Zaloguj mnie
kwota: 0,00 PLN
produktów:0
Schowek0
Produkty
Gvarant> Canis
Canis to jedna z najpopularniejszych marek w branży BHP w Polsce. Firma z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem zyskała uznanie wśród Klientów ze względu na niezawodną jakość oraz nieustanną pracę nad udoskonalaniem swojej oferty. Sprawdź jaką ofertę marki znajdziesz w sklepie Gvarant BHP.

Canis

Przedsiębiorstwo CANIS prosperuje na rynku od roku 1993. Długoletnie doświadczenie pozwoliło firmie wyrobić sobie gruntowną pozycję w zakresie dystrybucji różnorodnych elementów odzieży roboczej oraz specjalistycznych narzędzi, których użycie pozwala na bezproblemowe wykonywanie wszelkich ryzykownych prac realizowanych w środowiskach szkodliwych dla pracowników. Rodzinna spółka CANIS założona kilkadziesiąt lat temu przez dwóch Braci Rataj prowadzi kompleksową działalność na szeroką skalę, gwarantując całkowitą niezawodność.

ODZIEŻ ROBOCZA

Oferujemy wysokiej jakości ubrania robocze, które dostosowane zostały do obowiązujących na chwilę obecną wymogów europejskich. CANIS BHP prezentuje swym Klientom szeroki asortyment składający się z gotowych zestawów odzieży, a także pojedynczych elementów garderoby BHP typu specjalne ogrodniczki cechujące się zwartym splotem, specyficznymi wzmocnieniami na kolanach, kieszonkami na narzędzia; tradycyjne fasonem spodnie wyprodukowane w stu procentach z bezpiecznej dla zdrowia bawełny; bluzy monterskie niepodatne na wchłanianie się zanieczyszczeń i brudu oraz wiele innych elementów, które przydają się do systematycznego użytkowania w rozmaitych miejscach pracy. Wszystkie z prezentowanych przez nas produktów są dostępne w zróżnicowanej kolorystyce oraz niejednolitych rozmiarach.

BUTY ROBOCZE

W bogatej ofercie firmy CANIS  znajdują się także specjalistycznie zaprojektowane modele obuwia roboczego, w postaci m.in. komfortowych i odpornych na uszkodzenia trzewików. W dostępnym wachlarzu artykułów odnaleźć można obuwie w pełni skórzane, które odznacza się wysoką jakością oraz odpornością na wodę. Pokryte specjalną warstwą przewiewnej tkaniny, umożliwiają stopom oddychanie. Dodatkowo wyposażone w antypoślizgową i olejoodporną podeszwę, znakomicie nadają się do regularnego użytkowania w rozlicznych, niekorzystnych warunkach danego miejsca pracy. Atrakcyjne stawki cenowe oraz nowoczesny design pozwalają na ich długotrwałe zastosowanie na rozległą skalę.

RĘKAWICE ROBOCZE

Jednym z profili działania przedsiębiorstwa CANIS jest m.in. produkcja nowoczesnych rękawic roboczych – skórzanych lub skórzano-drelichowych. Dzięki właściwemu zaprojektowaniu istnieje możliwość ochronienia przed urazami dłoni oraz nadgarstków. Idealnie sprawdzają się przy wykonywaniu prac spawalniczych, monterskich, mechanicznych oraz budowlanych. Ponadto zapewniają stosowne zabezpieczenie w przypadku ryzyka iskrzenia. Używane w rozlicznych branżach przemysłu.  

Kategorie produktów:

Akceptujemy płatności