Zaloguj mnie
kwota: 0,00 PLN
produktów:0
Schowek0
Produkty

Przegląd bojówek roboczych, Blog sklep bhp

Spodnie robocze nie muszą być nudne! Przegląd bojówek

 

Czasy gdy ubranie robocze było szaro-bure, drelichowe, nudne i byle jakie już dawno minęły! Firmy produkujące odzież BHP chcąc przyciągnąć klienta, prześcigają się w wymyślaniu nowych wzorów odzieży. Najbardziej jest to widoczne w dziedzinie spodni roboczych. Jest to chyba najczęściej kupowany element odzieży roboczej, kupowany niezależnie od pory roku czy od rodzaju branży. Klienci zwracają uwagę już nie tylko na jakość materiałów, szycia, funkcjonalność ale coraz częściej na ciekawą stylistykę i wygodę użytkowania.

 

W odpowiedzi na te oczekiwania producenci ubrań BHP mają w swojej ofercie szeroką gamę spodni tzw. bojówek.

 

Czym tak naprawdę są spodnie bojówki?

Są to spodnie o wojskowym stylu, stworzone z naciskiem na dużą trwałość i funkcjonalność. Spodnie takie mają szerokie nogawki zwężające się przy kostce - tak by włożyć je w cholewę buta. Szwy zazwyczaj są dodatkowo wzmacniane, w newralgicznych miejscach (krok, kolana) producenci często stosują specjalne materiały zapobiegające rozdarciu. Często stosuje się również specjalny splot materiału gwarantujący większą wytrzymałość. Ważnym atrybutem spodni bojówek są duże, pojemne i łatwo dostępne kieszenie. Są zasuwane na zamek, na napy czy na rzepy. Bojówki to przede wszystkim spodnie praktyczne. Kolorystyka tych spodni jest stonowana, dominują kolory czarne, szare, granatowe, chociaż w branży BHP występują również modele ostrzegawcze.

 

Dodatkową zaletą takich spodni jest to, ze zazwyczaj nie wyglądają jak spodnie robocze, można je również używać jako zwykłe spodnie na co dzień. Idealnie nadają się do survivalu, do wypraw za miasto. Lubią je wędkarze, poszukiwacze, miłośnicy militarii.

 

Podstawowym i najczęściej wybieranym modelem bojówek są bojówki REIS

 

Spodnie w kolorze moro, idealnie nadają się na wyprawę do lasu, na grzyby. Sprawdzają się także idealnie jako spodnie robocze. Ich zaletą jest w 100% naturalny materiał (bawełna) duża liczba kieszeni zapinanych zarówno na napy i na rzepy. Spodnie fajnie leżą i są wygodne w użytkowaniu.

 

Ciekawą propozycję spodni roboczych bojówek przedstawia angielska firma Portwest -> zobacz bojówki Portwest

 

Spodnie te wykonane są z bardzo trwałego i mocnego materiału, pozwalają na pracę w ciężkich warunkach, posiadają również kieszenie na rzep. Spodnie mają ciekawą minimalistyczną stylistykę. Ich ogromną zaletą jest bardzo szeroka dostępna rozmiarówka. Spodnie występują w różnych długościach nogawek (krótka,zwykła,długa), dzięki czemu możemy dopasować je idealnie do swojego ciała.

 

Bardzo ciekawą propozycją są spodnie BETA

Ich cena rekompensowana jest świetną jakością zarówno materiałów jak i szycia. Spodnie nadają się do najcięższych warunków, gwarantują długą trwałość. Mają dużo pojemnych kieszeni.

 

Warte uwagi są również spodnie czeskiego producenta CERVA:

Fajna propozycja do używania na co dzień. Spodnie komfortowe, przewiewne i trwałe.

 

Bardzo dużo klientów pracuje w branży budowlanej i drogowej. Czy to automatycznie pozbawia ich możliwości używania spodni roboczych bojówek? Nie! Niektórzy producenci oferują spodnie bojówki w kolorach ostrzegawczych.

 

To kolejna propozcyja firmy portwest:

https://www.gvarant.pl/p15373,spodnie-pas-bojowki-ostrzegawcze-portwest-ks61-xenon.html

 

Spodnie te wyróżniają się mocną tkaniną o dużej gramaturze (300g) z materiału OXFORD 600D, zapewnia on trwałość użytych kolorów. Bojówki mają aż 12 obszernych kieszeni i spełniają normę EN ISO 20471 Class 1 - idealnie nadają się dla drogowców.

 

Jak widać przekrój spodni bojówek jest bardzo duży. Występuje wiele wzorów i rozwiązań technicznych.

Całą naszą ofertę spodni roboczych typu bojówki zobaczysz tutaj: bojówki robocze

Ilość odsłon:
zobacz wszystkie

Akceptujemy płatności