Zaloguj mnie
kwota: 0,00 PLN
produktów:0
Schowek0
Produkty
Gvarant » Rękawice robocze > CONSORTE

Rękawice robocze CONSORTE

5.94 / 6
z 66 opinii
Produkt został dodany do twojego koszyka
Cena:  PLN
Sortuj wg:
Widok
 
 

Produkt niedostępny

RĘKAWICE CONSORTE VIBRA-SHOCK...
31,99 PLN/par.
Dostępne 31 dni
 

Produkt niedostępny

RĘKAWICE CONSORTE R111 CZARNE DZIANE Z...
1,25 PLN/szt.
Dostępne 31 dni
 

Produkt niedostępny

ZARĘKAWKI CONSORTE BIAŁE FOLIA LDPE...
18,50 PLN/szt.
Dostępne 7 dni
 

Produkt niedostępny

RĘKAWICE CONSORTE R448OG MORO...
3,85 PLN/szt.
Dostępne 31 dni
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bez względu na zakres wykonywanych czynności niezbędna jest odpowiednia ochrona rąk. W naszym sklepie znajdziesz szeroki wachlarz rękawic ochronnych. W asortymencie posiadamy m.in: rękawice robocze CONSORTE. Poszczególne modele rękawic w zależności od materiałów posiadają różne zastosowanie. W tej kategorii można znaleźć rękawice antyprzecięciowe, antywibracyjne, budowlane, dziane, gumowe, ocieplane, skórzane i powlekane.

Ochronne rękawice do specjalistycznych zadań

Do wykonywania precyzyjnych dzięki swoim właściwościom sprawdzą się w wielu branżach.  Stosowane są w fabrykach podczas montażu części czy w pracach wykończeniowych. Zapewniają odpowiednie wyczucie dotykowe. Do prac z kontakcie z substancjami oleistymi dobrym wyborem będą rękawice powlekane nitrylem. Odpowiednie powlekanie to gwarancja dobrej chwytliwości i ochrona przed smarami czy olejami. Rękawice robocze CONSORTE odpowiadają n potrzeby wielu fachowców. Dostępne są  w wielu rozmiarach, przez co każdy może wybrać coś dla siebie. W okresie zimowym niezastąpione okażą się ocieplane rękawice robocze.

Wygodne i wytrzymałe rękawice robocze CONSORTE

Modele rękawic są od środka ocieplane przyjemnym polarem.  Ergonomiczna konstrukcja rękawic to cecha szczególnie ceniona przez pracowników. Znajomość specyfiki wielu branż pozwoli stworzyć producentowi komfortowe rękawice ochronne, stanowiące optymalną ochronę rąk. Po rękawice marki CONSORTE chętni sięgają pracownicy produkcji, monterzy, budowlańcy, górnicy i pracownicy wielu innych zawodów. Profesjonalne rękawice ochronne to sposób na zwiększenie wydajność i ochronę podczas pracy. Wszystkie przedstawione produkty cechuje bardzo dobry stosunek ceny do jakości.

zobacz wszystkie

Akceptujemy płatności