Zaloguj mnie
kwota: 0,00 PLN
produktów:0
Schowek0
Produkty

Odzież robocza marki Portwest, Blog sklep bhp

Firma Portwest to od lat globalny lider produkcji odzieży roboczej. Posiada w ofercie ponad 1300 różnych produktów. Specjalizują się m.in w wysokiej jakości odzieży ostrzegawczej stosowanej w wielu branżach przemysłu. Odzież robocza marki Portwest produkowana jest w 3 nowoczesnych fabrykach , wszystkie produkty są testowane przez niezależne jednostki certyfikacyjne. Pozwala to na utrzymanie wysokiej jakości produktów ich powtarzalności i ciągłości dostaw.

 

Najciekawsze technologie stosowane w produkcji odzieży roboczej  marki Portwest

 

 

Firma Portwest stawia na innowacyjność i nowe technologie. Ich odzież posiada szereg zaawansowanych technologicznie rozwiązań takich jak:

 

1. GLOWTEX - to połączenie 3 technologii - wysoko fluorescencyjna tkanina, taśma ostrzegawcza i dodatkowo taśma typu GLKOWTEX która sama z siebie emituje światło w warunkach złego oświetlenia.

 

2. TEXPEL - to innowacyjne wykończenie tkanin odzieży roboczej. Dzięki tej technologii w zależności od rodzaju rozwiązania odzież odporna jest na oleje, plamy, wodę lub jest szybkoschnąca.

 

3.PWR- - wodoodporna ostrzegawcza, wiatroszczelna tkanina.

 

i wiele innych

 

Najciekawsze produkty z działu odzież robocza Portwest.

 

Ponieważ firma portwest specjalizuje się w odzież ostrzegawczej, warto zwrócić uwagę na ten typ produktów w ich ofercie.

 

Nasi klienci często wybierają t-shirty i koszulki polo ostrzegawcze. To idealne rozwiązanie na gorące letnie dni.

 

Ta koszulka polo to element naszego ubrania roboczego który spełnia zarówno funkcję podwyższenia widzialności jak i odzieży wierzchniej. Dzięki zastosowanym materiałom świetnie oddycha. Odprowadza pot na zewnątrz tkaniny. Dzięki umiejętnemu umiejscowieniu taśm ostrzegawczych nie krępuje ruchów i jest bardzo wygodna w użytkowaniu.

Wybierając koszulkę ostrzegawczą t-shirt zwróćmy uwagę na ten produkt. Koszulka ta, posiada wszystkie zalety poprzednio opisywanego produktu, dodatkowo ma wykończenie plamoodporne oraz brudnik. Na pewno będzie nam w niej chłodniej niż w koszulce typu polo.

 

W komplecie do koszulki t shit lub polo warto kupić czapkę typu baseball. Ochroni ona naszą głowę przed światłem słonecznym  jednocześnie zwiększając naszą widoczność, a co za tym idzie - bezpieczeństwo:

https://www.gvarant.pl/p2694,czapka-typu-baseball-portwest-ostrzegawcza-hb10.html

 

Jak wiadomo podstawowym elementem ubrania roboczego są spodnie. Firma Portwest posiada w swojej ofercie setki wzorów spodnie roboczych. To produkty zaprojektowane z dużą starannością, ergonomiczne i wygodne. Dzięki zastosowanym materiałom i odpowiedniej jakości szycia - również długowieczne. W zależności od wykonywanej pracy możemy wybrać bojówki, szorty, czy klasyczne spodnie robocze do pasa czy ogrodniczki.

 

Jednym z ciekawszych produktów w tej kategorii odzieży roboczej to :

https://www.gvarant.pl/p35345,spodnie-pas-portwest-pw340-pw3-ostrzegawcze-kingsmill-300g.html

 

Te ostrzegawcze spodnie monterskie  oferują ciekawą stylistykę, potrójne szwy gwarantują długotrwałe użytkowanie a specjalna kieszeń przy udzie bez problemu zmieści nasze narzędzia czy telefon. Spodnie stylistycznie pasują do innych produktów marki, tworząc spójne ubranie robocze.

 

Ciekawą propozycją firmy Portwest są te spodnie bojówki

 

Ciekawy ponadczasowy design, liczne kieszenie i wzmocnienia powodują, że mogą być to spodnie do pracy ale również i na codzień.

Szeroki wybór produktów, nowoczesne technologie produkcji stawiają firmę Portwest w czołówce producentów odzieży roboczej. Warto przyjrzeć się ich produktom dokładniej. Całą ofertę tego producenta znajdziecie Państwo w naszym sklepie internetowym gvarant.pl

Ilość odsłon:
zobacz wszystkie
Infolinia czynna od pn do pt od 07:00 - 17:00

ul. Warszawska 29

35-205 Rzeszów

(budynek Biedronki)

Akceptujemy płatności