Zaloguj mnie
kwota: 0,00 PLN
produktów:0
Schowek0
Produkty

Odzież termoaktywna, Blog sklep bhp

Odzież termoaktywna

Zbliżają się jesienne zimne poranki, wielkimi krokami zbliża się też zima. By móc pracować na zewnątrz musimy zapewnić sobie odpowiedni komfort termiczny. Nasze ubranie musi być dopasowane do aktualnych warunków pogodowych, przede wszystkim temperatury, wilgotnosci. Jeżeli chcemy czuć się komfortowo w chłodniejsze dni powinniśmy zainteresować się odzieżą termoaktywną.

 

Czym jest odzież termoaktywna?

Odzież termoaktywna wyprodukowana jest z sztucznych włókien - przede wszystkim z poliestru. W swoim składzie może zawierać również inne materiały które podnoszą jej właściwości lub mają specyficzne działanie - np wzbogacenie włókien w jony srebra -  działa antybakteryjnie. Sposób ułożenia włókien powoduje że nasz pot jest transportowany na zewnątrz odzieży - dzięki czemu nie powoduje on dyskomfortu z powodu uczucia zimnego okładu z naszego potu.

Bielizna termoaktywna ma być naszą "drugą skórą". Dlatego bardzo ważne jest odpowiednie dobranie rozmiaru. Powinna ona w jak największym stopniu przylegać do naszego ciała. Nie może być jednak za bardzo obcisła - bo będzie krępowała nasze ruchy i powodowała dyskomfort. Dobra odzież termoaktywna znacząco poprawi komfort pracy - jest prawie niewyczuwalna a gwarantuje dobrą izolację termiczną.

 

Czym kierować się przy wyborze odzieży termoaktywnej?

Unikajmy najtańszych produktów - zazwyczaj "termoaktywne" są tylko z nazwy. Najtańsze produkty będą powodowały dyskomfort termiczny. Wybierajmy uznanych producentów - nie warto oszczędzać kilku złotych na bieliźnie którą używamy często i ma bezpośredni wpływ na nasz komfort. Warto sprawdzić tabelę rozmiarów - przy różnych producentach mogą być różnice w rozmiarach. Nie zapominajmy o dodatkach takich jak jony srebra w tkaninie itp.

 

Jakie produkty polecamy?

Bardzo dobre produkty oferuje Polska firma Brubeck. Ich odzież produkowana jest w kraju, są to produkty sprawdzone i lubiane przez naszych klientów. Używane nie tylko w pracy, ale także podczas wysiłku fizycznego - podczas uprawiania sportów, jazdy na rowerze, motocyklu:

Odzież ta długo trzyma swoje parametry, jest miła w dotyku.

Nasi klienci często wybierają komplet KOLDY DELTAPLUS - jest to rozwiązanie optymalne ekonomicznie - w sam raz do codziennego użytku.

Pododnym producentem będzie firma PORTWEST. Na uwagę zasługuje szczególnie komplet spodnie B151 i koszulka B153 - które zawierają jony srebra i działają antybakteryjnie.

 

Bardzo dobre pod względem jakości są produkty szwedzkiej marki SNICKERS:

https://www.gvarant.pl/wyszukiwarka?query=termoaktywna+snickers

jest to najwyższa półka w branży BHP, bezkompromisowe zaawansowane technologicznie rozwiązania które zadowolą nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Dobra odzież termoaktywna staje się niezbędnikiem każdego pracownika pracującego na wolnym powietrzu. Jest stosunkowo niedroga, trwała i przynosi wymierne korzyści. Przeglądając naszą ofertę można zauważyć, że rozpiętość cenowa oferowanej odzieży termoaktywnej jest bardzo duża a co za tym idzie, każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Ilość odsłon:
zobacz wszystkie

Akceptujemy płatności