Zaloguj mnie
kwota: 0,00 PLN
produktów:0
Schowek0
Produkty

Rękawice robocze YORK

5.94 / 6
z 66 opinii
Rękawice robocze York to rękawice wytwarzane z mikrofibry, czyli tego typu rękawice kupuje się w opakowaniu po dziesięć lub dwadzieścia par i to najczęściej w sklepach z akcesoriami gospodarczymi, czyli z gąbkami do czyszczenia i z tą chemią gospodarczą i z innego typu gadżetami pokrewnymi. Niska cena rękawic roboczych York to rzecz jasna ich zaleta, ale to, że są one wyłącznie modelami dla tej typowej gospodyni domowej to minus, choć i producenci specjalizujący się w produkcji jednego typu rękawic mają swoją niszę na rynku.

Produkt został dodany do twojego koszyka
Cena:  PLN
Sortuj wg:
Widok

Produkcja.

Dość wielu z nas wie, że rękawice robocze York, czyli te wytwarzane z mikrofibry to rzecz jasna taka dość prosta produkcja maszynowa, czyli z jednej wielkiej rolki tkaniny wykonuje się nawet kilkanaście tysięcy par tego typu rękawic i wykonują je  głównie maszyny, które się nie męczą, pracują szybciej niż ludzie i nie potrafią narzekać na dość niskie zarobki. Dlatego jedna paczka zawierająca dwadzieścia par tych rękawic może mieć tę samą cenę co dwadzieścia par rękawic winylowych. W tym rzecz jasna tkwi zaleta tego produktu.

Rękawice z mikrofibry York

Nikomu nie trzeba dwa razy mówić tego, że rękawice robocze York mają swoich miłośników, a konkretniej tego typu produkty to też popularność budowana przez reklamy ukazujące mopy z mikrofibry i rękawice z mikrofibry jako nowoczesne rozwiązanie do typowego domu, czyli to coś ciekawego. Ciekawostka ta dla niektórych gospodyń domowych jest już niemal normą i co równie istotne nie chcą one zmieniać takiej opcji na coś gorszego i nie chodzi tu o uleganie czarowi reklamy, tylko tym faktycznym zaletom konkretnego produktu, który jest tani i co równie istotne ma tę wzorową skuteczność.

zobacz wszystkie

Akceptujemy płatności