Zaloguj mnie
kwota: 0,00 PLN
produktów:0
Schowek0
Produkty
Gvarant » Odzież robocza > PROFUS

Odzież robocza PROFUS

5.90 / 6
z 290 opinii
Produkt został dodany do twojego koszyka
Cena:  PLN
Sortuj wg:
Widok

Odzież robocza Kolmar to wysokiej jakości komplet ubrań przeznaczonych do podstawowej ochrony użytkownika, który wykonuje pracę fizyczną charakteryzującą się standardowym poziomem brudzenia oraz niszczenia. Jakość zastosowanych materiałów, jak i proces produkcji sprawiają, że odzież zabezpiecza przed negatywnym wpływem działania czynników minimalnego ryzyka, czyli takich, które nie zagrażają życiu ani zdrowiu użytkownika.

Odzież robocza Kolmar - kolekcja podstawowa

Odzież robocza Kolmar została zaprojektowana z myślą o pracownikach fizycznych wykonujących podstawowe czynności bez zagrożeń zewnętrznych. W związku z tym w skład podstawowej kolekcji wchodzą następujące elementy:

  • bluza robocza,
  • spodnie ogrodniczki,
  • spodnie do pasa,
  • kamizelka bezrękawnik.

Dostępne w ofercie produkty zapewniają wysoki komfort użytkowania za sprawą zastosowania starannie dobranych materiałów. W przypadku warstwy wierzchniej są to: poliester (65%)oraz bawełna, 270 g/m2 (35%). Dodatkowo obszary szczególnie narażone na zniszczenie, w tym przede wszystkim: łokcie, kolana, ramiona zostały wzmocnione poliestrem 600D. Bluza robocza zapinana jest na praktyczny zamek błyskawiczny zabezpieczony listwą zapinaną na rzepy. Natomiast spodnie do pasa metalowym zamkiem błyskawicznym umieszczonym w rozporku. Spodnie typu ogrodniczki mają dwustronne rozcięcia zamykane na guziki, a dodatkowo można regulować ich długość za pomocą szelek z solidną klamrą. Spodnie zostały także zabezpieczone za pomocą potrójnych szwów znajdujących się na nogawkach. Komfort użytkowania poprawiają także elastyczne ściągacze znajdujące się w rękawach. Ubrania spełniają obowiązujące normy jakości CE kategoria I.

zobacz wszystkie

Akceptujemy płatności