Zaloguj mnie
kwota: 0,00 PLN
produktów:0
Schowek0
Produkty

Rękawice robocze COFRA

5.94 / 6
z 66 opinii
Produkt został dodany do twojego koszyka
Cena:  PLN
Sortuj wg:
Widok
RĘKAWICE COFRA FIBERFOOD G087-B100...
159,99 PLN/szt.
Dostępne 21 dni
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wysokiej klasy rękawice robocze producenta Cofra. Bardzo dobrze chronią dłonie przed zabrudzeniami, uszkodzeniami oraz substancjami stosowanymi podczas pracy. Wyprodukowane zostały z włókien o ogromnej wytrzymałości na uszkodzenia, dlatego z pewnością posłużą użytkownikowi przez wiele godzin podczas wykonywania pracy.

Producent Cofra oferuje pełen wachlarz rękawic roboczych. W ofercie można znaleźć między innymi rękawice antyprzecięciowe idealnie dostosowane do prac o zwiększonym ryzyku uszkodzeń ciała. Dzięki zastosowanej innowacyjnej podszewce chronią dłonie przed wszelkiego rodzaju przecięciami, otarciami i skaleczeniami. Dostępne są również różnego rodzaju rękawice z nytrylu, skórzane oraz powlekane poliuretanem.

Każdy ktokolwiek potrzebuje w swej pracy szczególnej ochrony dłoni, znajdzie w ofercie producenta Cofra, odpowiedni dla siebie egzemplarz rękawic roboczych. W pracy zawodowej, podczas prac w przydomowym garażu, czy ogrodzie - rękawice robocze Cofra będą odpowiednie.

Odpowiednie do zastosowania podczas pracy z substancjami chemicznymi, smarami i innymi środkami brudzącymi. Stanowią doskonałą ochronę przed skaleczeniem, zadrapaniem i przecięciem. Dzięki swej niesamowitej wytrzymałości nie ma potrzeby, by wymieniać je zbyt często. To dobra inwestycja w higienę i bezpieczeństwo pracy.

W ofercie producenta dostępne są również ocieplane wersje rękawic roboczych. Dlatego będą one odpowiednią ochroną także w chłodniejszą porę roku.

Wyroby producenta Cofra są wysokiej jakości, wykonane z wysokogatunkowych materiałów. Każda praca będzie o wiele przyjemniejsza do wykonania z taką ochroną. To nadzwyczajna inwestycja w podniesienie warunków pracy.

zobacz wszystkie

Akceptujemy płatności