Zaloguj mnie
kwota: 0,00 PLN
produktów:0
Schowek0
Produkty

Postaw na sprawdzoną bieliznę termiczną, Blog sklep bhp

Bielizna termiczna to must have nie tylko wyczynowców i sportowców, ale również wszystkich osób, które pracują fizycznie i chcą komfortowo i w optymalnej temperaturze wykonywać swoje obowiązki. Tego rodzaju bielizna chroni przed wychłodzeniem. Komfort i wygoda to wydajna, bezpieczna praca, a na tym zależy każdemu z nas. W tym miejscu warto dodać, iż bielizna termiczna to nie to samo co bielizna termoaktywna. Ta druga chroni zarówno przed przegrzaniem, jak i wychłodzeniem, odprowadzając wilgoć na zewnątrz. W sezonie jesienno-zimowym bielizna termiczna będzie doskonałym wyborem.

Jaką bieliznę termiczną polecamy? Hurtownia Gvarant BHP to jeden z najdłużej działających na rynku obiektów oferujących największy asortyment odzieży i butów BHP. Sprzedajemy Państwu wyłącznie produkty renomowanych, sprawdzonych marek, które mieliśmy okazję testować i które wzbudziły nasze pełne zaufanie. Termoaktywne spodnie oraz koszulka to idealny duet do codziennej pracy w trudnych warunkach. Rekomendowane przez nas produkty pochodzą od marki Hogert Technik - polskiej firmy, która z powodzeniem działa także na zagranicznych rynkach. Termiczne spodnie bezszwowe Wykonane w większości z poliamidu posiadają właściwości szybkoschnące. To wygodne, bezszwowe spodnie bieliźniane, dostępne w kolorze grafitowym i niebieskim:

Spodnie termiczne

Koszulka termiczna marki Hogert Technik również nie posiada szwów. Posiada właściwości szybkoschnące. Występuje w kolorze grafitowym i niebieskim i stanowi idealny komplet ze spodniami bezszwowymi tej marki. To sprawdzony wybór na zimę, po który chętnie sięgają nasi klienci. Koszulka termiczna

Poznaj całą gamę bielizny termicznej dostępnej w hurtowni Gvarant:
Bielizna termoaktywna

Ilość odsłon:
zobacz wszystkie

Akceptujemy płatności