Zaloguj mnie
kwota: 0,00 PLN
produktów:0
Schowek0
Produkty

Damskie buty robocze, Blog sklep bhp

buty damskie robocze
buty damskie robocze

Wybór damskich butów roboczych nie musi ograniczać się do nudnych, brzydkich źle dopasowanych rodzajów.  Czasy gdy takie buty robocze były na porządku dziennym na szczęście dawno już minęły. W dzisiejszych czasach producenci prześcigają się w tworzeniu wzorów damskich butów roboczych. Stają się one coraz bardziej atrakcyjne wizualnie a przy tym spełniają wysokie normy bezpieczeństwa.

Najczęściej kupowanymi w naszym sklepie, damskimi butami roboczymi są:

https://www.gvarant.pl/p2085,buty-damskie-urgent-214-s1-lady-line-nubuk-polbut-meskiedamskie.html

Buty spełniają normę S1, mają atrakcyjne wzornictwo. Użytkowniczki doceniają je za wygodę użytkowania. Dzięki zastosowaniu skóry nubukowej są bardzo łatwe w czczeniu i konserwacji.

 

Bardzo popularnymi damskimi butami roboczymi są:

https://www.gvarant.pl/p21328,buty-deltaplus-miami-s1p-polbut-tekstylne-s1p-src.html

Nasi klienci doceniają te buty przede wszystkim za ich niewielką wagę, komfort ubierania i ściągania. Nie bez znaczenia jest również materiał z jakiego zostały wykonane. Dzięki zastosowaniu przewiewnego materiału, stopa w tym bucie bardzo dobrze oddycha.  Pomimo swojej wagi i ciekawego designu buty spełniają wysokie normy bezpieczeństwa. Spełniają normę S1P posiadając podnosek i wkładkę antyprzebiciową.

 

Bardzo ciekawą propozycją damskich butów roboczych  jest produkt czeskiego producenta firmy CERVA:

https://www.gvarant.pl/p25596,buty-to-work-for-0201020-graffiti-low-s3-esd-src-polbut-tekstylne-mikrofibra.html

Buty również posiadają normę S1P, dzięki zastosowaniu w podeszwie wysokiej jakości gumy Air Tubeless System buty są bardzo wygodne i komfortowe w użytkowaniu.

 

W ofercie sklepu Gvarant BHP znajdują się również damskie buty nie posiadające podnoska. Poniższe buty marki R.E.I.S posiadają ciekawy design. Są bardzo wygodne i idealnie sprawdzają  się podczas długich spacerów:

https://www.gvarant.pl/p19176,buty-sportowe-reis-bslady-bpi-tekstylne-sportowe-bez-podnoska-damskie.html

Dużym ułatwieniem w szukaniu damskich butów roboczych na naszym sklepie internetowym jest system filtrów, który pozwana na wy filtrowanie m.in. wybranego rozmiaru buta, czy spełnianej normy. Znacznie skraca to czas który musimy poświęcić na zakupy.

 

Również w naszym sklepie stacjonarnym posiadamy szeroką ofertę damskich butów roboczych. Buty na miejscu można obejrzeć, dotknąć czy przymierzyć.  Serdecznie zapraszamy do zakupów.

 

 

Ilość odsłon:
zobacz wszystkie

Akceptujemy płatności