Zaloguj mnie
kwota: 0,00 PLN
produktów:0
Schowek0
Produkty

Odzież robocza SIOEN

5.90 / 6
z 290 opinii
Produkt został dodany do twojego koszyka
Cena:  PLN
Sortuj wg:
Widok
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

W ofercie naszego sklepu znajdziesz artykuły niezbędne do właściwej ochrony pracowników wśród nich m.in.: odzież robocza SIOEN. Marka specjalizuje się w produkcji odzieży roboczej o podwyższonej widoczności. W gamie produktów tego producenta można znaleźć: bieliznę, bluzy, fartuchy, kamizelki, kombinezony, koszulki, kurtki i spodnie. Przedstawione produkty zapewniają komfort i optymalną ochronę w miejscu pracy. Firma SIOEN to jeden z czołowych europejskich producentów produktów z branży bhp. Wszystkie oferowane ubrania spełniają normy europejskie. 

Profesjonalne ubrania odblaskowe w wielu modelach

Producent stosuje najnowsze rozwiązania technologiczne, co przekłada się na niezwykłą trwałość odzieży. W tej kategorii każdy pracownik znajdziesz produkty dopasowane do swoich potrzeb. W sprzedaży dostępna jest specjalistyczna odzież trudnopalna wykonana z ognioodpornej tkaniny. W gamie produktów marki SIOEN znaleźć można również wygodną i solidną odzież przeciwdeszczową.

Ostrzegawcza odzież robocza SIOEN połączenie trwałości i bezpieczeństwa

Odzież robocza SIOEN projektowana jest przez specjalistów, dzięki temu posiada ergonomiczny fason, co wpływa na bezpieczeństwo i wydajność pracy. Szeroki wachlarz produktów i atrakcyjne ceny, sprawiają, że przedsiębiorcy chętnie sięgają po odzież ochronną z naszej oferty. Wysokiej jakości odzież robocza wpływa na komfort pracy oraz estetyczny wygląd pracowników. Ubrania ostrzegawcze z odblaskami są niezastąpiona w pracy budowlańców, drogowców i w wiele innych pracujących przez cały rok na zewnątrz. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu, z pewnością skompletujesz profesjonalny uniform do pracy.

zobacz wszystkie
Infolinia czynna od pn do pt od 07:00 - 17:00

ul. Warszawska 29

35-205 Rzeszów

(budynek Biedronki)

Akceptujemy płatności