Zaloguj mnie
kwota: 0,00 PLN
produktów:0
Schowek0
Produkty

Damskie spodnie robocze, Blog sklep bhp

Jeszcze nie tak dawno temu, na rodzimym rynku BHP panował duży niedobór wśród damskich spodni roboczych. Panie próbowały ubierać się w męskie wersje spodni roboczych - co nie zawsze było możliwe a jeżeli już się udało, nie wyglądało to najlepiej. Ciężko się dziwić - stylistyka i krój męskich ubrań nie pasują do Pań. Ciężko również dobrać odpowiednią rozmiarówkę, zawsze był problem zza dużymi spodniami roboczymi czy bluzami. Na szczęście w ostatnich latach wiele się zmieniło w tym temacie. Powstało wiele serii odzieży roboczej dla kobiet i na dzień dzisiejszy jest w czym wybierać.

By odpowiednio dobrać damskie spodnie robocze najważniejsza jest szeroka rozmiarówka. Dzięki temu, spodnie robocze można dopasować do różnych typów sylwetek. Dobre dopasowanie spodni roboczych to jeden z podstawowych parametrów gwarantujących wygodną pracę.

W naszym sklepie internetowym znajduje się kilka rodzajów damskich spodni roboczych.

Podstawowy i najczęstszy wybór pań to spodnie ogrodniczki.

 

 

 

Gwarantują one dobre dopasowanie do ciała, dzięki dużej ilości kieszeni są bardzo praktyczne. Szeroka kolorystyka damskich ogrodniczek roboczych pozwala dopasować je do swojego gustu i reszty stroju roboczego. Wybierając konkretny model zwróćmy uwagę na skład materiałowy, odpowiednie wzmocnienia i odpowiednia liczne kieszeni. Jeżeli zdarza nam się praca na kolanach - zadbajmy o to by w naszych spodniach roboczych było miejsce na nakolanniki. Nie jest to jednak wybór konieczny, jeżeli takiego miejsca nie ma możemy skorzystać z zewnętrznych nakolanników. Dobierajmy również spodnie robocze w zależności od panującej pory roków i warunków na danym stanowisku pracy.

 

Nasze klientki bardzo często wybierają również spodnie robocze do pasa. W wypadku ich wyboru, bardzo ważne jest odpowiednie dopasowanie spodni w pasie, jak również długości nogawki. Musimy zdecydować czy potrzebujemy spodnie monterskie czy zwykłe spodnie robocze. Spodnie monterskie posiadają dużą liczbę kieszeni, w tym te zewnętrzne. Są idealne do prac montażowych, budowlanych.

Jeżeli zależy nam na najwyższej jakości produktu warto zainwestować w damskie spodnie robocze Snickers.

 

Te spodnie zapewniają nieprzeciętny komfort użytkowania. Doskonale dopasowują się do sylwetki, jednocześnie nie krępując ruchów. Również firma CERVA ma w swojej ofercie wysokiej jakości spodnie robocze dla kobiet

 

Wybór spodnie roboczych dla kobiet nie stanowi już problemu, szeroki asortyment wśród producentów powoduje, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Ilość odsłon:
zobacz wszystkie

Akceptujemy płatności