntetycznych tkanin i powlekane przynajmniej kilkoma rodzajami tworzyw lub rękawice całkowicie wykonane z tworzyw. Wiele znaczy tez i to, że są to głównie modele przystępne w sensie cenowym, czyli jeśli decydujemy się na zamówienie takowych w sklepie internetowym, to lepiej zamówić minimum te dwadzieścia par, po to by koszt przesyłki w przeliczeniu na jedna parę był na poziomie akceptowalnym. Kluczowe znaczenie ma też i to, że przystępność cenowa w tego typu przypadkach oznacza zniszczenie jednej pary już po kilku dniach dość intensywnej pracy, ale w przypadku firm budowlanych to raczej norma.

Wytwarzanie.

Fabryki wytwarzające rękawice robocze Artmas to najczęściej fabryki w znacznym stopniu zmechanizowane do których to trafiają półprodukty, takie jak spore bele syntetycznej tkaniny i masywne worki z granulatem tworzywa. Maszynowo z tych półproduktów bardzo szybko wytwarza się gotowe rękawice, bo produkcja tanich modeli musi być tą szybką i jednocześnie maksymalnie uproszczoną, po to by cena pozostawała konkurencyjną i to przez długie lata, a nie tylko przez tygodnie.

Dostarczanie.

Wielu z nas wie o tym, że te tanie rękawice robocze Artmas muszą szybko trafiać do sklepów z rękawicami roboczymi, czyli też do marketów budowlanych. Jednym słowem nie może być tak, że te dopiero co wyprodukowane rękawice czekają tydzień lub dwa na palecie w magazynie na wysyłkę. Tak nie dzieje się dość często, bo najczęściej ten woreczek zawierający dwadzieścia par rękawic roboczych, po który sięgamy dziś w markecie budowlanym jeszcze jakieś kilkanaście godzin temu mógł być półproduktami dostarczonymi do fabryki.

zobacz wszystkie

Akceptujemy płatności