Zaloguj mnie
kwota: 0,00 PLN
produktów:0
Schowek0
Produkty
Gvarant » Odzież robocza > MASCOT

Odzież robocza MASCOT

5.90 / 6
z 290 opinii

Hurtowanie Gvarant BHP dostarcza wysokiej jakości odzież roboczą i artykuły ochrony indywidualnej pracowników. W ofercie sklepu można znaleźć produkty renomowanych producentów, wśród nich m.in. produkty firmy MASCOT. W tej kategorii produktów można znaleźć: bieliznę, bluzy, czapki, fartuchy, kombinezony, koszule, koszulki,  kurtki, spodnie, spódnice oraz akcesoria. W bogatym asortymencie tej marki w pewnością każde przedsiębiorstwo czy pracownik znajdzie coś dla siebie. Odzież robocza MASCOT przeznaczona jest dla rzemieślników, pracowników branży serwisowej, transportowej i przemysłu.  

Produkt został dodany do twojego koszyka
Cena:  PLN
Sortuj wg:
Widok
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ubrania robocze i buty Mascot

Do produkcji ubrań roboczych wykorzystywane są nowoczesne materiały takie jak: CORDURA, CORDURA, COOLMAX, TENCEL i wiele innych. Wszystkie oferowane produkty cechuje estetyczny wygląd oraz wygoda.

Ubrania robocze dopasowane do oczekiwań pracowników

Odzież marki MASCOT testowana jest pod kątek wytrzymałości , przez producent zapewnia wysokiej jakości produkty dopasowane do potrzeb użytkowników.  Firma oferuje szeroki wybór odzież wierzchniej, wśród niej kurtki typu softshell, kurtki przeciwdeszczowe, pilotki. Bez względu na to w jakim środowisku pracują pracownicy, firma MASCOT dostarcza odzież dopasowaną do specyfiki wielu branż. Odzież robocza to również funkcyjne i komfortowe kamizelki , które zatrzymują ciepło. Dodatkowo w ofercie można znaleźć kamizelki odblaskowe. W tym miejscu można zakupić także koszule do pracy w wielu fasonach i kolorach. MASCOT w swojej ofercie posiada również wysokogatunkowe koszulki w wielu wersjach kolorystycznych, fasonach i rozmiarach. Sprawdzą się do pracy w każdej branży. Odzież robocza MASCOT spełnia wszelkie normy bezpieczeństwa i jest bardzo komfortowa.

 

zobacz wszystkie
Infolinia czynna od pn do pt od 07:00 - 17:00

ul. Warszawska 29

35-205 Rzeszów

(budynek Biedronki)

Akceptujemy płatności