Zaloguj mnie
kwota: 0,00 PLN
produktów:0
Schowek0
Produkty

Jakie buty robocze na budowę ?, Blog sklep bhp

W sklepach stacjonarnych dobre buty robocze to spory wydatek. Lepiej poszukać online - można je kupić znacznie taniej. To pierwsza wskazówka. W tym wpisie postaramy się PODPOWIEDZIEĆ jakie buty robocze będą przydatne na budowie.

W zależności od preferencji oraz w sumie sezonu budowy (w lecie będą to trzewiki, na jesień kalosze) nie ma co przepłacać za drogie buty specjalistyczne. Dlaczego ? Powód jest prozaiczny, po pierwsze każdy przy budowie domu szuka oszczędności, po drugie nie chodzimy w nich na co dzień jak pracownicy, więc i ich jakość powinna być zadowalająca ale nie musi to być wysoka półka.

Przeglądając fora internetowe oraz korzystając z własnego doświadczenia z kaloszy śmiało można polecić za niewygórowane pieniądze polskiego producenta firmę kalosze Fagum 

Z kolei trzewiki na budowę to już trochę szerszy temat

Jak wiemy żeby kupić dobry pasek skórzany do spodni trzeba zapłacić za niego w granicach 100 zł więc tym bardziej nie się co spodziewać  że kupimy buty robocze w cenie ok 50 zł i będą skórzane , komfortowe, stopa będzie oddychała...

Jakie buty na budowę:

Przede wszystkim trzewiki usztywniające kostkę, w klasie bezpieczeństwa S3 czyli ochrona palców i ochrona stopy przed przebiciem np gwoździem + wodoodporność.


Podnosek na budowę lepszy będzie stalowy gdyż zgodnie z zasadami but z noskiem kompozytowym po każdym użyciu powinno się wymienić To prawda że stal przewodzi ciepło i marznie na mrozie ale tu będzie to akceptowalne.
Szukając najlepszej oferty zwróćcie uwagę żeby buty były wykonane ze skóry naturalnej, którą łatwo wyczyścić i będzie dużo trwalsza.
żeby utrzymać buta w świeżości wyciągamy wkładkę z obuwia po pracy.
Z polecanych marek obuwia i sprawdzonych przez klientów budowlańców możemy polecić:
- Demar model gloss up 
 - Trzewiki Portwest 

Ilość odsłon:
zobacz wszystkie

Akceptujemy płatności