Zaloguj mnie
kwota: 0,00 PLN
produktów:0
Schowek0
Produkty

Rękawice robocze CANIS

5.94 / 6
z 66 opinii
Produkt został dodany do twojego koszyka
Cena:  PLN
Sortuj wg:
Widok
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
RĘKAWICE CANIS 3640-021 CXS AMET...
27,50 PLN/szt.
Dostępne 7 dni
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Nowość
RĘKAWICE ZIMOWE CANIS CXS LODUR...
35,99 PLN/par.
Dostępne 7 dni
 
 
 
 
 

Pewna część z nas doskonale wie o tym, że rękawice robocze Canis to w pewnej części modele tanie wytwarzane z tanich tkanin syntetycznych, w których przypadku liczy się ilość a nie nawet ta średnia jakość. Producent ten wytwarza także te rękawice robocze ze średniej półki cenowej, a nawet w nieznacznym stopniu modele dość drogie. Kluczowe znaczenie ma też i to, że są to rękawice robocze dla ludzi zajmujących się zróżnicowanymi pracami. Dlatego właśnie producenta tego można uznać za jednego z typowych, bo wytwarza on rękawice, które dość często trafiają do marketów budowlanych i ogrodniczych jako te przeznaczone do pracy i to takiej zwyczajnej powiązanej z noszeniem lub z montowaniem czegoś.

Produkcja.

Rękawice robocze Canis wytwarza się rzecz jasna z dość tanich tkanin syntetycznych zaliczanych do tych powszechnie dostępnych i z granulatu tworzywa który trafia do fabryki w sporych workach. Kluczowe znaczenie ma też i to, że udział zręczności ludzkiej w tym procesie produkcyjnym jest ograniczony do minimum. Mowa tu o tym, że maszyny pracują i szybciej i taniej i dlatego też w sensie cenowym roboty produkcyjne są tym o wiele lepszym wyborem od ludzi, którzy się męczą i czasami narzekają na warunki pracy.

Sprzedawanie.

Nie da się też ukryć tego, że rękawice robocze Canis to też i te, które można nabywać za pomocą sieci. Mowa tu o tym, że zamawia się takie w poniedziałek rano, a już we wtorek w okolicy godziny piętnastej trafiają one do klienta. W tym wszystkim wiele znaczy też i to że dane rękawice mogły zostać wyprodukowane w sobotę lub w niedzielę, czyli dystrybucja i sprzedaż w przypadku tanich modeli do pracy musi być szybką i tak zazwyczaj jest.

zobacz wszystkie

Akceptujemy płatności